FIV in Ungaria 52

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

Buna la toata lumea.Spuneti-mi va rog care dintre voi aveti card european de sanatate? Si daca ne este de folos la Szeged.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

Laura
super rezultat , tine-o tot asa !!
Daca transferul se va face cu blastocisti ai sanse mult mai mari. Bafta !!!
sandica
ma bucur ca analizele sunt ok , data viitoare o sa fie bine ai sa vezi.
Cand te gandesti sa incepi ?
retam
micky
mai ai putin si vedem pozici si cu bebeii !!

Eu nu vin cu vesti prea bune , in sensul ca desi toate sunt in regula nu pot incepe un nou fiv in martie pt ca CM imi vine exact in perioada in care dr.Zadori lipseste , pentru ca asa cum ziceam el va lipsi de la clinica in jur de 4-5 zile in martie.
Singura mea sansa este ca CM sa-mi vina in 11 martie ca sa putem incepe dar cum sansele sunt destul de mici ...
dado
imi pare tare rau , dar asa cum zic si fetele nu dispera , trebuie sa perseveram si cu ajutorul lui DD intr-o zi vom avea si noi bb-le mult dorit.
bafta tuturor fetelor in plin tratament

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

luck poate ai noroc si nu se va intampla chiar cand va fi Z plecat. Ai vb cu el, nu gaseste o solutie totusi? Poate pleaca pana cand vei fi tu Z6 si ai deja tratamentul. Te si abia astept sa imi dai vesti foarte bune.


Micky 26+ +
www.flickr.com/photos/34894502@N08/3234839512/?edited=1" target="_blank">pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

Luck, nu fi suparata doar din atata lucru, eu trebuia sa fac FIV in octombrie si pe la mijlocul lunii in care eram pe AC mi-a zis ca nu este la clinica chiar atunci cand ar fi trebuit sa fie punctia si ET-ul...asa ca am mai luat AC inca o luna (cumparasem preventiv 2 cutii). Mi-am zis poate asa a fost sa fie !
Oricum, noi degeaba ne agitam... uneori toate sunt deja randuite.
O sa fie bine, ai sa vezi !

Laura, bafta la ET !!!

Klu 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns porumbeld spune:

Cris,multumim pt noul capitol si mult succes la histeroscopie

Laura Garner ,succes sa dea DD sa se prinda

Alisma ,va urez numai bine si vreau sa va zic ca si noi am facut ICSI aici in Romania,din 16 ovocite au prins 4si am reusit sa imbunatatim calitatea spermei si nr cu branca ursului tintura

si pe mine ma intereseaza cardul de sanatate,nu stiu nimic despre el.

Nu mi-a venit nici azi menstra ,cum am mai spus trebuia sa vina luna asta pe 12 ,am facut un test acum doua zile care imi arata doar o liniuta,azi am vb cu doamna doctor la care am facut FIV aici in romania si m-a programat maine pt o eco si sa mai vedem ce.
Va urez succes si asteptam vesti din partea voastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

Laura - bafta si sa ne dai vesti minunate! Sa fii cumintica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Tocmai am primit un email de la Peter Kovacs, in care ne spune ca doi dintre embrioni sunt in stadiu de morula, iar ceilalti 3 sunt de 16, 12 si 10 celule, grad 3 si 4. Facem transferul maine la 11 ora locala.
Multumim pentru sustinere!
Mult succes tuturor! Doamne ajuta!
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alla76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Garner

Tocmai am primit un email de la Peter Kovacs, in care ne spune ca doi dintre embrioni sunt in stadiu de morula, iar ceilalti 3 sunt de 16, 12 si 10 celule, grad 3 si 4. Facem transferul maine la 11 ora locala.
Multumim pentru sustinere!
Mult succes tuturor! Doamne ajuta!
Laura

Laura doamne ajuta! iti tinem pumnii pentru maine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

buna seara dragelor azi am fost si eu pt a doua oara adica ziua 9 nu mia spus cat are endometrul meu dar mia marit doza de divigel adica 3 pe zi ati mai folosit careva acest gel ce parere aveti???????????cred ca vom decongela doar 2 nu vrem sai pierdem pe niciunul totusi care e de fapt adevarul despre embrioni congelati sunt mai putine sansede ce???????????toate fetele si mult succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

LAURA GARNER,sa fie intr-un ceas bun,maine la ora 11 (ora HU)!!!Doamne ajuta!!!

CANDY1902,foarte multe nu stiu despre embrionii congelati,nu am avut parte de asa ceva,dar tra sa fii relaxata si increzatoare.Nu te gandi ca sunt sanse mai putine,pt ca exista destin,asa ca DD o sa te ajute!!!

DADO,IRINAFLOREA,cum va simtiti dragelor? Eu va doresc tot binele si mai intrati si voi cate putin pe forum!O sa vedeti ca va fi cu pana la urma!!!

Mergi la inceput