Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (73)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

si mie mi s-a facut pofta de gris cu lapte.
Gessy nu fi suparata. Si eu am luat 17 kg pana acum si sunt in sapt 30. dar zice lumea ca nu se vad asa tare...eu inca sunt calma caci sunt sigura ca le voi da repede jos. Ce ma seaca sunt vergeturile . Materialul este cam prost la mine si chiar daca ma dau cu creme tot imi apar vergeturi noi in fievare saptamana si in locuri in care nu ma asteptam . Dar nu inteleg de ce...mama a avut 4 sarcini si nu a avut nici o vergetura...De ce nu seman cu ea?

Olga 30+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Maria, ati schimbat numele bebelinei ?? ce faci ,cum esti ??

37+ cu Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Eram 2,vom fi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Si eu vreau sa intru pe e-mail-ul comun, numai ca nu-mi trimite nimeni .

Florinela 35 incheiata...trecem la
35 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Galuschca felicitari pt printesa mica

Olishka bine ai venit



35+Ariana

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Mi-am facut si eu gris si deja l-am si mancat. Daca mai veniti cu sugestii de mancare sa fie tot asa ceva usor de preparat. Eu sunt la inceput si inca nu stiu sa gatesc de toate. Insa vointa exista.

Ma ajutati va rog cu contul comun? Cum reusesc sa va vad?

Olga 30+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui florinela79

Si eu vreau sa intru pe e-mail-ul comun, numai ca nu-mi trimite nimeni .


Florinela, ai pm.

Denisa-Madalina 30+ cu Adela-Marisa
AMR 10 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsuzsu spune:

salutare fetelor
in primul rand vreau sa o felicit pe Galusca pt fetita, si un bun venit acasa la Plici cu baietelul
asa-i ce bine e acasa?

Maria ati schimbat numele si eu doar acuma vad?
ce mai face casia? nu se mai grabeste sa iasa?
Clara si oliska bine ati venit!
noi suntem bine, crestem mari
si miscam foarte mult, sambata mai mergem la contril si vedem ce ne spune nenea doctor
eu sunt tare in urma cu tot, nici bagajul nu il am facut, ce sa mai zic de camera fetitei
dar astept sa ne mutam si ma rog la DD sa nu vrea fata mea sa iasa mai repede de 38 saptamani
Maya bine ca ai scapat de contractii si lasa-l in pace pe dr acela- stai in pat si odihnestete si nu te enerva


34+Iulia Petra si de Daniel(05.03.2006)

bb 2

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

oliska, mergi in profil si activeaza-ti PM ca sa-ti putem transmite parolele

Fille du Sud 34 cu Dragonbella
Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

zsuzsu, nici noi nu am facut bagajul, dar mai avem timp, nu? :)
nici camera nu e terminata (desi a pus tati perdelele si a aranjat cit de cit)... trebuie sa comand comoda cu masuta de infasat, scaunul de masina si cariciorul, da tot nu m-am hotarit care-l luam...

Fille du Sud 34 cu Dragonbella
Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns berannamaria spune:

Buna tuturor,
Niciodata nu m-am gandit ca primavara imi va aduce si mie un membru nou de familie. DNP fiind 24.03.2009, cred ca data acesta mi-a ramas in memorie de la prima ocazie cand a fost rostit de catre dr.
Imi si maginam ce cadou frumos de primavara va fi, sa plimbi caruciorul in parcuri inflorite, cand oricum primavara simbolizeaza o trezire, un nou inceput. Cred ca si pt noi, aceasta primavara va simboliza un nou inceput, un nou capitol in cartea familiei noastre. Va aparea acest ingeras, care va intoarce toate obiceiurile noastre cu susul in jos. Simt euforia aparitiei acestui prichindel de cativa centimetri si cateva kg,care pe cat de mic va fi, pe atat de mari vor fi schimbarile provocate la sosire. Noi il asteptam cu nerabdare

Mergi la inceput