Copilasi din 2002 *55* Alaturi de Emma !

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8030428cd903dfdc201bf8&source=category&category_id=all



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Sinzi, superb montajul!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Sinzi, ce faci aici, vrei sa ne sochezi?Pai mie cand mi-a aparut prima poza aia de la eco, am zis ca ne faci surprize cu vreo sarcina.... Cred ca o sa fac si eu un montaj din ala ca prea tare imi place. Poze sa gasesc ca nu prea am din primele luni de viata ale lui Liviu.Superb montajul, avea si Gabbriela unul asemanator.Chiar asa v-a transmis tuturor salutari si pupici ca am prins-o acum cateva zile pe messenger, altfel e foarte ocupata.Cristina C si la noi se mira chiar si medicii daca te duci sa ceri analize. Am patit-o chiar cu medicul meu, roman fiind, caruia i-am cerut analize gen listeria, toxoplasmoza, inainte de sarcina, si tare socat a mai fost. Despre copii cred ca nici atat nu se inghesuie sa le recomande analize decat daca e cazul.Felicitari pentru noul dintisor!La noi a fost cald rau azi, ziceam io ca nu poate fi mai rau ca zilele trecute dar iaca a fost. 45 de grade si un vant fierbinte pe care nu l-am mai experimentat. Senzatia ca s-a deschis un cuptor incins urias si ventileaza caldura aia pe tine. Ingrozitor. Acum vad ca s-a racorit, avem 34.


Iubire si putere pentru Emma - sa ne rugam in fiecare zi la ora 13.
my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragi mamici,
noi suntem ok,la cat de ciudata e vremea ieri la Navodari erau la ora 16-17 grd C...prea multe ...acume o ceata de nu se vede la 50 de metri in fata.
Donu' e bine...ieri am fost in vizita la un Bebe de 5 luni(eram curioasa ce reactie o sa aiba).A fost atat de dragostos si incerca sa-i explice,el tot ...de m-a topit.
In rest BB2 creste





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 sau

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:



Sanzi ff frumos montajul,emotionant de-a dreptul

Dodo ma bucur ca sunteti bine

Lucia sper sa se mai racoreasca un pic..cum e burtica ,da Baby Boy??V-ati hotarat la nume??

Cristina_C felicitari ptr dintisor...si noi ii avem back pe toti

Avem si noi un montaj da numa cu chestii actuale..sper sa si mearga
http://www.slide.com/r/mOGawmyWzj8RIIBWJipimi64tAlh3eMC?previous_view=TICKER&previous_action=TIC

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Laura, ce copii frumosi!!!! Super montajul!!!!

Lucia, la noi e asa cald din martie pana in decembrie!!! Temperaturile nu sunt foarte ridicate (nu ajund la 40C) dar e umezeala ff mare si devine tare insuportabil!!!


Dodo, cand nasti? Cred ca Bogdan e incantat si va fi un fratior de ajutor!!!

Noi ne pregatim de party....revin mai tarziu cu poze!!!!



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Laura si Sanzi-sunteti artiste, cu copii frumosi!!

Azi am fost casnica, jumatatea e plecata, copilul mi-a plecat si el, asa ca am timp de poze din we trecut.

Un we frumos!


cristina si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am avut si noi petrecerea azi...si a fost super!!! Copiii s-au distrat, dar cel mai tare s-au distrat tati!!!!
Am facut la www.laserquest.com si copiii nostrii de abia carau vestele si pistoalele...motiv pentru tati sa sara in ajutoru odraslelor!!!!
Am pus ceva poze:
http://good-times.webshots.com/album/569921353WTLKDl
dar nu cu jocurile ...era intuneric si nu puteam fotografia ...tortul a fost nemaipomenit!!!!

Si din nazbatile lui Blaze
http://good-times.webshots.com/album/569921353WTLKDl



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna mamici si pitici de 2002,
o zi frumoasa va dorim si numai bine;
Laura multumim ,ai niste puiutzi f frumosi sa dea DD sa fie sanatosi;

Citat:
citat din mesajul lui sinzi_ana
Dodo, cand nasti? Cred ca Bogdan e incantat si va fi un fratior de ajutor!!!

Sinzi...DNP e 10.04.09 dar voi stia abia la urmatoarele consultatii de pe la jumatatea lunii martie mai exact.Da Bogdi e f incantat si sunt convinsa caci cel putin prima parte va incerca sa ajute ....apoi voi trai si vom vedea.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 sau

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna,
Mama, dar ce vorbarete ati fost zilele astea!
Am mancat si o multime de gogosi, multumim, Francisca si Nina!
Sinzi, minunat filmuletul cu David, foarte frumoase pozele puse, dar al doilea link, cel cu Blaze, a fost acelasi cu pozele lui David!, dar pana la urma le-am vazut! E foarte dragalas si jucaus! Si ce ascunzatoare si-a gasit micutul!
Laura, am vazut si montajul tau cu cei doi fratiori, ai niste copii tare dragalasi, Alexia e dulce de-ti vine s-o pupacesti, iar Andrei asa stirbut e tare frumusel!
Lucia, ati ajuns la Ikea sa schimbat rama fotoliului? Ati mai luat si altceva? Noi intotdeauna cand ajungem la Ikea luam si altceva decat ne-am propus! Multumim de informatiile despre Nicole pe care o salutam!
Cristina22, am vazut si pozele tale, ce de-a zapada ati avut ! Cred ca v-ati distrat super!
Gabi, deci BB2 cel secretos blue sau pink poate sa vina chiar de iepuras! O sa aveti un Paste cu adevart fericit!

Azi ne-a fost cam lene sa iesim, asa ca am mai stat si asamblat la puzzle-ul cu tigru, mai avem cam 100 de piese si-l terminam, dar ne-am oprit deocamdata!
Si noi am fost joi la medicul pediatru sa luam adeverinta lui Andrei ptr. inscrierea la scoala, si i-a facut o evaluare generala, Andrei are 128 cm si 25 de kg (dar tot imbracat). Nu prea i-a placut doctoritei ceva la rinichi, i s-a parut cam umflat pe partea stg. si ne-a dat set complet de analize si o ecografie abdominala, pe care am facut-o a a doua zi si, slava Domnului, a iesit bine! Mai avem analizele de sange ptr. care ne-am programat taman in martie!!!

tuturor!



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput