Cel mai usor regim de slabire *6*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Gabitza pt burtik e foarte eficient masajul, dusul subacval si dus-masajul completat de aquagym. Ultimul se face extra la hotel majestic (ramada).

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabytza25 spune:

mersi grati.ela... o sa incerc si asta... poate-poate o da roade... o sa vad pe unde gasesc un salon... si sper sa nu fie foarte scump... si inca ceva, odata ce ai facut, trebuie facut permanent?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

cu un masaj bine facut scapi de burtik atata timp cat nu te apuci de papat la greu...dus masaj si dus subacval gasesti in zona Lipscani la Inst. de balneofizioterapie sau in orice statiune balneo...

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rianna_stef spune:

Vreau sa va zic ca ma chinui de vreo trei zile sa scriu un mesaj si nu reusesc sa-l trimit pentru ca spune ca nu sunt log-ata,cu toate ca eu eram;plus ca la mine mesajele voastre se terminau la capitolul trecut undeva la pagina 9;nu stiu cum sa explic acest fenomen;am crezut ca se intampla ceva cu sit-ul ,dar am vazut ca nici una nu ati pomenit de asa ceva ;ma rog...

Sa dau si eu raportul:
sunt o mare nesimtita;toata saptamana am mancat haotic,putin si des dar am mancat;am pofta de mancare incredibila;trebuie sa-mi vina si problemele si probabil pana nu pleaca nu ma potolesc;
Nici cu abdomenele nu stau mai bine ,de joi n-am mai facut deloc;
m-am cantarit in fiecare zi si oscilam 84-85kg;ieri dimineata m-am masurat si am realizat ca trei saptamani am tinut regim degeaba:108/102/116 si 84 kg;
De luni vreau sa ma duc si eu la sala;am vorbit cu mama sa stea cu copii o ora-doua de trei ori pe saptamana;acum sa vad daca reusesc sa ma duc de luni,ca ,copilasii mei iar sunt bolnavi:marti le-am terminat tratamentul pentru raceala,miercuri n-aveau nimic,joi dimineata amandoi cu febra peste 38,diaree si dureri de burta;m-am dus si le-am luat sange pt analize,scaun urina,coprocultura,coproparazitologic,coprocitologic,apoi m-am dus direct la dr,intre timp daria a mai facut o data diaree,de atrebuit s-o schimb in masina,apoi a vomat de m-a umplut din cap pana in picioare de voma;va imaginati cum am ajuns eu la dr;acum,Andrei si-a mai revenit,Daria mai putin,dar sper ca maine sa fie mai bine;ce ma sperie pe mine e ca dr a zis ca dupa miros pare a fi salmonela,si nu-mi pot explica de unde;abia miercuri iau rezultatele de la coprocultura;

Ma duc sa ma culc ca azi noapte n-am dormit aproape deloc,Daria s-a plans continuu de dureri de burta;un lucru bun totusi cu diareea asta:Daria s-a invatat sa ceara la olita.
Sper ca nu va suparati ca m-am plans putin offtopic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Rianna eu nu am curajul de a pune poze cu inainte de a ramane gravi si dupa...culmea e ca gravida ma simteam frumoasa, efectiv nu atarnau carnurile...mi se parea ca am o burtik sexy...m-am ingrasat dupa ce am nascut...asa am patit si cu Ozi acum 9 ani....in plus la primul bebe mi-a venit CM la 14 luni de la nastere...acum inca nu a venit...poate zice oricine ca-s dereglari hormonale eu stiu ca singura dereglata e glandutza de sub limba...mi-e foame efectiv...acum mai am si piciorul in gips si ma ia cu rau cand ma gandesc la papa...am ros toate merele...

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:


Addicted
Adriana
Cristi
Deia
Elena123456
Elenuca
Gabytza
Hera
Mada
Mi_bebe
Nana
Rianna
Roxie
Xio



Fetelor, nu va uit cu floritle.. doar ca nu am facut inca tabelul cel nou. Astept pana maine sa va adunati mai multe si sa fac o singura modificare!! Nu va suparati pe nimeni, am listuta langa mine, v-am notat pe toate, nu scapa una!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Addicted spune:

Gratiela ti-am vazut pozele si am ramas muta de uimire. Ce frumoasa e Ozi, incredibil de frumoasa si de finuta, n-am cuvinte! Face modelling sau aveti in familie pe cineva pasionat de fotografie? Pentru ca pozele sunt profesioniste. Sa-ti traiasca si sa iti aduca numai bucurii, si printesa si zambaretul mic!

gabita daca alegi sa faci masaj acasa, neaparat dupa trebuie sa faci exercitii de tonifiere a pielii si muschilor, altfel ramai cu pielea lasata. Tot am vazut ca vorbiti de creme anticelulitice. Ati incercat Supliform de la Hofigal? E nemaipomenit, cea mai buna crema anticelulitica pe care am folosit-o. O amestecam cu fiole de cofeina si nu trebuia sa imi rup mainile facand masaj, doar pana intra in piele, si asta foarte usor. Si a dat rezultate.
Ma duc sa fac prajituri in forma de inimioare pentru ingerasul meu

Greutate initiala - 70 kg; greutate actuala - 65,4 kg; target - 50 kg, daca se poate, nu ma supar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

vin sa ma spovedesc ieri si azi am fost purcica de purcica, am papat ieri sunca cu ceapa si paine la greu, azi mici, mustar, paine si bere dar ... nororc ca exista si un dar ... am fost la sala si inot

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Addicted, mutumesc pt aprecierile la adresa Ozanei...nu am lasat-o la nici un casting...mi-e teama sa-i incurajez asemenea preocupari. Noi suntem soi de grasuti si nu vreau sa sufere...Ozi face inot de performanta si tot nu e o gladiola. Pozele sunt facute la studioul unei mamici de la odiseea lui Tudorash (creatza2008) - sotul ei e superprofi.

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Raportez si eu pe fuga.....iar stagnare.....dar de azi sunt hotarata sa ma tin de dieta( a cata oara,oare?!).

EDWARD 29.11.2004

http://community.webshots.com/album/567249926cDDpJr

Mergi la inceput