Nou stil de viata (251)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ciao dragelor. Iar ati scris o droaie...

azi am venit of course iar tarziu acasa, am fost la sala si am facut Pilates, Booty express, abdomene 30 de minute si stretching 30 de minute...am vanit acasa si abia mi-am aruncat hainele de pe mine si am intrat sa vad ce ziceti...

Caro, ia zi puiule, ce clasa ai facut de te-a omorat asa de tare nenea ala? Oricum, nu tre' sa-ti spun, cui pe cui scoate [:-)] bravo si spor in continuare.

Vik, inca nu simt mai nimic, tranzit tot slab, doar ca dimineata ma trezesc parca mai putin umflata si mai putin "incarcata"...nu am voie nici decofeinizata, mai ales ca aici nu gasesc de-aia care sa fie ok decofeinizata...imi iau orz instant si cicoare si-oi vedea eu pana la urma...

Lou, tks, asa e, pana la urma ma voi obisnui.

Gusta, cand am un pic de timp iti dau pe mail lista cu ce am voie...

va pup si pe maine...
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

Delia, probleme cu genunchiul asta eu am de mult, insa pana acum nu am facut analize sa vad ce si cum. Nu mi-a spus de la ce e...
Nu stiu daca se vindeca de tot. Stiu ca aspartamul ala nu ingrasa, dar e toxic...

Carmen, multumesc. Ce program ai maine?

Roxa, am o reteta faina cu vinete, care merge si cu dovlecei. Da-mi de stire cand vrei sa gatesti...

Noapte buna, ne auzim maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Tzuni, cate mate ai la petrecere???

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna seara, buna seara, am venit cu.....sanioara!

Lola va multumeste tuturor, si CristineiT in mod special . Mephala, daca vrei, s-o treci pe Lola in lista viitoare cu 3,500 kg. La mentinere

Mihaera, bine ai revenit! Ideea e ca pe blatul din bucatarie am cantar electronic de alimente. Inainte sa pun mancarea in farfurie, o cantaresc. Ca doar e la indemana...

Fetelor, in seara asta am facut o nebunie cu Don Juan. Si m-am simtit ca o pustoaica de liceu Ne-am dus la film sa vedem "Revolta Lycanilor", film cu vampiri. O prostioara. Dupa, am intrat la toaleta de la film. Cand am iesit din toaleta, amandoi am vazut ca incepea "Twilight" in sala din imediata apropiere. Ne-am privit simultan si am inteles: intram si la filmul asta, fara sa platim bilet . Si-am intrat. Si-am vazut tot filmul (ca acasa nu-l vazusem pana la final). Si uite-asa am facut o nazbatie care mi-a stat putin pe creier prima juma de ora de film (deh, am si io o constiinta), dar dupa aceea m-am relaxat si m-am bucurat de film. Si sa mor io dac-am inteles ce v-a placut atat de mult la vampirushu cel tanar?

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielama

Tzuni, cate mate ai la petrecere???

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!


5 in pijama si 2 la costum. Pisu e beata sub masa. Ma duc s-o culeg si ma bag in pat cu ea. Tine de cald!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

