Timisoara, Impreuna!(138) Emma, te iubim!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

saru' mana pt reteta gonghy
maine imi astept fata, coboara din munte, tare dor imi e de ea, si am facut un tort diplomat, ca asa mi-a comandat, dar pe luni imi pun burta la cale cu papanasi

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Saluti...

Ma doare capatzana, am o stare de toata jena, ameteli, somn la greu...nu stiu ce-i cu mine... am inceput de ieri sa iau supradine.

Laurelu, faina reteta de papanasi...

Ela, si eu am pediatru bun, dar e super aglomerat...

Bey, care a trimis poza la concursul foto cu I love Timisoara? ca vreau s-o felicit...Gabi...cumva?

Fug sa fac orez cu lapte si caise...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Da, Doris, imi recunosc "vina", io mi-s

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gabi, ce ochi am...
super faina
Si Croatia a cui e?

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Raspund si eu din aceeasi stare pe care o are si Doris...cred ca de la vreme e.Apropos Doris da e tare bine cu popicaeu am impresia ca nu stiu sa ma port cu el...dar pana acu e bine.
Mai un examen maine si gaata.Ma duc dorm un pic.Revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Mamaaaaa ce-mi place melodia asta...am ascultat-o azi in Fuzionake, asa, la maxim...

si-mi place tunsoarea de mooorrrrr...




BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

salutare dintre batiste, ceaiuri, pilule si tot tacamu, is cobza

Doris, mie imi place melodia www.youtube.com/watch?v=HFLcw86qR5E&feature=related" target="_blank">asta a lor, dar toate sunt faine de fapt.

Va tzuc

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75

salutare dintre batiste, ceaiuri, pilule si tot tacamu, is cobza

Doris, mie imi place melodia www.youtube.com/watch?v=HFLcw86qR5E&feature=related" target="_blank">asta a lor, dar toate sunt faine de fapt.

Va tzuc

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel


Idem si inca de 3 zile deja, Andi e mai bine Doamne Ajuta! dar ia fost tare rau,2 zile si 2 nopti a avut febra si eu continui,cum ies din pat cum fac febra , iau antibiotic,sirop de tusa,paracetamol,diclofenac si nimic numai rezist,am contramandat o vizita importanta azi din cauza racelii mele,maine ar trebui sa lucru dar nu cred ca ma voi duce.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Cum sa nu cante fain DJ Project ca sunt timisoreni doar ,pe Max il cunosc cand era DJ la Park Place.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput