Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (25)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Salutare
Mariaanna sanatate multa si sper sa nu mai racesti. Chair ca ai cam tras-o sarcina asta cu racelile. Eu nu cred ca afecteaza pe bebe cu ceva racelile daca nu faci febra. Deci tot nu esti sigura ca e fetita?
Katiapam nu mai e nimic nou pe aici. Toate is la fel, dar pare ca se incalzeste vremea si pe la noi. Parca de frig m-am saturat. Noi suntem in cautare de casa de inchiriat ca vrem s ane mutam de aici si ne-am gandit sa cautam casa. Eco trebuie sa fac maine. Doamne ajuta sa fie totul bine. Pe la voi ce mai e? Cum se simte criza?
Nastasie ma bucur ca te-ai reglat in sfasit. Cand poti sa te apuci iar de treaba pt bebe?
Ramo nu mai intra ca nu mai are net. In rest nu stiu.
Pupici si o seara faina.



Adriana 20+ si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna fetele


anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

buna fetele! tot am vrut sa intru sa vad ce mai faceti dar am avut ceva probleme cu asta mica si nu am mai reusit,acum e mai bine si o sa incerc sa intru mai des macar sa va salut.va pup pe toate

Monica mami de Timeea Alexandra ( 25.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

hello
Adriana-m-sa vi cu vesti bune de la eco,o sa fie totul bine ai sa vezi si poate aflati ce se ascunde acolo
la noi cu criza ce sa zic,din fericire noi nu am simtit-o si chestia cu serviciul era inainte ca nu gaseam mare lucru si acum e tot la fel,ce gasesc e aiurea,adica se mai iveste dar nu pt cine are copii,eu nu pot merge ca ce gasesc e orarul in care nu ma incadrez cu cresa sau e la negru si tot asa.....ceva a fi pina la urma ,sper.........
Anca-cam scurtuta la vorba,bine ca macar ai trecut la salut
Millie-bine ai aparut si tu la orizont
sa treaca toate problemele si spune-ne mai multe de Timeea si poate ne-o prezinti si noua,ceva pozici?



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai nu prea imi arde de vb ca mi-am descoperit o galma la un san si maine merg la eco si colac peste pupaza sora mea are endometrioza

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

adriana, eu ma apuc imediat de treaba.oricum nici pana acum nu am "stat".dar daca am fost asa dereglata nu avea cum sa se "prinda".
anca,offf, saracuta de tine.asteptam vesti bune.
katiapam,imi pare rau ca nu gasesti nimic care sa se potriveasca cu programul tau.
la noi se simte criza desi la tv spun cu totul altfel, dar asta e sanatosi sa fim.trecem si peste asta.
si la noi s-a incalzit bine.sambata vrem sa mergem oficial la plaja.a mai fost dar nu asa pregatiti ca de plaja, doar ne-am inmuiat putin picioarele in apa(cam rece deocamdata).
in rest, ocupata cu hartiile mele.ma mai linistesc un pic saptamana asta.pe toate.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Nastasie-hai ca de acum aveti unda verde
Anca-sa ne tii la curent
nu te speria poate nu e nimic grav
eu am avut un nodul la san cind aveam vreo 16-17 ani,m-au operat si nu s-a mai refacut si nu am mai avut deloc probleme
l-am gasit cind stateam intinsa pe pat fara perna si a iesit in evidenta ca altfel nu se simtea si nu era dureros plus ca se tot muta cite putin si am si sanii f mici
am fost la plimbare si am luat colacel cu chilotei sa pot intra mai bine in apa cu piti
dupamasa mergem la mare dupa orele de virf si speram sa ne distram amindoua



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Anca-un gind bun sorei tale?
ce fel de boala e? scz ca intreb dar nu stiu dupa nume...



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Anca si eu zic la fel nu te speria ,sigur nu e nimic grav

Katia nu stiu pana acum sa pun poze,acum ma documentez daca ai dau de capat sigur pun poze cu Timeea


Monica mami de Timeea Alexandra ( 25.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

anca....si mama mea are noduli la sani....a facut operatie...a stat 1 luna in suspans ca nnu cumva s afie cancer...acum au recidivat....am auzit ca se pot muta si prin corp....tare rau...stiu si eu...mama nu e multumita deloc.dar sincer nici nu umbla sa sii rezolve..trebuie luat si un traTAMENT,mers la cluj....endometriozzza asta e ca nu mai poate avea copiii?inca se mai poate rezolva ceva?cu tratamente?
millie,acum iti dau eu un program unde sa iti updatezi pozele...dca il vrei....ma gandesc ca putina engleza stim cu toate...rezolvi tu ....va dau pozele mele.acolo intrii tu si iti faci cont...dca vrei si poti...noi abea asteptam sa o vedem pe pitica...
nastasie....sa fie cu rabdare si placere...ca tot o sa iasa...so prietena mea care a fost gravi anul trecut si a pierdut copilul la 3 luni jumate e gravi iarasi....are aproape 3 luni....

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput