Nou stil de viata (255)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

PUSKIN




Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

salut gagici
meniul de azi:
dimineata - 2 felii paine neagra cu seminte cu unt light si o cana de lapte
gustare - o banana
pranz - piept de pui cu pastai
gustare - 1 iaurt simplu
cina - ciorba de pui

1 ora de mers pe jos si o ora de aerobic.

va pup


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Sunt inapoi pe baricade. Am enorm de multa treaba. Sper sa imi repare internetul acasa si va mai scriu. Daca nu, ne vedem maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Madelaine, semintele de in sunt neutre la gust...

Vik, tu stii mai bine. Insa o pauza de 1 saptamana de sala s-ar putea sa iti faca bine.
Si eu am perioade cand mananc mai mult...insa incerc sa nu tin caloriile pe la 1500.
Faina idee ta, dar nu as da dulciuri la copii, ci fructe si alte chesti sanatoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Ruxi te-am ascultat sa duc copilul la magazin sa isi ia cascaval si smantana ca alea din frigider nu sunt bune.Ce daca am frisoane,imi e rau ma dor toate ma duc cu copilul si ajungem la magazin si aud
Mam ce facem aici
Uti mergem sa luam cascaval si smantana
Da nu imi trebuie ,dar daca tot am venit hai sa ma dau in masinuta.

Ruxi rau asa cu supararea interioara,chiar ca nu am sfaturi decat multa putere tie.

Madelaine sa rezolvi problema netului.

Doina ma bucur ca merge dieta.

Gabriela eu trebuie sa iau ceva ca fac temperatura si iau paracetamol si multe ceaiuri cu lamaie si supe .


Sa va zic ca aseara imi era rau si olandezu a venit la 1 noaptea asa ca mare ajutor am din partea lui.Nici macar nu ma intrebat cum imi este,de asta ma plang la voi.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Am un virus nenorocit...Mi-am intrerupt dieta
Mi-e o ciuda de mor!

Va pup!

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Gusta, ce simpatica e Mara . Dar n-as vrea sa fiu in locul tau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Puskin si Gusta, va doresc multa multa putere. Indiferent de alegere aveti de voie de putere.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Buna,

Azi am fost din nou la sala - sper sa ma tina avintul asta.
- 20 minute mers pe banda (incalzire)
- exercitii la 4 aparate pt picioare (diferite zone), la fiecare aparat cite 4 seturi a 15 repetari
- exercitii la aparat pt abdomen (4 seturi x 12)
- exercitii la aparat pt brate (4 seturi x 12)
- 30 minute bicicleta eliptica la viteza mica
Cind am terminat, dupa 2 ore, eram o lesinata.

Sabina, succes cu proiectul, primul pas e mai greu si apoi merge ca uns, ai sa vezi.

Devoska, imediat te trec in lista.
Daca zici ca te "tine" un genunchi poate ar trebui sa mai variezi genul de activitate fizica - tu faci si exercitii cu ?

Anda, saptamina asta sint in vacanta.

Gabi, sanatate multa! Nu te mai intreb de raport ca probabil numai de asta n-ai tu chef acum.

Madelaine, iti trimit un colet cu optimism.

Ruxi, daca sotul "isi da seama ca te chinuie" eu zic ca nu e chiar atit de absent pe cit pare. Poate ca usor o sa iasa din starea asta. Imi amintesc cind a murit bunica, ce mai plingea mama saraca, non-stop, zile in sir, dar incetisor si-a revenit. Curaj, o sa treaca...trebuie sa speri.

Salutare, iepuras mic (stii tu cine esti ).

Carmen, Zuzi, Ramonika, Tzuni, Vio, Onizta,


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Vik, Gusta, am retinut kg pierdute de echipele voastre.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput