Timisoara, Impreuna!(140) Emma, te iubim!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna seara....cu sau fara sanioara...nu vreau sa fiu a dracului la capitol de curatenie de primavara,dar dupa ce am halit o tona de lamaie ieri,ma bucur ca in aceasta seara dau de olecuta de miere pe aici si ca s-a cernut sita.

Danuto,io nu stiu draga mea ce face bine la durerea de gat.Pot sa-ti zic ca pentru mine Strepsils functioneaza foarte bine,naturiste deloc,ca mi-s os de drac.Multa sanatate sa ai si pup spiridusa mica,care ma gandesc ca e bine.
Simonelule,nu mi-ai zis ca deja pleci la shopping...iti pastrez rochitele si bluzitele cu Barbie Fairy Topia de la Luana?
Silvanelule...nu stiu tu femeie,dar mi s-o pus pe suflet pentru tine si mi-a amintit vremea aia de demult,cand era naspa,mai ti minte si iti dai seama ce vreau sa spun?cand vorbeam noi doua si puneam tarile la cale...si mi s-o inmuiat corasonul dupa tine...mama lor de bani care nu te lasa sa vi incoace...
Doris,sper ca esti bine...am vb cu musiu Radu...ti-o zis?Vroiam sa vorbim...
Andule...la musaciosu nu-i mai ajunge masa de lucru,o sti doara,ca ai stat si tu la ea....amu ne trebe,frate si o polita,ca nu mai are unde depozita chestiile alea de pe masa....\Ce faceti?
Deya....ce faci?Sa sti ca spre rusinea mea nu am citit cu atentie ce ai scris....dar te intreb,ca sa imi raspunzi MIE,special...cum mere treaba la matale si cu alea sfinte?
Getutoooo....voi?Care-i treaba?Sunteti in parametre?
Mihi fata draga-pot sa-ti zic capra cu trei iezi?-as vrea sa cred ca indiferent cat de pupeze si de pitbuli am fi noi p-acilea unele sau altele,tu vei ramane mereu aceeasi persoana pe care eu o stiu si la care eu mi-am aratat coltii o data...dar oricum ar fi(cred ca nu ai uitat de gluma) osul ala de drac din mine n-ai sanse sa-l scoti nicicum...Ce face americanu' ala scump foc?'Or iesit ghiocelele in gurita sau mai trebe stat?Si sa nu uit,tin neaparat sa zic:felicitari pentru Lorand,ca e un elev atat de bun si constiincios si atat de cuminte!Ai cu ce te mandri.

Bay,sa va zic ca azi m-am speriat cand ningea,ca ma gandeam ca plecam pe undeva si mi-e sila sa sofez pe asa vreme...drept pentru care am facut pe dracu-n patru si am organizat timpul in asa fel incat sa nu merg nicaieri.Daca in alte week enduri imparteam treburi de sambata si treburi de duminica,azi am facut tot ,doi in unu...deci am stat acasica.Marius zice ca maine e soare,voi ati aflat ceva?Mihi dai un telefon Sus,poate iti zice tie ceva?Asa ca o sa tragem o fuguta in Flavia si cum cercelusii Luanei erau deja incarnati in urechiuse,i-am dat jos si i-am pus pe cei pe care bunica ei i-ia dat ,asa ca ducem pe cei micuti la schimb .Va doresc o noapte cat mai buna si sa auzim numai de bine!

PS.Ca nu ma pot abtine,sa ma laud:Luanuta a spalat azi farfuria in care a mancat si ar fi spala ea toate vasele,dar era prea grele pentru manuta ei....are mama fata mare!


Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Ana sarumana de intrebaree bine...eu inca sunt stangace dar lucrurile se aseaza uneori sunt prea stresata ca poate nu ma port ok...dar in rest e bine...ne redescoperim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui deya

Ana sarumana de intrebaree bine...eu inca sunt stangace dar lucrurile se aseaza uneori sunt prea stresata ca poate nu ma port ok...dar in rest e bine...ne redescoperim...

deya


Fata draga si frumoasa...nu te mai stresa,lasa-te in voia iubirii si nu-ti mai contoriza trairile si comportamentul...si toate vin de la sine...iti doresc multa bafta si sa traiti in dragoste multa!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

sunt aici cu voi si eu, numai atata zic, ca va strang tare in brate



un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

si io
Ana, te sun in 15 minute
nu te culca, te rog.....o sa pricepi de ce...
vorbim cu Aida
vom scrie imediat.

deya,

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

seara buna la fete, cit de buna se poate...
am fost la dulci acasa.
si mi-e greu. atit pot sa spun, o sa scrie doris la umanitare.
va pup pe toate, o sa revin mai incolo.

Aidu si Kissu drag, sunt cu voi acolo. Va tin de mina si va iubesc mult.





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

am scris la umanitare...

Doar tristete...si intrebari fara raspuns...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Ano te pupa mandea, cit despre dl cu pricina, io zic sa-i faci loc ca stiu cum ii cu cele scule de pe masa. cind e virus, e virus, intelege si tu iubirea ce-i la mijloc.
cit despre donsoara...ohooo, sclipire mica de gospodina. io de cind astept asta la edi, da nu face numa daca-i pedeapsa la carti...asa o accepta cu drag si trece la oale. ba chiar ii place.

deya asa frumos suna ce spui tu acolo...imi amintesti de niste ani ...bucura-te mult. merita.

pup la lume. sa aveti o noapte linistita si cu vise colorate.





Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

nu am cuvinte sa scriu nimic in seara asta , ma gandesc doar la emma si aida ... dumnezeu sa le aiba-n paza

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Ce doriti de dimineata? cafea? sau ceai?



Vorbesc cu Aida, au trecut noaptea cu bine...
Are trompetzica ...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput