Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (25)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

hello
Adriana-m-si eu as vrea sa te vad in pozici
bruneta si graviduta
Nelia-si mie mi se pare ca esti mai linistita
tu nu incepi lucrul? il dai la cresa din septembrie pe Cris?
astept pozici
pe maine avem in plan sa iesim la lac sintem vreo 4-5 familii cu copiii sper doar sa fie timp frumos sa putem merge
daca fac pozici va pun
Mariaanna-eu tot intreb de tine cum mai esti dar nu semnezi condica? ce faci? pe unde umbli?
o zi frumoasa

_

ticker
deGiulia (20/06/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Kitzy imi pare rau
Fetelor va multumesc ca ati intrebat de mine,acum sunt bine si de luni intru fortat in medical 2 saptamani ca nu am cu cine sa o las pe MAria

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Buna,fetelor!
Iertati-ma ca nu am mai scris, dsar sunt asa obosita si nu prea am chef de nimic.Ziua, dupa serviciu, dorm cate o ora-doua, apoi se face seara , cu baiatul imi ocup timpul.ntreu greu peaci.Nici la burtici nu am mai scris.Ele fac un capitol pe zi.Nu pot tine pasul!
La noi, aic, e mai lejer....suntem mai putine.
Katia, ma bucur ca ai revenit.Sa-ti mearga toate bine!
Kitzy, si mie imi pare rau!
Anca, Nelia, Adriana, Nastasie....si toate celelalte...va pup!
Eu sunt bine si bebe la fel.De Pasti am sangerat un pic, dupa o partida de ......dar am fost speriata la urgente si m-au linistit.Nu mi s-a intamplat sa sangerez la nicio alta sarcina.
O sa-mi programez o eco pste vreo saptamana-doua.S-ar putea sa fie fetita....Pana atunci ma rog zilnic la DD sa fie bine , sa se nasca sanatoasa si sa fim o familie mai mare.
Va pup!

Mariaanna
16+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

mariana,da doamne sa fie fetitza...
sunt mai linistita dar nu stiu de ce...am atata energie totusi in mine ca simt ca explodez..mai nou m-am dat pe citit...ca deh...inca sunt tinerica si vreau sa ma mai cultiv si eu...Dostoieski...crima si pedeapsa...a citit cineva...
pup

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

hi
ce faceti gagici?
va ofer
Mariaanna-ma bucur ca ne-ai dat vesti
Nelia-treci mai des pe aici si nu uita de pozici
va pup

_

ticker
deGiulia (20/06/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

kitzy, imi pare tare rau.
mey, fetelor, mie nici acum nu mi-a venit CM de cand am pierdut sarcina.adica de pe 11 martie.am facut test si e negativ(asta acu 2 saptamani).cred ca trebuie sa ma duc la un control ca mai am un pic si fac 2 luni.si nu am nici un simptom.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

nastasie....poate sa dereglat ciclul si oricum trebuie sa faci o consultatie ceva la un gine....ori e asta....ori poate sa fie o sarcina micutza inca....te asteptam cu noi vesti...
eu acum inchid calc....ma duc sa fac baia luna si sa calc ceva ca bebe doarme....va pup...

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Salut dragele mele
Nastasie-mai asteapta putin daca nu vine da fuguta la dr
eu am facut 3 luni pauza de pastile si am patit ca am sarit peste luna februarie nu mi-a venit apoi in martie am avut acum am inceput iar pastilele si mi-a venit cam fortat dupa prima luna de pastile
nu avem inca in plan bb 2
Nelia-ai facut baia luna?
cu vremea asta frumoasa avem mai mult chef de lucru
ma bucur ca esti mai bine acum


ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

buna...eu acum beau turul 2 de cafea....sunt treaza de la 6...aseara am visat urat si m-am dus in camera sotului si m-am bagat in bratele lui ca un copil...si mai zici ca-s leoaica!11
katia,si noi am lasat pe bb 2 mai incolo...din pacate....mi-am cump din tara 3 cutii de antibiotice yasmine....sa vedem cum o fii de data asta...astept sa imi vina ciclul si sa se iau.....
am mai luat de vreo 2 ori si imi dadeau greata....si parca dureri de cap...sper ca acum sa nu am nimic...mi le-a rec doctora mea...care nu e gine...cica sunt cele cu ce imai putini hormoni care dauneaza..tu de care folosesti?de unde le-ai luat?ai fost la gine?
restul fetelor ce sa va mai spun...ca imi e dor de voi


14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

anticonceptionale vroiam sa spun...

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput