**LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (312)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

VLADIMIR, smecheras frumos si istet!!! sa fii la fel ca si pana acum, sa ai parte de multa sanatate si de fericire!!!

_
Gio16+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

LA MULTI ANI, VLADIMIR!!!
SA CRESTI MAAARE, PUIULE, SA FII SANATOS, CUMINTE SI SA-I BUCURI PE CEI DRAGI!!!


Kiki si Nicolae-Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro
www.dropshots.com/asteryaro1
www.dropshots.com/asteryaro2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si de la noi!
in sf. reusesc si eu sa intru pe net.
Ieri am fost super ocupata, noroc cu vara-mea care a venit la noi de vineri (s-a certat cu prietenul) si s-a ocupat de Marco, a iesit cu el in parc, pe urma m-a mai ajutat la bucatarie.
Am fost franta, dar am reusit in timp util sa termin tot.
Seara nu ma mai vedeam ajunsa in pat ...bine ca totul a fost ok si prietenii s-au simtit bine.

Azi e urat afara...a plouat...inorat...naspa...
, o duminica faina sa aveti.

_
Gio16+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova, la multi ani pt Clau . Nu am fost pe faza cand spuneai ca e ziua lui...a fost sau va fi? Deci v-ati sarbatorit impreuna ieri cu prietenii..bine ca ai scapat de o grija.
Noi am fost la bile toti 3, apoi am venit acasa, am mancat de amiaza si acum Dani doarme iar Sandra se joaca de-a scoala cu nepoata mea (care a venit sa isi faca un portofoliu impreuna cu Sandra pt scoala) la tabla lui Dani si una e elava si una profesoara, scriu pe tabla si se distreaza de numa . Noroc ca Dani doarme si pot juca in liniste.
Merg sa imi fac si eu somnul de frumusete ca tare demult nu am mai dormit de amiaza...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

La multi ani Vladimir, frumos baiat
La multi ani Selin


Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Buna seara,

Giova la multi ani si pt sotiorul tau Clau Nu stiam de ce nu ai intrat deloc ieri, am uitat ca va sarbatoriti
Noi am stat acasa, nu stiam ce sa va scriu ca nu am facut nimic interesant.Ma oftic, cand spuneam ca s.a facut frumos afara, ca scap si eu de atata treaba la sv, a inceput sa ninga Iar au dat astia cu solutii antiderapante...

Beeurica zmeurica, ghici cine e ?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Maraki...iti trebuie inspiratie sa scrii? Nu cred...cred ca mai degbara chef . E zapada la voi? No da-o incolo...sa v-o tineti ca mie una nu imi trebuie . La noi azi a fost frumusel dar dupa-masa a inceput sa ploaie. Ieri a fost o zi super frumoasa, era 15 grade se putea iesi la gratar.
Eu am pus pe DVD filmul cumparat cu ziarul Adevarul "Jandarmul din Saint Tropez" si ma pun sa ma uit la el impreuna cu Sandra.
Noapte buna .

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

saltare gaici....eu pe aici cica invat am fost la tara la bunicul meu ca a fost o zi super
GIOVA la multi ani sa fiti toti 4 sanatosi
MARAKI ce as vrea sa mai ninga
BIANCA spor la vizionat filme

PAPANUL meu vrea tort cu scooby doo ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Bianca e misto filmul, comedie cu Louis De Funes Vizionare placuta! Eu am luat un documentar despre WTC, sant o gramada dar pe asta nu l-am vazut.
Bumbi ati fost la Andreas?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

LA MULTI ANI VLADIMIR SI SELIN

Mergi la inceput