Mamici si Gravidute Italia (49)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

LA MULTI ANI CU OCAZIA ZILEI DE 8MARTIETUTUROR MAMICILOR SI BURTICILOR!

ely 31+ sapt ....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

La multi ani!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

La multi ani,gagici!

Stefi,m-am bucurat s-o vad pe cea mica,s-a lungit si a slabit un pic,dar trasaturile sunt neschimbate!
Cum i-ati sarbatorit anisorul?Ce cadou a primit?Noi nu suntem hotarati si trece timpul..offff

O saptamana buna!

Raluca

de Anais Iasmina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51e87b128f6d33e1755853&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">povestea noastra

cum a venit pe lume Anais

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

La multi ani fetelor, chiar daca va zic cu intarziere , ca in weekend nu prea intru pe net, ma satur de calculator in timpul saptamanii
Unde sunteti, ati inceput sa gustati din cele 40 de pahare???
Eu asa am o pofta de sfinti...imi pare rau ca nu mi-a venit ideea sambata, poate faceam si eu un sfintisor . In Italia neuronii mei referitori la traditii...dorm
Astazi am inceput mai greu saptamana, cred ca ma prinde o raceala ca se invarte pamantul cu mine cand ma misc, si nu e de la .

O saptamana faina

10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

la multi ani mamicilor si doamnelor!!!
Ce bine a fost in pauza...sper ca nu m-ati certat rau ca am disparut...si sper ca sunteti bine...

SA VA ZIC CE AM FACUT NOI ?
-mergem singurei
-dinti nu avem
-mami adica eu am inceput sa fac sport si ma gandesc sa ma duc la un tratament pentru adipozitate dar in aprilie cand plec pe acasa
am inceput dieta si o mentin..desi mananc fr putin din toaate am 5 mese pe zi si beau 2-3 litrii de apa vad ca kilogramele refuza sa plece....se duc inset dar sperc ca sigur...
-aici la noi e fr frumos afara desi azi a batut un vant si a trebuit sa schimb carutul si sa il pun fronte mama ca nu putea cris sa respire...
-plimbari multe
-cris e pasionat de desenele SHREK in fiecare zi ruleaza pana seara....nu stiu ce sa ii mai fac...dar asa ii plac ...rade singur...vb pe limba lui....ziua doarme vreo 3 ore...iar seara snt fr linistita dorm dusa....dar cu frica sa nu cada cris din patut ..ii mai dau ceiuc...
voi cum mai patreceti ziua


pentru tine mi-as da si viatza....
http://www.onetruemedia.com/shared?p=80eb5a5a871cffcb491dc4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

hellooo
fetelor scuzati pt lipsa
am o perioada urita.....
va felicit cu intirziere
La multi ani! sa fiti fericite

va mai scriu va pup si fac acum cap nou


_

ticker
deGiulia (20/06/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiciitalia spune:

capitol nou

Mergi la inceput