Nou stil de viata (253)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salut! abia mai citesc ca scrieti, nu va jucati!
Zuzi eu te vad asa: calda, primitoare, optimista si cred ca nu se plictiseste omul cu tine, adica poate discuta orice!
lai chiar ma gandeam la tine, daca ai ajuns acasa sau tot in delegatie!!!
olo bine ai revenit!imi pare rau ca ai probleme cu tiroida!
CristinaT inca nu, analizam piata! ne-am uitat si azi, nu ne putem hotari, eu nu breau noua fiindca nu am experienta, de 1-2 ani, nu gasim mici si automate, problema e ca eu vreau automata si nu se gaseste asa des la msinile mici! dar cautam! voi va pregatiti de petrecere?
Tumpi imi pare rau ca ai o veste rea! chiar ma gandeam la tine azi, de saptamana viitoare vin la aldi iar zambile in cosuletze!

pupici, plec la ale mele ca mai am cate ceva de facut!
a, ca uitai
Sabina tare frumos desenul! cred ca te mosteneste!
Doina ce dragut ti-a zis Oana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

In sfarsit am reusit sa citesc si eu tot...si voi deja mergeti la culare...

Merilena multumesc si da, ai dreptate imi lipseste consecventa!

Anda si tu ai perfecta dreptate, dar consider ca lume te vede mai obiectiv decat te vezi tu insuti, de aceea si sunt asa aware...

CristinaT la poza te rog sa te uita doar la Bella ca eu eram balena rau. SI da-ne si noua site-ul unde citesti tu chestiile alea.

Aliclara ma bucur pentru tien c-ai reusit sa faci schimbari pe toate planurile.

Tzuni sa stii ca vorba Mihaelei, copii mici sunt totali. SI-acum la varsta asta sunt atat de inocenti si draguti de-ti vine sa-i
mananci nu alta. printesa cu idei galbene.

Doina mi-au dat lacrimile cand am citit de Oana ta. Ce scumpa trebuie sa fi fost si tu ce mandra te-ai simtit. Parc ava si vad in mintea mea. Succes la examene.

Violeta succes si tie le examene si Doamne ajuta sa fie bien asa cum trimiti tu proiectul.

Ruxy ce bine ca te-ai hotarat sa-ti serbezi ziua. Venim si noi, da? Promit sa nu pap nimic doar sa dansez. Succes in prepararea "bucatelor". Easy going! Mersi.

Lou cum pot eu sa-mi calculez MB-ul? este vreu site pe undeva???

Delia asa e, dar de unde sa iau si eu mai multa confidentza?

Sabina din lista e de la mine ca sa-ti mai ridice moralul. Si vad ca magia a lucrat , si-asupra cantarului. Bafta la ultimul examen.

Donna ma uimesti la modul cel mai placut. Bravos si tine-o tot asa. si please fa-ti timp si scrie-ne si noua meniurile tale. Cat despre copilul "liant" crede-ma ca nu fuinctioneaza... unde dragoste (respect) nu e , nimic nu e... "liantul" ar fi fost inca un motiv de cearta pentru ca el ar fi vrut sa-l creasca in stilul lui (autoritar) si tu probabil in al tau (liber). Asa vad eu lucrurile de pe margine. Scuze daca gresesc.

Dragelor am sa revin.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Buna seara fetelor!
Chiar daca nu sunt prezenta pe subiect in ultimul timp, totusi va citesc si sunt alaturi de voi.
Vesti noi?Da.In primul rand trebuie sa ma laud ca sunt si-mi place
Apoi, mi-a prins bine scoala de soferi pentru ca tocmai m-au transferat la contabilitate si ma voi ocupa de relati cu bancile si clientii si voi fi nevoita sa fac zilnic drumuri cu masina
Acasa toate sunt bine, asteptam ziua lui Edi si ne gandim la surprize de martisor pentru cei dragi.
Sotul meu a fost plecat la Campina pentru iste examene si le-a luat cu nota mare.Acum asteptam si marirea de grad (+ speram noi, ceva mai multi banuti la salar)
Va spuneam de accidentul surorii mele.Dupa aproape doua luni, inca nu i s-a prins osul la clavicula si e disperata sa nu ajunga la cutit.De doua saptamani i-au scos fasa elastica si acum poarta un fel de corset.Vedem maine care sunt ultimele vesti pentru ca are programare la .
Cumnatul meu, in schimb, a fost gasit cu un inel deplasat la coloana si situatia era putin agravata si de hernie de disc de care habar n-avea.A fost operat la coloana si in acelasi timp la picior de unde i s-a luat o bucatica de os pentru inelul de la coloana....Acum e in refacere acasa si Slava Domnului e bine.
Cam asta e viata mea in ultimul timp cu bune si rele.
Imi cer scuze ca nu mai sunt la fel de activa ca alta data, dar promit sa revin.Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Claudia succes in cautarea masinii ideale. Eu am un www.automedia.com/NewCarBuyersGuide/photos/2005/Suzuki/Aerio/Wagon/2005_Suzuki_AerioWagon_ext_1.jpg" target="_blank">Suzuki Aerio SX si-s foaret multumita de ea. Face 6 ani in Martie si merge brici. E-adevarat ca n-am decat vreo 50 000 km cu ea. Multumesc de aprecieri.

Tzuni hai ca anul asta in may-iunie iar dau o fuga in Cuba, te tenteaza? Stam acolo la soare si bem bauturi cu umbreluite. Mancam fructe pe saturate si gratare si mai admiram si "privelistea".

Lai hai ca mai ai putin si-ai scapat. Unde-ti serbezi ziua? In deplasare sau acasa?

Mamicutz felicitari pentru slabit si bafta in cautarea job-ul.

Revin.


Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Zuzi, eu nu m-am culcat, mai bantui pe aici vreo 2-3 ore. Te astept la party . Nu ne mai scrii si noua ce mananci?

EftimieC, felicitari pentru permis. Sanatate surorii tale .

Tumpi, am inteles. Sper sa ne spui in curand ca ai vesti bune .

Claudia, ce telegrafica ai fost...

La mine ninge .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Am uitat...

Mamica Dulce, felicitari pentru slabit . Ma bucur ca Marc e ok...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Claudia, am vazut si eu ca din 19 sunt la Aldi, am vazut parca si ghiocei, sper sa si gasesc,fiinca de multe ri nu-s toate ce sunt si in oferta.Dar de ce vrei masina automata?

Eu as alege una automata numai pt genunchiul care mi se tot blocheaza.Poti sa-ti iei pt inceput una micuta normala daca nu gasesti automata si apoi una mai mare.Si eu la inceput am avut una mai micuta si am trecut apoi la ceva mai mare.Acum as vrea si mai mare, dar mai astept.

Zuzi , eu te vad ca o tipa foarte prietenoasa si saritoare.

Mi-am adus aminte azi de Roxa -boxa si comenzile ei pe net, asa ca m-am gandit sa ii dau un seite care expediaza si in tara.Asta fiinca am vazut subiectul cu hainele de firma sunt neaparat de calitate sau nu.
Roxa, uite aici, baga un ochi: www.mytheresa.com

Eftimie, felicitari pt carnet.Cati mai mult km fara incidente.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Doina super conversatia si declaratia.

Sabina desenul e super sunt pony pe care Uti ii adora si iti pot spune ca i l-am arata si a zis Mam is echt mooi.(Mam este foarte frumos).

Tumpi sper sa fie in curand vesti bune.

Olo bine ai revenit.

Mamica dulce felicitari cu slabitul.

Carmen E felicitarari de carnet.

E clar numai stiu ce vroiam sa scriu mai revin.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tumpi, am uitat...frumos idealul tau .

Eu am masina automata si sunt multumita. Sotul zice ca ii placea mai mult cutia manuala, dar el a vrut automata .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Asa.

Tumpi am vazut poza si iti doresc sa ajungi acolo.

Colegele de grupa reusim si noi un loc 3 la concurs?

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput