Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Saru'mana fetelor, noi dupa botez vrem sa cumparam, daca ma decid va anunt, multumesc mult

Boo posibil sa fie de la paracetamol, oricum monitorizeza-l

Fata mea e cam maraita in somn se fataie mult si scoate niste scancete de plans, ce o fi?

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Eco
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Felicic sper sa aveti o noapte buna, daca ziua a fost oribila

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Eco
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

angelynna82 ai idee ca costa scaunul? Imi place si mie tare
Stokke face niste produse de iti iau ochii ....dar
au preturi cam astronomice...caruciorul e 37 mil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Andy vazut bb !! E super Andrei

Babymom am citit ca sunteti mai bine , ma bucur

Nerantula super poze Gruia e un copil tare special, imi place la nebunie sa il vad !!!!!

Anca nu iti mai face griji cu Carla. Asa e ea o finuta pupici Felicitari pentru cele 70g piure !!!!!!!!! Tot asa !!!

Clau noi papam asa : mar , piersica , mango, si era si para dar am vazut ca nu ii prieste si mai stam cu ea.
La sarcina cu Valentina am pus 25 kg , am scapat dupa cateva luni. La David am pus doar 10 si am dat jos 12....fara regim.

Angelyna nu iti face griji, la noi au fost -7grade in ziua botezului..si nu a racit soricelul... Pup si iti doresc petrecer frumoasa !!!!

felicia condoleante Offfff ce zi ai avut...

Pauza...si revin.

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Foarte fain si practic scaunul acela de la Brevi, dar, mai, nu e cam... scumput? adica 160 euro???? Mie mi se pare totusi mult... e doar un scaun.

Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Anamona sincer nu stiu sper doar sa nu coste ffff mult (nu ma dau banii afara din casa, dar parca vreau sa cumpar ceva bun pt mult timp)...ma omoara tati

Babytza multumesc, in mare parte de vreme nu imi fac griji ci in sine de patrecere/cum se vor simti invitatii???

Ahhh, CD crezi ca numai tu ai cumnata care te anunta ca nu vine???Nuhhh, a mea NU STIE daca vine (dar ilclina sa NU vina), pt ca nu ne intelegem bine cu al ei barbat

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Eco
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Piscine cu mamici si bebei - acum ceva zile, Babymom zicea ca nu e indicat ca bebe fetita sa faca baie in aceiasi cada cu mama ei pentru ac ar putea contacta si dezvolta asimptomatic anumite chestiuni..... Nu se aplica acest sfat si pentru piscina publica?

Conturi copii - eu una nu am incredere in fondurile astea de asigurari. Una la mana nu garanteaza rentabilitatea, tot timpul trebuie sa suplimentezi contributiile ca sa iasa ceva in schema..., doi la mana si-au luat-o rau in barba acum cu criza asta.

Stiu ca e alt produs, dar sunt oarecum asemanatoare, majoritatea fondurilor de pensie au avut rentabilitati extrem de mici...mai mici decat inflatia...sau cel ptin asa aratau datele acum cateva luni...

Nu mai bine facem un depozit cu dobanda fixa? Trebuie musai sa fie pe numele copilului? Ce, muncim si strangem bani de acum incolo pentru altcineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monyca.C spune:

Buna seara fetele !!

Am reusit sa citesc TOT si normal ca-mi vine randul sa scriu in miez de noapte..

Babytza ma bucur ca sunteti ok si ne-ai dat vesti bune. Bine ca a mancat soricelul pana la urma

Monica te simt fericita si multumita ! Abia astept sa mergi si la eco sa vii cu vesti bune !!!

Preety duceeee fooooc Sorina !!!! offf ce ochisori !!!

Babymom ma bucur ca sunteti bine cu kk si de asemenea multumim ptr raspunsul in legatura cu kk aposi si cu mucus. Si eu alaptez exclusiv si nu de putine ori obs lucrul asta. Chiar eram putin ingrijorata..uff ..m-ai linistit..
In legatura cu pozitia capului Eva nu vrea sub nici o forma sa stea cum o pun eu..tot ca ea face..eu o intorc pe toate partile normal..dar ei se pare ca-i place cel mai mult sa doarma pe parti..e de rau ???

Andreitac vazut Eva cu caciulita de iarna...puffff...cu riscul de a ma repeta,..are niste ochi superbi..cu cine seamna ???

Andy_garlo ce seamana cu tineeee..si la fatuca si la ochisori..e un scump !!!

Fce m-am uitat la printesa ta si nu mi se pare mica deloc..e exact asa cum trebuie..nu te ingrijora !!

Eva ce-mi faaaaaaaci ???? mi-e un dor de mooor de casa, de tara..nu mai zic de locurile pe unde bantuiam in tinerete ..lasand gluma la o parte..sincer si eu am de gand sa mai scap de cateva kg...5-6...in sarcina am luat 14..am scapat de 12 imediat dupa 2 sapt de la nastere acum vreau sa ma pun pe treaba dar sincer ..dc pap mai putin si mai slabut caloric..nu influienteaza si lapticul ??? asa auzisem..prin popor...booooo

Luminita multumim ptr reteta de fursecuri..chiar vroiam sa te mai rog si eu o data sa ne-o scrii..maine ma pun pe treaba..prima data nu am salvat-o si nu mai stiam la ce cap era..noroc cu Nocom..

Mamidestefan felicitari si ptr al doilea dintzoc !!! pup dulce pe ochisori frumosi !!!

Anca felicitari !!! in sf Carla incepe sa pape bine..s-o tina tot asa !! ma bucur !

Bitza wooooow nici nu stii cat ma bucur ca ai postat filmuletul cu abdomenele..trebuie sa incep si eu...incet incet..trebuie sa tonifiem..salvat urgent la favorites !!!

Cristineescu cum stati cu kk-ta ? ce face grasunelul scump ??? bdw e dat ??? nu de alta dar noi inca suntem singurele si cred ca se cam potrivesc la "gabarit" sa zic asa..

Danadumitru frumoasa de nu mai zic nimic..ca mamica ei !!!

Musettepink..continuarea ??? pai nu ne-ai pus nimik ??? eu nu am aici unde sa vad acasa tv :(((( si taare eram curioasa sa vad ce mai spune si azi..m-am distrat la culme cu prima inregistrare..draga de ea, sa stiti ca chiar e de compatimit...uneori imi face mila...

Nicole30 bine ai venit printre noi !!! posteaza repede 10 msj, orice.. sa scapi de moderare si sa te vezi in timp real..

Claudinna vazut poze cu Razvanel si jucarioare ..e minunat ce mai..si apropos de mancare..m-ai inebunit de tot !!! si pitica mea incearca din rasputeri sa se ridice..o pun din cand in cand dar nu f mult..dc ar fi dupa ea cred ca numai in fund ar sta..ii place la nebunie sa vada tot, sa stie ea tot ce misca si ce se petrece in jurul ei dar..o luam incetul cu incetul..

va pupicesc si va doresc o seara cat mai linistita ! avem nevoie !



Mamica fericita de floricica EVA PARASKEVA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monyca.C spune:

Feli condoleante, imi pare rau..se pare ca ai avut o zi infernala !!! puiul sa fie bine si sa apara dintzocul fara dureri ..

Mamica fericita de floricica EVA PARASKEVA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monyca.C spune:

BOO tinem pumnii Alex sa treaca noaptea fara febra !!! pana la urma ati scapat cu bine..

Mamica fericita de floricica EVA PARASKEVA

Mergi la inceput