Aradence DC...! (115 )-si noi alaturi de Emma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIHA felicitari pentru prietena ta!
NIKO ma bucur ca mai dai un semn.

Am ajuns si eu in faza aia ... ma dor toti muschii ,am senzatie de febra desi n-am,ma zgarie pe gat si daca ma intind in pat tusesc din piept In plus, abia ma tin pe picioare.
Pe Diana a luat-o mami,oa ducem maine la amiaza,poate imi mai revin cat de cat.

GABI tu cum mai esti? Cand trebuia sa plecati?

MONI 14s+ SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Dragos are febra si frisoane. A, il doare si capul. Probabil s-a virusat si el.

Gabi, cum esti?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Felicitari pt fetitza frumoasa si nervoasa a lui Cami, mult laptic si cat mai putine dureri de burtica la pitica, daca se poate deloc, ii uram!
DA Miha lume noua ca astazi n-am monitorizat presa, ca or fi ramas astia de la Timi ce livreaza presa inzapeziti, nu am avut de unde sa cumparam ziare, si deci am avut mai putina activitate dimineatza decat de obicei.Acum ma ocup de ziareca pana acum au fost tot catzarati pe mine astia mici.
Am apucat sa citesc cap14 si 15, nu mai am asa mult de recuperat , asa ca daca ma tin de treaba, poate reusesc sa scriu mai des.
Vad ca sunt o gramada de pitici si adulti bolnaviori; sa va insanatositi repede!
Noapte buna tuturor!
Miha ma bucur ca ai reusit si tu macar o noapte sa dormi mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Am citit in ziar de o fata de 19 ani ce a murit,dupa ce au orerat-o de 3 ori in 4 zile la vezica biliara.Avea copilas de 1 luna si jumatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Vorba Alinei iti vine sa fugi in lume cand auzi cate se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioi ce activitate pe-aici, abia am reusit sa citesc tot ce-ati scris.
Noi azi am stat doar in casa, n-am iesit deloc. Dragos e mai bine, n-a mai facut febra mare(sub 38 a avut), nici alte simptome nu are. I-am dat Oscillo si Tylenol alternativ cu Nurofen. Ar fi prea frumos sa scapam asa usor.
N-am avut apa calda de ieri dupa masa, acum parca vrea sa vina, dar e ultra jegoasa.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,
noi ieri am fost iar la Oroshaza. De data asta numai noi parintii. A fost super. De 7 ani nu am mai fost plecati in doi.
Azi ii asteptam pe nasii lui Vic si o avem musafira pe Ana.
Alina ma bucur ca e mai bine Dragos. Sper sa scapati cu atat.
Sper diseara sa am poze si cu Maria.E de-a dreptul superba.


Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

si ca sa nu fim noi mai cu mot si eli tuseste si noaptea se infunda rau...
miha felicitari prietenei tale,sa creasca mare si sanatoasa!
restul lumii bolnavioare cum se simte?

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)


povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, ma bucur ca se simte mai bine Dragos.

Miha, ce fain ca ati fost si v-ati relaxat. Cati km sunt pana la Oroshaza? Asta e incolo pe la Varsand, nu? Parca erau 100 km, tot ca pana la Szeged.

Si ai mei tusesc, sunt cu Prospanul pe ei. Si Vlad e si cu muci. Pana nu e cu febra...nu-i mare bai.
Ieri am facut lapte de pasare si m-am enervat ca am fiert prea mult crema si s-au adunat ouale. Dar macar ii bun. Le-am zis copiilor ca am muls muuulte multe vrabiute, si cand le-a mai zis si Teo ca m-o ajutat si el... chiar or crezut.



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Imi pare rau ca-s si copii bolnaviori iar
Eu ma simt nasol rau,de vineri seara zac mai mult in pat , noaptea nu pot dormi de dureri musculare,am frisoane pe la 36,5-37 , febra urca doar pana la 38 si coboara de la paracetamol destul de repede.Dar e nasol rau cu durerile musculare si frisoanele.In plus abia ma tin pe picioare.A inceput si sa imi curga nasul,sa se infunde,sa stranut,mai si tusesc cand si cand,tot tacamul Seamana a gripa ... Maine nici vorba sa merg la birou,merg la doctorita sa vad ce si cum.

MONI 14s+ SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput