Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,(12)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Pe mine ma intereseaza in special la Sol Melia Nessebar Palace cum e cu incalzirea in camere. Sper sa nu fie nevoie, dar anul trecut de 1 mai la Nisipuri a fost foarte frig si a plouat intr-una.(12-13 grade).
Noi rezistam dar nu vreau sa imbolnavesc copilul.
Deci, a fost cineva anul trecut la Sol Nessebar Palace de 1 mai, sa-mi zica si mie cum e cu caldura in camere.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Caramel, imi aduc aminte ca fusese cineva anul trecut la hotelul care te intereseaza pe tine, nu mai stiu daca de 1 mai sau de Paste, si stiu ca i-a placut, nu a pomenit nimic de caldura in camere, sau nu mai stiu eu. Si daca nu ma insel, e vorba de Caprioara. Caut acum si-ti dau linkul.

Uite aici, postarea Caprioarei. Se incalzeau camerele.


Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gologanii spune:

Cele care ati fost la Obzor,
este o statiune prin care sa te plimbi sau stai numai in hotel?
Despre hotelul Riu imi puteti da amanunte?
Mersic,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxana c.

Caramel, imi aduc aminte ca fusese cineva anul trecut la hotelul care te intereseaza pe tine, nu mai stiu daca de 1 mai sau de Paste, si stiu ca i-a placut, nu a pomenit nimic de caldura in camere, sau nu mai stiu eu. Si daca nu ma insel, e vorba de Caprioara. Caut acum si-ti dau linkul.

Uite aici, postarea Caprioarei. Se incalzeau camerele.


Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Multumesc, de link.
Am citit si se pare ca nu au fost probleme cu caldura in camere.
Asta e de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinusha06 spune:

abia acum v-am descoperit cu parere de rau....
noi avem 2 fetite micute (cea mare 3 ani iar cea mica un anisor)pana anul trecut nu am indraznit sa ne aventuram sa plecam cu ele decat pe litoralul romanesc si nu a fost chiar cea mai inspirata alegere,anul acesta ne dorim(EU mai mult)sa mergem in concediu in bulgaria,am vrea o recomandare din partea celor care au fost la nisipuri si au fost multumiti,as fii dispusa sa aloc pentru asta cam asta 600-700euro sejur (noi si copii),poate fii hotel chiar si de 2**sau 3*** ,as vrea ca hotelul sa fie aproape de plaja,si am loc de joaca pt copilasi,restul e mai putin important ,credeti ca este posibil sa gasim ceva?aveti ceva recomandari?
multumim anticipat

http://www.dropshots.com/florance82#date/2008-07-01/11:57:12
Flori mami de Bianca (29.05.2006)si acum de Madalina (04.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Oprescuflore, eu as alege Hotel Boriana in Albena la sfarsitul lui iunie
http://www.vacanteinbulgaria.ro/albena_hotel_boriana.html
Cauta si la alte agentii.

Noi am fost in iunie 2006 la hotelul vecin, Nona, si a fost f bine. Hotelurile sunt bine pozitionate, pe o parte plaja, pe alta padurea, in stanga incepe promenada. Locuri de joaca din lemn sunt in mai multe locuri in statiune, gratis, iar electrice si gonflabile cu plata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_70 spune:

Am sunat astazi la Marina Royal Palace. Mi-au confirmat cazarea in conditiile cerute de mine. Partenerul agentiei AATravel pentru Duni Royal Resort este Solvex care se pare ca este o agentie mare.
Asa ca... asteptare placuta.
Pana in 2 iulie mai este mult.
Toate cele bune

Mama de Dragos Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmen_70

Am sunat astazi la Marina Royal Palace. Mi-au confirmat cazarea in conditiile cerute de mine. Partenerul agentiei AATravel pentru Duni Royal Resort este Solvex care se pare ca este o agentie mare.
Asa ca... asteptare placuta.
Pana in 2 iulie mai este mult.
Toate cele bune

Mama de Dragos Andrei


Ma bucur ca te-ai linistit si tu.
Am impresia ca este un parteneriat AATravel/Solvex pentru toata Bulgaria si noi in Albena tot cu ei avem facuta rezervarea.
Concediu placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Carmen70, la ce adresa de mail ai scris ptr confirmare? In engleza?

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

Citat:
citat din mesajul lui gologanii

Cele care ati fost la Obzor,
este o statiune prin care sa te plimbi sau stai numai in hotel?
Despre hotelul Riu imi puteti da amanunte?
Mersic,

sandra

Este o statiune foarte micuta.Exista un parc in centru, un SPAR (supermatket) cateva cafenele(le numeri pe degete) si cam atat. Nu ai unde sa te plimbi.
Despre Riu s-a tot vorbit pe aici. Ce te intereseaza exact?

Mergi la inceput