Timisoara, Impreuna!(140) Emma, te iubim!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata si de la mine,

Andule,pricepit...ma las cu valul...dragoste cu nabadai...si incurajam atitudini gospodaresti...

Bay,io am beut cafea,da' tot intro dunga cu biscuitele mi-s.

Cu gandul alaturi de doua fete dragi,va tzuc si sa aveti o duminica cat mai faina...
Iupiiii...a iesit si soarele...nu pot sa cred!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doris
va pe toate intru mereu sa va citesc

sa aveti o Duminica placuta

cu gandul la Emma si Aida, le doresc multa, multa sanatate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Monica,

Ana, sa vina caldura aia , ca m-am saturat de frig...
Felicitari bubulinei gospodine...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

neatza Timisoara

vin cu cafea si cu speranta. de mai bine.
e soare afara .

va pup pe toate. sa aveti duminica minunata.





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sa aveti o duminica minunata...

Kissy a papat, se uita cu Aida pe reviste...si cica e fericita ca e ACASA...

O pupalim...

Azi si noi program cu familia...Ines e mai bine...asa ca iesim putin la o plimbarica cu Fuzionake, si pe jos putin...ca-i totusi frig...



BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

andanii,
Geta,

Mihi, nu vreau sa ma justific insa iti zic atat: acum cand afli tu de fete ceva, aflu si eu, crede-ma. Emma nu e bolnava nici de 2 luni, nici de ieri, daca intelegi ce vreau sa spun.
Acum insa, o iubesc prea mult pe Aida ca sa-i fiu in cap si eu in clipele astea. Gandeste-te cum e pentru o mama sa reia asa drama de 'n' ori..Mi-e destul ca pot afla prin Anda sau Doris despre ele, asa cum afli si tu. Tot ce mai pot sa fac acuma pentru ele e sa ma rog cu toata puterea mea pentru Emma. Aida stie ca sunt cu toata fiinta mea alaturi de ea si pentru mine e tot ce conteaza. Daca m-ai fi intrebat ti-as fi raspuns asa cum o fac oricui!

Iar cine are in cap numai teorii conspirationiste, faca bine si sa se trateze la mansarda. Alaturi de toti cei ce le iubesc, avem treburi mai importante de facut pe aici decat ce-a facut un nimeni la un moment dat. Avem noutati, se poate trai si fara barfa! Pentru oameni cu coloana vertebrala e oricand loc!

Doris si Anda, voi ati fost tare echilibrate in cum ati descris intalnirea de ieri. Eu am fost complet bulversata dupa ce am aflat cu e de fapt Kissu drag. Granita pana unde puteti da detalii despre cum e Kissu drag, e tare fina. Cred ca cel mai bine cand ne rugam pentru ea, e sa o avem cu totii in minte asa cum o stim noi pe ea, zambitoare si cu chitaiala in glas
Trecand la alea culinare, io am facut ieri spaghete cu limba de porc si prajitura de cocos cu crema pe aburi.
(!) orice asemanare/asociere cu cele intalmplate recent pe aici si denumirile de mancaruri de mai sus e o simpla coincidenta

andanii, in fiecare sambata ma pregatesc pentru facut pita...parca-i un facut tu, inca nu mi se leaga de maini si pace..da' tot o dovedesc io odata

deya, sa va iubiti mult. e tare frumos ce ti se intampla tie! cum zicea si Anda, revin amintiri cu iz de trandafiri din urma, doamne ce frumos a fost!

Ana, pup toata gaska

noi de maine bagam masina in service, miercuri seara ne-a lovit unul din spate, cand cu poleiul ala, so saptamana viitoare o impartim pe Wilma pe din doo. chiar nu-mi lipsea treaba asta acuma da' ce pot sa-i fac la om ?! puteam pati chiar noi asta. tablele se repara.

am fost ieri la cimitir si am dus zambile, ce-i placeau lui mamon.
marius, daca ne citesti, pentru fulgul ala de nea si nu numai ...sa-ti aline si tie sufletul Doamne Doamne.

maine ma duc sa scot atestatul de la directie!

Dana, vezi ca vine primavara?!

nu va iau pe toate pe rand ca am o gaura in stomac si fac urat la foame ma duc sa potolesc lupii

sa aveti pofta buna si o zi cu soare in suflet si in ochi


va pup in grup


un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Va multumesc pentru incurajari.Traim clipe frumoase cu suisuri si coborasuri...uneori simt o frica de prea mult atasament atunci ma mai trezescla realitate sa fiu mai cerebrala dar iar ma ia valul nu pot sa contorizez cu Ana...e frumos..chiar daca ne mai ciondanim toata lumeao face nu?

Plec la slujba va imbratisez.

Aida sa fii tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

luati de vedeti o felie de 'Siberie'

azi am fost la Albina la o zapadeala au alergat nebuneii de numa'.

Kissu mic, o poza cu Maya e speciala pentru tine



un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

neata si de la mine

Maria, nici nu am mai recunoscut nebuneii tai care cum is numa la pozele la care ai scis altfel ...
Ana, inteleg ce zici iti dai seama ca si mie mi-e dor de casa dar anu asta sigur nu venim, poate la anu cine stie ...
Doris, pe unde ati umblat azi?

Va tzuc, o seara minunata

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Revin, stiti cumva un site de unde pot downloada carti de povesti in romaneste? Vreau sa le listez pentru fiu-miu.

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput