Sezatoarea canadiana (129)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Mai eu inteleg ca MTL se pregateste de bauta,dar ON-ce e asa de liniste,nu mai pove si noi nimic,nu mai barfim deloc?
Eu am aranjat sa il las la "trinte" pe derbedache,si sper ca fii-mea sa se impace cu Thea si cine o mai fi, ar fi fost fain sa vina si ALex al Andrei,dar cum stii tu-desi poate baga ceva somn pe masina, ca e mai maricel si paote 1h ii ajunge,ce zici Try?
MONA- tu de ce nu servesti?

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Denisa, in ultimul moment vazand ca unele dintre voi veniti cu copilasi dupa voi as fi adus-o si eu pe cea mare dupa mine, numai ca am constatat siderata ca domnisoara are un party de care aproape uitasem, cu desavarsire de fapt . Asa ca sotul are indeletnicirea sa o drop off, in timp ce eu ma socializez, nu-i bine asa? Mai, sa nu mai barfiti pe forum ca nu-i frumos, menajati-va pt. intalnire va rog

Simona, felicitari inca o data si abia asteptam sa te vedem printre scutece rozalii si vaitandu-te de greutate

Cristina

le bébé Chris Anthony

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

“Arguing with a student is like mud wrestling with a pig – you both get dirty and the pig likes it".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Ok, am fugit ca la 5:30 am alti nebuni se vazut si tre' sa trec pe-acasa sa iau laptopu'. Nu mai intru pana tonight.

Montreal si imprejurimile, spor la beute, aveti toate motivele acum. Distractie placuta, o sa ma gandesc la voi, pacat ca nu ma pot teleporta. Fiti cuminti!


Common sense is not so common...[Voltaire]

Mom me  www.travelpod.com/members/_mqqm_" target="_blank">
#1     #2     #3  [-0.23]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

cre' ca ma hotarasc pe moment daca-l iau sau nu. Oricum tati, dupa cum il stiu eu, ma va sfatui sa-l las acasa ca nu e de el acolo. dar vad eu dupa starea lui alex de maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Chiar asa- Cristina- meeting placut!
MTL-sa aveti fun la maxim ca aveti destule motive.
Khristin- da e corect,dc are party

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Montrealul, HEEELLP ME PLEASE

lA care din locatiile astea ne vedem?

4 Restaurants matching these criteria: ( Name like Vinnie in the city of MONTREAL ) Restaurant name rating Vinnie Gambini
6155 RTE TRANSCANADIENNE
vote!
Vinnie Gambini
5460 SHERBROOKE ST E
Excellent [5.0]
(1 votes)
Reviews Vinnie Gambini Restaurant
951 Crémazie O
Excellent [5.0]
(2 votes)
Reviews Vinnie Gambini's Restaurant
2340 LAPINIÈRE BLVD



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Ana, cred ca e cel de pe Cremazie O, ca-i singurul situat langa Marche Central; uite aicihttp://montreal.canadiancafes.com/?&option=voir&origine=chercher&cid=986

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andy08 spune:

Ange, suptul e o activitate f. complexa in cazul nostru. Se suge cam o ora, o ora jumate dupa-masa (dimineata mai putin), se lupta cu tzatza, se maraie, se face caca in timpul sau dupa, se vomita pe mami (cantitate mai mare sau mai mica, depinde de la caz la caz....)....asa ca inca nu suntem in stare sa iesim in public, ca nu suntem destul de prezentabili si de civilizati. Mai asteptam un pic, sa trecem pe papa, sa stam in funduletz si sa terminam cu vomitatul (ieri mi-am schimbat bluza si pantalonii de vreo 3 ori) si apoi o sa iesim si noi mai mult in lume.

Sa stii ca nu mai am nr. tau de tel., ca nu l-am notat niciunde si mi s-a sters mesajul din PM (am citit si eu dupa aia ca mesajele se sterg automat dupa nu stiu cat timp). Mi-l mai dai o data te rog?

Andy, mami de Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Delphin, sotul meu tot in 39 sau 40 in Gl, scuze dar eu nu fac diff. Si cum era faleza ultima data?

Noi

Ce spui sa si infaptuiesti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

Mai eu inteleg ca MTL se pregateste de bauta,dar ON-ce e asa de liniste,nu mai pove si noi nimic,nu mai barfim deloc?
Eu am aranjat sa il las la "trinte" pe derbedache,si sper ca fii-mea sa se impace cu Thea si cine o mai fi, ar fi fost fain sa vina si ALex al Andrei,dar cum stii tu-desi poate baga ceva somn pe masina, ca e mai maricel si paote 1h ii ajunge,ce zici Try?
MONA- tu de ce nu servesti?

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Zambeste, si maine e o zi!


Denisa, ma razgandisem in ultimul moment si as fi venit cu Olga vineri seara- in ciuda schimbarii rutinei de seara de la care nu-mi prea place sa ma abat- dar apoi v-ati decis pentru sambata cand am si mai multe de facut de obicei.
Ramane mai spre vara incolo, o intalneala si cu bobocii/bebicii

Mergi la inceput