Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (62)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

ufff am intrat si eu un pic...nu am somn
azi noapte nu am dormit prea bine si am recuperat la greu azi...

Nu credeam sa am emotii asa mari pentru maine...de regula sunt mai curajoasa. Am 2 feluri de emotii:
- primele - emotiile tematoare cauzate de vremea asta urata - imi pun o gramada de intrebari: daca nu e cald in biserica ?, daca o sa ii fie frig dupa ce o baga in criselnita? samd
- celelalte emotii sunt legate de importanta evenimentului in viata micutei noastre

In fine trebuie sa ma adun sa nu ma simta bebelina..oi reusi eu cumva, numa' ca am inima cat un purice momentan si un mare gol in stomac

Nikolici - distractie maxima - sunteti o familie foarte aventuroasa :)
300 - am rezolvat cu folia ala - s-au simtit muncitorii aia si au prins-o in niste sipci azi de dimineata => in noaptea asta ne vom odihni klumea
vroiam sa iti spun ca imi place blogul tau din ce in ce mai mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristineescu spune:

MonycaC, hai sa nu vorbim de kk acum ca avem lucruri mai importante de stabilit.

Ca de ex EVA + Harri = LOVE

A, si inca ceva, Babytza o sa le fie nasa de cununie.

Si apropo de gabarit, azi, la 5 luni si 10 zile Harri are 8150 g.

Asteptam cu nerabdare pozici cu "micuta" Eva.





Poze Harri Alexandru (10-sept-2008)
http://family.webshots.com/album/567137447KvLEdN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Cati copii?

cred ca 2 la minim 2 ani diferenta - mi-ar fi placut 3 dar ma gandesc ca o sa fiu cam batrana -- cah ce urat suna! - cam aceleasi motive invocate si de Ada

off topic - ce ma oftica: din obisnuinta de fiecare data cand vreau font bold apas "ctrl b" si imi apare feresatra de organize favorites

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristineescu

Ca de ex EVA + Harri = LOVE

A, si inca ceva, Babytza o sa le fie nasa de cununie.



Nasica , nasica ????? Accept cu mare drag daca doriti

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

asta e tare mai mamicilor, dupa ce v-ati logodit copii acum va stabiliti si nasii! frumos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristineescu spune:

Anamona, e normal sa ai emotii dar vezi ca maine trebuie sa fii fresh asa ca fugi la nani.

Cat despre apa, vezi daca poti sa verifici inainte sa fie calduta. Nu iti mai face griji cu frigul pentru ca practic micuta nu sta decat f putin dezbracata. Si DD o sa vegheze asupra ei oricum.




Poze Harri Alexandru (10-sept-2008)
http://family.webshots.com/album/567137447KvLEdN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

cristineescu iti urmez sfatul - merg la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Anamona petrecere frumoasa maine Sa iasa totul cum va doriti

Le : Angelyna petrecere frumoasa , si voi aveti botezul maine ,nu ? Va doresc o zi superba

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Buna dimineata si o si de la mine!

Tare mi-ar prinde bine o cafea cu cofeina! Chiar asa, e cineva care alapteaza si bea cofeina? Daca da, bebe ce parere are? Ca noi in fiecare dimineata ne trezim o data cu lumina si avem program de [aerobic], nu stiu ce treburi urgente are, nenicule, (si) la ora asta, ca eu am ochii lipiti dupa inca 3 treziri anterioare

Anamona, bafta cu botezul azi, o sa fie foarte bine, dar stiu ca fara putin stres nu este asa!
Mai era cineva cu botezul, parca, dar neuronul ...

Un week-end frumos tuturor!

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Neatza si de la noi,
Aici ceasul este cu o ora inapoi insa bb meu traieste dupa ora Romaniei of course si la 6 ora Elvetiei este up...si sa ma vezi pe mine in intuneric ce fac, plus ca nu tre sa faci zgomot.Aici dc faci si dush dupa 10 seara iti cheama politia.Si tocmai m a informat sora mea ca vecinii de jos si-au reclamat vecinii de palier ca le plange prea mult copilul.Mda...o sa fim undercover la urlat si planset.
Fetelor ziceati ca suntem o familie curajoasa ca am fc atata drum...rectific doar eu sunt zuza familiei...ce sa fac iubesc calatoriile..din partea sotzului putem sa stam o viata numa in Bucuresti.



Nikole mami de Karina

Mergi la inceput