Gasca de Constanta *(104)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui jone

buna seara!


edit: uitasem ce era mai important...cand sa imi trag blugii vad pe picior......lipit....un abtibild cu barbie! ramas aseara dupa joaca alexandrei si doar am dezlipit aseara...dar unul nu imi dau seama cum a scapat...cum de nu l-am vazut?...cred ca doctorita s-a distrat copios!

jo , si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!



Asta imi aduce aminte de o intamplare citita tot aici pe DC, despre o d-na care s-a dus la ginecolog, si cand a ajuns acasa a intrebat-o dra ei unde ii sunt podoabele de corp pe care le pusese pe un prosop. Unde credeti ca erau, la mamica la..., fiindca nestiind de podoabe s-a stres cu prosopul.
Este normal sa te emotionezi cand vezi bb-le, toate am fost "curci" cand am fost gravi si am vazut samburelul de viata.
Adina bafta luni! Astept si acum articolele scante!

We placut!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

salutari si de la noi pe azi!
aseara am fost cu Mariuca in mall la Cenusareasa .saptamana viitoare au activitati in fecare zi.poate veniti si voi.noi incercam sa fim prezente pe cat posibil.
azi reluam inotul cu Mariuca dupa o mare pauza in care ne-a stresat ca tot uitam s-o ducem...
va pup si o zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Salutare,
va invit sa vedeti un filmulet cu Andrada in care isi imita cele 2 educatoare fara sa stie ca eu o filmez...
Va astept cu impresii!
Crig, si noi am fost in mall, in city park, daca stiam...poate ne intalneam.
Cu inotul si noi am lasat-o balta cel putin pentru un timp pentru ca suntem implicati in prea multe si cu greu facem fata.
jone, eu am mers lunar la echo, numai de drag, sa-mi vad puii, asa ca iti inteleg emotiile.
O seara frumoasa!

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADINUTZA

Salutare,
va invit sa vedeti un filmulet cu Andrada in care isi imita cele 2 educatoare fara sa stie ca eu o filmez...
Va astept cu impresii!
Crig, si noi am fost in mall, in city park, daca stiam...poate ne intalneam.
Cu inotul si noi am lasat-o balta cel putin pentru un timp pentru ca suntem implicati in prea multe si cu greu facem fata.
jone, eu am mers lunar la echo, numai de drag, sa-mi vad puii, asa ca iti inteleg emotiile.
O seara frumoasa!

noi

super, adinutza.mi-a placut tare mult.tu trebuia sa raspunzi in locul ursuletului?iar faza cu "doar ce te-ai facut mare"

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

multumim si noi adinutza!macar asa va mai aud si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Adinutza, chiar e grav daca ii si loveste . Am auzit si eu de o palma peste ceafa la gradi la Stefan , dar de la el nu scot absolut nimic. Iar acum sunt si paranoica si am impresia ca se fereste in mod special sa imi spuna despre faptul ca "doamnele" ii mai ating.

Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Cornelia jucati-va si voi de-a gradinita si poate afli ceva.pe noi Mariuca acum cativa ani ne ameninta ca ne duce la beci daca o mai suparam...pana intr-o zi cand am aflat cine folosea la gradi astfel de expresii(la vremea respectiva nici nu vorbea foarte corect si ne faceam probleme oare spune beci sau altceva??)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

buna dimineata!
am fost ieri sa imi fac acel triplu test.costa 99 ron.
m-am cam enervat ca nu am stiut ca are program de la 8 si am stat in frig juma de ora ca sa deschida.

adina....uite asha aflam ce se intampla la gradinita!mititei de copii...ii traumatizeaza de mici.

mi-au trecut multi copii prin mana...la meditatii...si cum faceam cu cate unul maxim doi altfel stateam de vorba cu ei si am ramas surprinsa ca multi stiau matematica dar aveau o frica in oaseeeeee ceva de speriat.si uite asha in loc sa le arat tainele matematicii juma de ora faceam prelucrare psihologica ca sa VORBEASCA!lor le era frica sa vorbeasca.le era frica de greseli.si de multe ori nu erau greseli.le era teama sa se exprime.

va pup si o duminica placuta.


jo , si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna Constanta,
o zi frumoasa va doresc si numai bine!






Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fetelor, mi-am fcut testul si cred ca sunt insarcinata.a doua linie este rozalie.am sa repet testul diseara.problema e ca am luat 2 plicuri de aulin pt o nenoricita de masea, in 2 zile diferite si distantate ca timp.am citit pe net si scrie ca se cere parerea medicului.oara sa afecteze intr-un fel?help.tinti-mi pumnii sa iasa si al doilea cu 2 linii.nu mai stiu la razvan dar stiu ca parca a doua linie nu era chiar rosie ca prima, era ceva mai rozalie.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput