Nou stil de viata (253)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

puf in lampa, .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Fetelor, dar scrieti nu gluma...Am si eu in sfarsit net acasa si sunt fte happy chiar daca ma voi putea bucura de el abia de luni pt ca de maine pana duminica nu sunt in Bucuresti.

De 2 zile imi merge foarte bine cu Atkins si am reusit sa nu ma ating de nimic interzis, ceea ce implicit dovedeste ca am reusit sa nu ma mai indop noaptea cu ciocolata.

Ma duc sa citesc din urma si daca nu adorm revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Mi-am terminat treaba mai repede, asa ca ma bag in pat sa vad un film.

Mephala, vineri e zi de film. Adica maine.

oLo bine ai revenit!

EftimieC ma bucur ac te-ai intors si spor la slabit!

Noapte buna!

Vikingooooooooooooo, unde esti? Scoate capul din frigider ca te vad!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Scuzati, nu m-am putut abtine:

Puskin, uite o idee de ROCHITA de party, pentru tine!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT


madelaine77, cu antrenor perfect in 4 – 5 sedinte ajungi sa faci 100 de abdomene. Cum faci sa numeri 20 gr de nu stiu ce pe zi? Si acum de ce le urci la 40 gr pe zi?
Am citit ce ai scris si ma bucur pentru tine, felicitari ! Si mesajul cu calm, calm mi-a placut!









ne apropiem de 9 ani

si :)


Cristina am un tabel cu hidratii de carbon/ 100 gr. Nu ii cresc acum, ci voi creste treptat pana voi ajunge la 40 gr /zi, care ar fi limita maxima de hidrati la mentinere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Am terminat de citit. Mult doamnelor, mult..Sunt
Mai scriu 2-3 vorbe si ma duc la nani.

Puskin, distractie placuta.

Olo si Eftimie, bine ati revenit. Olo imi pare rau sa aud ca ai probleme cu tiroida.

Pepenas..bun venit printre noi

Tzunella..succes cu antrenoarea, desi nu era rau deloc daca ar fi fost antrenorul.

Gata va pup. Noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Tumpi esti SUPERBA!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Carmen, multumesc!

Zuzi, ajung maine seara acasa.

Ruxi, mie pentru ocazii din astea imi place sa pregatesc tapas (gustari) stil spaniol, uite aici cateva idei
http://www.spain-recipes.com/spanish_tapas.html

Claudia, Delia, Lou, Cristina, Ruxi, Zuzi si toate fetele care mi-au scris, si bineinteles si pe toate celelalte

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Hmm! ceva nu-i a buna. ori am la munca restrictie de timp pe DC ori am un virus. Sau poate ca Dc n-a mers bien in seara asta...nu stiu. Cert este am scris un mesaj de la munca si nu s-a poatat.
Asa ca reiau acum:
Puskin azi am mancat asa:
MD - o chifla (70 cal) cu somon din conserva (80 cal)
P - 250 ml supa crema de legume (brocoli, conopida, morcov) c-o lingura de smantana si o chifla (70 cal) cu somon din conserva facut salata
G - 2l apa si un www.canadaonly.ca/images/thinsationsfudgeeo138gram.jpg" target="_blank">treat de vreo 100 cal.
C - salata verde cu 1/4 piept de pui "dezbracat" facut la rotisor



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Tumpi te-am vazut si ti-am vazut frumusetile. Sunt superbe, asa de dulci cu mustatile lor si parca ar fi regine asa de maestoase sunt. Dar si mami lor ce Miss a fost

Puskin nu-ti urez decat sa ai parte de-un weekend de vis in care sa te simti admirata, respectata, dorita si iubita.

Olo bine-ai revenit si sper sa se rezolve problemele tale cu tiroida. Spor la slabit.

CamenE si-o vitza de fara incidente pe sosea iti doresc.

Dana cam la fel lucrez si eu de-acasa...intru in Pc-ul de la servici si ma uita D-zeu pana seara tarziu. In rest insa cum mai e viatza ta?

Sabinel ce frumos a desenat papusa. A "furat' latura artistica de la mami?

Claudia da e automata masina mea. I-a cazut dintele? A venit tooth-fairy la Marc?

Meph pai la cat de rar dai pe la noi chiar ca e mic mesajul . Zi repede ce bunatati faci weekendul acesta?

Liris ne citesti din umbra? Recunosc c-am uitat daca ai scris dar ce-ai rezolvat la dentist? Sau n-ai ajuns inca. Btw, am ramas masca de patania cu masina. Cata marsavie! Bine ca totusi mai sunt si oamenei cu constiinta.

Lai dec te serbam acasa da?

Happydistractie placuta weekendul acesta si te-asteptam cu impresii si poze la intoarcere.

Vik chiar asa unde-ai disparut? Mai pregatesti o surpriza jumatatii de Valentine's Day?

Noapte buna!

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput