Aradence DC...! (115 )-si noi alaturi de Emma

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Da, am fost si noi atunci si a fost teroare, dar de data asta mergem mai devreme, sa ne fie mai usor.Oricum, acum nu cred ca va fi chiar asa de aglomerat, ca nu mai e noaptea reducerilor.

Anca , mami de Alex
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Clau,
Miha, bine ca te-ai odihnit putin...
Azi naste Cami?Tinem pumnii...
Ada, unde ai comandat la lr? La tine acasa?
Eu nu am primit inca comanda din 19...
Ce vreme...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ioi, acum m-am prins ca naste Cami azi. Miha, sa ne dai vesti!

Cristina, am comandat pe o adresa din Battanya, tu cum ai comandat?



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Ceau!
Clauditza suntem alaturi de tine.
Alina a n-am riduri ca sunt rotunda .Cand o sa mai dau din kg jos probabil ca o sa am dar o sa ma simt tot ca la 18 ani.Frumusica foc Elisa si eu am vazut-o si life, nu numai in poze.Am mai vazut si piticii lui Miha, cum le spune Maia, niste scumpi toti.La MAia nu i-am aratat ca sigur isi lua colacul sa mearga si ea in apa.LA filmuletul cu Dia ma uit imediat cu Maia.
Miha inca o data nastere usoara lui Cami.Probabil ca deja a nascut.Te asteptam cu vesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Am vazut si pe Diana nazdravana care pune sare pe piper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Strumfisorii mei nazdravani sunt bine .Bogdi a inceput sa dea din picioare noaptea si sa se descopere si Maia l-ar pupacii toata ziua mai ales cand doarme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
Alina sper sa obtineti ceva cu greva.Cateodata ma gandesc si eu de ce nu aveti la cabinete un alt om,pe langa asisitenta si dr. sa faca nenorocitele alea de hartogaraie?N vreau doctorii sau nu se poate?Atata vreme se pierde cu fiecare pacient,si din timpul lui si din al vostru.

Carmen, ai dreptate, medicul de familie nu mai are timp sa faca medicina, hartogariile ii ocupa tot timpul. Ideal ar fi inca o asistenta, dar nu-i cine s-o plateasca...nu poate oricine sa faca hartogariile, adica trebuie sa fie cineva in domeniu.

Azi am fost pe la Teba, era afis ca mai e deschis pana luni, 16 februarie. Nu am gasit mare lucru, erau fff multe haine, dar nu pentru pruncii mei, adica marimea. Am luat ceva tricouri, body la Ade, pantofi sport ca ai Dianei(astia sunt super si la 25 lei...), la Dragos i-am gasit numai o pijama. Era ff multa lume.

Miha, sa ne dai vesti despre Cami si bebelina.

Niko, ma bucur ca ne mai zici despre voi.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Avem fetita!!!!!

Sunt bine amandoua. Maria Felicia s-a nascut pe la 13 30 cu 4400g. E frumoasa foc , a plans imediat nervoasa pentru ca probabil au deranjat-o din somn.

Carmen pe mine ma enerva bara aia ca-mi alunecau pe sub ia si-mi era mai greu sa-i readuc in pozitie buna de prins centurile. Plus ca din cauza ei nu se putea urca singur in carut, ceea ce la Matiaa fost un maare inconvenient.
Eu ii ceream lui Matia sa zica " tucu-te pe tine" iar el zicea " tucu-te pe mine"

Anca am trecut in agenda pe saptamana viitoare sa rezolv problema.

Niko lume noua, lume noua.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, felicitari pentru fetita! , transmite-i lui Cami felicitari si refacere rapida.
Ce bblina mare! Sa creasca mare si sa fie sanatoasa!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Uauuuuu Miha, felicitari
Transmite-i felicitari lu Cami si pupa pitica din partea noastra




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput