FIV la Cluj 9

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

madutzule-asa da! vreau sa te vad cu 2 liniute!! si poti sa si plangi-dar numai de fericire!!desi nu mi te pot imagina plangand..nu stiu-ai o sclipire in ochi si un zambet pe buze de fiecare data!nu mi te pot imagina altfel!decat asa cum esti-dulce,dragalasa,vesela!
insa mi te pot imagina cu 2 cretofolini dolofanei si frumosi in brate!asa sa imi trimiti o poza! ba nu!mai bine vin eu si iti fac o poza!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

vai Uraticoooo !!! de ne-om nimeri amindoua sa ne indopam de hormoni odata ,cre' ca ne arunca fetele de pe topicul lor ca le turbam si pe ele !!!Madutz mersi de informatii ,sa stii ca mi-ai fost de mare ajutor tu si Criadema ,toate ptr voi ,maine merg la centrul de transfuzii sa vad ce rezolv ca bagareata is de fel si nu cred ca nu rezolv .Mi bai e cu al meu sotulica ,are o frica de ace si i-am spus deja ce-l asteapta daca eu reusesc si ... cre' ca tre' sa-l leg ca altfel ,el lesina saracutul i dau io lui tot lesin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

asta asa e apalino!trebuie sa inventam niste leacuri ptr turbare!
dar suntem fete mari!ups..de fapt am fost!suntem fete destepte!!si modeste pe deasupra!si istete foc!ne-om descurca noi cumva!
stii cum facem-cunosti vorba aia-de ne dau fetele afara pe usa,noi intram pe fereastra!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

fetele..sunt rupta de raceala,de oboseala,de somn...desi am rezistat eroic azi!nu am stat nici o clipa!trebuie sa imi revin!sa scot raceala din mine!
asa ca trec la nanita..si eu nu stiu cum sunteti voi insomniace atata timp cat sunteti gripate..eu as dormi non stop!insa daca ma pun in pat,nu ma mai pot ridica!

somnic usor fete dragi!sa visati frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

buna dimineata!!
dau eu cafeluta in dimineata asta pentru toata lumea ..si ceiut cu miere pt bolnavioare...
eu o sa vin cu noutati de indata ce vor aparea ...deocamdata bat pe loc...
va doresc o zi frumoasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

vai ce matinala esti Bruni !dar ai uitat ceva ca altfel nu se trezesc fetele astea :si inca ceva .Cred ca acum se pot trezi somnoricele noastre ! Sa aveti o zi faina cu dorinte implinite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bei....ce-i cu galagia asta?ca era sa cad jos din pat!
bruni-buna cafeluta!asa ca tine!
apalino-mai fatuca era sa surzesc de la atatea tobe!
insa ma bucur ca sunteti fresh,apte de a infrunta ziua de azi!
o zi buna va doresc si eu!
mara-de maine incepi sa cazi closca!bafta multa fata frumoasa!
fetele!dar.....mai vreau o cafea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dedus75 spune:

neata fete frumoase vad ca sunteti foarte matinale
cum sa fac sa ajung macar o data prima sa dau eu cafeluta?!
va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

neata fetele !!!!
Ca tot vorbeati de stari in timpul fiv-ului sa va spui si eu cum e In afara de usoare dureri de cap, bufeuri in primele zile de inhibare eu n-am fost turbata si nervoasa dar in schimb ma apuca jalea si plinsul asa din senin si fara motiv. M-am plins si doctorului atunci cind m-a intrebat cum ma simt si mi-a zis sa nu imi fac griji ca e de la hormoni si ca imi revin dupa.Acum inca nu m-a apucat jalea da om trai si om vedea .Asa ca nu va faceti griji, reactia e diferita de la caz la caz, s-ar putea sa nu aveti nici una din reactiile astea.
CM tot n-a venit, il asteptam ieri, e prima data cind il astept cu nerabdare la fivurile trecute a venit.Poate ca imi vine azi totusi ca sta sa imi crape capul de durere de cind m-am trezit.Daca nu vad ce zice doctorul miine cind ma duc la control.
julia hai cu rezultatul ala bun astazi. E posibil sa te fi vazut si eu la punctia din toamna, eu eram bruneta cu fata linistita cum zice maddutz, da in realitate aveam ceva emotii pentru punctie asa ca nu prea vedeam ce e in jurul meu.
fetelor eu vin cu vesti miine dupa ce vin de la control, sa va rugati sa imi vina cm pina atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

hai julia

Mergi la inceput