Nou stil de viata (253)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Carmen cum le vezi tu pe toate.

Roxa,te-am atins,da nu m-am putut abtine.Si mie mi-a placut ceva de acolo, da totusi 400e o pereche de ghetute.

Claudia, o masina prea mica nu e asa de buna.Nu stiu , eu prefer una nici prea mare nici prea mica.Ma gandesc la concedii, la cumparaturi, chestii din astea.La inceput am avut un Fiat Grande Punto, m-am inteles f bine cu el.E adevarat ca e mai comod cu cutia automata, da la o adica merge si cea normala.
Inca te uiti la Regina?eu nu mai m-am uitat, defapt nu am vazut decat niste secvente, ca nu am avut timp de film.Acum am ceva mai mult timp liber,da vreau sa imi mai caut un job si din aprilie vreau sa ma intorc la scoala cand incep un nou rand de cursuri.E bine acasa,da si mai bine cand am mai multa activitate.M-am obisnuit cu programul super incarcat.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Ruxi, e vb de tortul Winter de pe culi

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Sabina, mi-ai trezit interesul cu trailerul ala .

Tumpi, ma uit si eu lung la el, poate imi fac curaj sa il fac de ziua mea...
Am intrat pe linkul ala, noroc ca vorbim de cateva sute de euro..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

uitasem:

Ruxi, ti-am privit mijlocelul si tare mult mi-a placut, .

Tumpi, ai niste nepotele scumpe foc!
Mi-a placut si pis-pis; te-am admirat si pe tine, la cate kile...? 49?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Tumpi, esti frumoasa de tot :)

Ruxi, o cam tine asa tot filmul...conteaza sentimentul cu care ramai la sfarsit, desi e greu sa pricepi ceva(eu n-am priceput prea bine, e un joc cu timpul acolo)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Carmen, mersi .

Sabina, sa vedem ce am sa pricep.

Caut idei pentru rochita de la party !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Sabina, ferice de tine!
Bafta la curs, stiu cat de mult iti place!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Ruxi, e tare interesant, l-as face pt sambata, dar la juma din cantitate fiinca nu suntem asa mancaciosi si la noi torturile in genere daca nu avem musafiri ajung juma la cos, ca sa vezi cat dulce mancam.Bine, al meu tb sa aibe tot timpul ciocolata in casa.E ceva de groaza.El mananca felul intai apoi face pauza, dar intre timp mai mananca niste cipsuri sau rontaie una alta.Si tot cat o scobitoare e.

Mai pap si eu uneori cioco, bine, mie imi place f mult aia cu menta, sau cea cu cacao.

Carmen, mercic, asa e sunt niste papusele si inca acolo nu-s decat 3 dintre ele, intre timp au mai aparut inca 2 .
Da, da 49, ehe, vremuri,dar si tinerica.Cam asa aratam si cand m-.am maritat, dupa am luat proportii.Nu am aici alte poze, toate albumele sunt in tara, chiar am zis ca am sa le iau cand mai ma duc ca avem o poza facuta inainte sa ma marit.Imi aduc si acum aminte de seful meu de pe atunci ca mi-a spus ca desi arat bine sa vin cu fuste mai lungi, fiind singura femeie dintre vreo 15 barbati.Unia chiar i-am sucit mintile, sau el mie?hmm
Da faza e ca nu purtam fustite decat o palma mai sus de genunchi, asa scurte nu erau

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Fetele eu ma retrag ca maine o iau de la coada. Ma mir de mine ca am stat atat si am si avut limbarita pe deasupra.

Ruxi daca nu mai treci maine pe aici iti urez unwe minunat, sa va relaxati si sa va regasiti mai ales

Noapte buna tuturor.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Mersi Tumpi, trec si maine ca-s la birou. Somn usor!

Mergi la inceput