Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

babytza :) eu am gasit-o pe a mea sub plapuma noastra!!!! - ce-i drept o plapuma f usoara din fulgi de nu stiu ce....dar totusi.
o pusesem sa doarma in patul nostru, nu stiu cum s-a rasucit a ajuns la plapuma si a tras-o pe ea.
La fel ca si tine am incremenit...si ea gangurea fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Fetelor va multumesc tuturor pentru felicitari si incurajari
Din pacate problemele mele nu se vor rezolva, as vrea dar n-o sa fie asa, pe strada mea nu va mai iesi soarele, orice as face sotzul nu va uita ce rautati i-a zis mama, soacra nu ma va iubi, cumnata la fel, baiatul nu va manca, mama nu va fi multumita.....dupa cum vedeti eu sunt aici in mijlocul problemelor, eu le cauzez si as face orice sa le rezolv dar nu pot si acum se uita copilul si nu stie de ce mama lui plange si isi pune mainile in cap si nu pot sa ma calmez

Nu vreau sa va supar cu problemele, imi cer mii de scuze, probabil ar fi mai bine sa nu mai intru o vreme
Mi-ar placea sa dispar si totul sa se rezolve si sa vad si eu asa de departe cum toti sunt fericiti

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

lumi il pun in fiecare noapte in sac...adica ai vazut cum face Bocanila toata ziua, la fel face si noaptea asa ca daca ii pun paturica e inevitabil sa nu doarma dezvelit. Mai mult de 10 minute nu ar sta invelit...Sooo dormim mereu in saculet. Si nici nu stau cu grija ca isi pune paturica pe fata...l-am gasit asa intr-o seara si m-am panicat rau Mai ales ca el sub paturica radea , nu avea nicio treaba....si eu eram alba la fatza ca se sufoca cupilul...

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit




exact! pe langa faptul ca mi se pare ca le e frig, pe Edi l-am gasit si eu intr-o noapte cu paturica in cap si Robi Catelushu Bocanila se dezveleste...

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26 septembrie 2008

Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…

poze cu gemenei dulci povestea noastra
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui 300

Daca tot le doarme pitica:

sac de dormit - am unul f gros pe care l-am folosit cand dormeam in dormitor si erau 23 de grade maxim. Mai aveam unul de bumbac pe care l-am uitat la vl si sper sa nu-l fi fol mama ca si carpa de sters ca aia i se parea ei ca este.

Era super ok, anda a stat in el dar... e prea gros pt living (matlasat). De fapt as putea-o imbraca la scutec si tricou si baga in el in loc s-o acopar cu pilota mea.

Lumi, eu la 25 de grade o imbrac pt somn in haine cat mai subtiri, ba chiar in tricou (daca am disponibl; am cam putine). Nu mi se pare ca sufera de frig.

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...



da mami, stiu, dar au manutele si nasucurile reci si se dezvelesc........ si dorm singurei in patul lor, nu cu mami, sa ne incalzim reciproc...

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26 septembrie 2008

Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…

poze cu gemenei dulci povestea noastra
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

postez si aici sa vada lumea...babytza e buna de alergat

Citat:
citat din mesajul lui babytza
Delphinas ai mai facut test ? Rushii au venit ???

pot sa te alerg acum prin toata capitala???
ti-am zis eu ca nu e bine sa stric orzu pe gaste...iote asta e rezultatu si la test2 I
oricum te


poze, Just Me
Infertilitatea este o boala
ambitioasa
www.pulsmedia.ro/index.php?page=event_vote&url=premiilecaroldavila&articleid=67" target="_blank">Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Cine mai vra parole pentru grup sa scrie acum ca v-am pierdut si nu reusesc dau de amandoua fetele care cereau in paginile trecute. .

Clau_geo welcome back.

Mimihoo sunt mare fan si fac multa publicitate jurnalului Sofiei. E de-a dreptul super. Sa ne zici cum fu la sala, nu ne lasa in suspans!!

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Cd simt un pui de depresie la tine. Hai ca am eu o solutie mai drastica asa. Soacra nu trebuie sa te iubeasca, cu mama poti rupe lejer legatura daca te mai chinuie, sotului ii ceri iertare in numele mamei DAR ii spui sa isi bage bine in cap ca ea e de vina si nu tu. Ii bagi in aia masii pe toti care te supara si iti vezi de copil.El e familia si bucuria ta si impreuna cu el si cu sotul (daca e om de treaba daca nu e iti faci socoteala si la revedere si cu el) sunteti o familie fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Roxule nu lasa pe nimeni sa te supere si nu mai pune la suflet toate rautatile astea....Are dreptate Miruna cand iti spune ca nu ei conteaza , nu e obligatoriu sa te iubeasca ei si nu e sfarsitul casniciei tale daca soacra nu te inghite...S-au mai vazut cazuri de-astea si sunt inca fericiti Te rog din suflet sa ii pui pe primul (si singurul as completa) plan pe puiul si pe sotul tau ! Ei sunt familia ta si doar ei conteaza. Restul fac parte din decor , daca te plac bine , daca nu,nu... sa nu mai vina la voi !!!!!

Si noi suntem aici daca mai esti suparici , chiar te rog sa ne spui ce faci Si te rog mult, nu mai plange

ANCA merge ingrozitor forumul azi ....nu e doar la tine

PS: Roxi daca ai nevoie de ajutor....aici sunt bagam nimicire in familia adversa !

Aaaaaaaaaa si inca ceva : a papat piciul 150ml lapte cu o masurica de cereale Sper sa se repete !!!!

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

CD, ai un PM de la mine. Oricum ar fi, sa nu te prind ca nu mai dai pe aici, ca tot te prind o data si o data si daca nu te alerg, cat sunt eu de mica! Intra macar sa te descarci, si tot e bine...

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26 septembrie 2008

Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…

poze cu gemenei dulci povestea noastra
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

CD daca fugi de pe forum si jur ca te stresez, aflu si unde stai daca e nevoie.

depresia aia. Cunoastem senzatiile. Muuh are multa dreptate, asta voiam sa-ti zic si eu pana sa scrie ea.


de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput