Gasca de Constanta *(104)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Nastasie, este in Tomis Nord, pe str. Dobrila Eugeniu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

la multi ani Bianca!Tania sa va traiasca scumpetea!
m-am minunat si eu de ce ati scris p-aci despre gradinita..cel putin despre ce a scris Camelia si adinutza..no comment..Cornelia sper si voi sa rezolvati intr-un fel .si eu am avut multe nemultumiri dar poate sunt eu prea pretentioasa..
Dodo sarcina usoara in continuare!
va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

betty, saru mana.dar numele grupelor coincidea cu grupele de la gradinita noastra.de aia am intrebam desi banuiam ca este in tomis nord.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna Constanta,
o zi frumoasa va doresc ...si sa nu mai bata vantul

Citat:
citat din mesajul lui crig72
Dodo sarcina usoara in continuare!

Multumesc din tot sufletul.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Neazta!
Gabi se pare ca azi vom avea vant si ploaie, maine lapovita. Da nu vine ea vara.... Sa vezi ce ne vom ruga de briza sau ploaie sa ne viziteze. Daca ai timp te rog sa scoti semnul de gravi de la roxanaz din lista, pe micuta o cheama Eva.

O zi buna!


1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

In cele cateva zile de concediu nu am stat deloc, dimpotriva. Am gasit o serie de dovezi care o incrimineaza pe educatoarea Andradei, Biancai si Alexandrei asa ca de luni sunt pe la autoritati sa-mi explice si mie cum de o bolnava de schizofrenie poate sa mai activeze in invatamant. Deja sunt montata si voi merge la inspectoratul scolar, protectia copilului, politie si parchet. Este inadmisibil ce se intampla!

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Doamne, cum sa se ajunga la o asemenea situatie. numai la noi in tara cred ca se poate intampla asa. cum sa lasi niste copii nevinovati si inocenti pe mana unei nebune. fiindca asta nu se poate numi educatoare, locul ei este la spitalul de nebuni.chiar sunt revoltata de situatie si te sustin moral in demersurile tale Adina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

adinutza grea misiune dar iti doresc sa reusesti!!poate cu asa parinti ca tine se va mai schimba ceva in invatamantul asta ..sunt curioasa in curand ce criterii de performanta vor stabili..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

buna seara!

o graviduta a zis ca se duce sa isi faca triplul test?! sau am inteles eu gresit?
cam cat costa?

azi am fost la doctorita...si junior 2 a fost tot o zambet...
parca sunt o curca bleaga mai aveam putin si plangeam.

edit: uitasem ce era mai important...cand sa imi trag blugii vad pe picior......lipit....un abtibild cu barbie! ramas aseara dupa joaca alexandrei si doar am dezlipit aseara...dar unul nu imi dau seama cum a scapat...cum de nu l-am vazut?...cred ca doctorita s-a distrat copios!

jo , si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

neata fetelor. sa aveti un weekend placut.
Aseara am lasat si noi fata la socrii pentru a ne putea intalni la un suc cu prietenii.si de altfel si cu promisiunea ca azi o vom duce la ceilalti bunici, la curte. ne-am pus la nanita pe la 4 dimineata si la 8 a sunat telefonul. era fii-mea, sa vin sa o iau sa o duc in partea cealalta.
sunt la a 2 cafea si tot mi se inchid ochii.
si vremea asta mohorata............te trage la somnic!

Mergi la inceput