:))))))lol ma faci sa rid Tzunelo nebunatico:)) si-mi trezesc copiii ca-s amindoi la mine in pat si cind rid mi se clatina laptopul pe sunci si face lumina de la ecran de zici ca-s nino nino ambulanta:)))Mai da' mitzele tot asa viseaza cu intonatii? Au adormit si patrupezii pe aici pe undeva si ala mic cred io ca viseaza ca se cearta cu ala mare, ca schianua si miriie si latra asa infundat de parca-i pe lumea aialalta iar ala mare ori viseaza ca alerga ori ca face sex cu vreo catea nemtoaica p'aici, ete golanul s-a cuplat rapid, ca sa zic asa e integrat complet in germania. Da ochii peste cap asa tremurati usor si da din picioare ritamt, oare ce ar putea fi? Nah ca si ciinii au vise erotice iar ala micu vise eroice, sigur macar acolo reuseste sa arate ca el e sefu:)Tzuni ca tot vorbim aici de viata sexuala a domnilor ciini, Lola e virgina? Ori gata a facut acum majoratul si-i dai voie la disco:)?Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Lai asa e ma simt in forma buna de sport, timp sa am! Imi place si mai ales imi place sa-mi incerc limitele, sa vad daca cistig. Puskin m-am tot gindit la tine..recuperare rapida! de la ce ti se trage?Vorbeam cu unele prietene, de ex am una fixata pe pantofi, are fff multe perechi, chiar ffff multe, una fixata pe posete nu are chiar extrem de multe dar numai scumpe rau tot, vreo 3 fixate sa fie slabute, una cu cea mai perfecta manichiura vazuta de mine vreodata, asta in mod constant, exemplele pot continua, eu am o singura fixatie feminina din asta: un corp chiar daca nu perfect lasat de natura, chiar daca nu f slab, de fapt nici nu ma atrage ideea, ci doar frumos modelat, alura aia sportiva, de popou tare, de muschi fermi, de brate nu fleoscaite de alura sanatoasa, mersul si tinuta pur si simplu altfel, in forma. Chiar asa la voi care e fixatia tipic feminina care primeaza? La roxana stiu deja: shoppingul. Chiar asa Roxa inseamna ca ma invidiezi, eu am jobul de vis: tre sa cumpar . Doar 2 ore pe zi. Si sunt si platita pt asta. Rideam cu sotzul ca taman jobul asta l-a lasat pt mine, ca at cind merg in vacanta cu fetele sa zic dom'le orice dar numai shoppping nu, ca asa ce m-am plictisit de cumparaturi de nu mai pot. Bine gindita treaba asta, istet barbat am. Dupa Aldo am avut mai mult chef de munca, nu stiam cum sa-i gasesc loc mai repede la cresa ori gradi sa redevin femeie independenta, sa merg la job de 6-8 ore, acum nuuuuu, imi e bine asa sa zic ca fac si eu ceva. Mai vedem pe parcurs. Deocamdata planurile mele de investitie is in rahat, m-a atins criza ca sa zic asa. Da' inca-s optimista pt viitor.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Matzoaselor

Vik, fixatia mea e cu tenul. Am avut probleme cu el de cand ma stiu si nu e zi de la Dumnezeu in care sa nu ma spal pe fata, sa ma tonific si sa ma c.r.e.m.u.i.e.s.c dimineata si seara, indiferent cat sunt de obosita sau presata de timp. Daca trebuie sa aleg, prefer sa nu ma innoiesc cu nici un accesoriu vestimentar sau de alta natura luni de zile, dar in schimb sa dau banii pe un tratament cosmetic ori o crema de fata. Nu-mi ating niciodata fata cu mainile nespalate si nu suport s-o faca nici altcineva, abia cu sotul sunt un pic mai relaxata, dar si pe el il terorizez cateodata

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata

Haideti la cafea, sucuri, fructe si ce mai doriti.

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Fetelor, in seara asta am facut o nebunie cu Don Juan. Si m-am simtit ca o pustoaica de liceu Ne-am dus la film sa vedem "Revolta Lycanilor", film cu vampiri. O prostioara. Dupa, am intrat la toaleta de la film. Cand am iesit din toaleta, amandoi am vazut ca incepea "Twilight" in sala din imediata apropiere. Ne-am privit simultan si am inteles: intram si la filmul asta, fara sa platim bilet . Si-am intrat. Si-am vazut tot filmul (ca acasa nu-l vazusem pana la final). Si uite-asa am facut o nazbatie care mi-a stat putin pe creier prima juma de ora de film (deh, am si io o constiinta), dar dupa aceea m-am relaxat si m-am bucurat de film. Si sa mor io dac-am inteles ce v-a placut atat de mult la vampirushu cel tanar?

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE


Si eu care-mi frecam miinile de bucurie cind am citit "am facut o nebunie cu don Juan", zic hopa, e rost de ceva serios si cind colo zici ca ati intrat la alt film, ntz, ntz, ntz. M-am dezumflat. In privinta vampirusului, ce sa zic, esti o femeie greu de impresionat. Don Juan o sa aiba de furca daca va vrea vreodata sa incerce.

Carmen, i-as da 9/10. Ideea filmului mi se pare foarte frumoasa si nobila, nu stiu citi oameni exista care ar face asa ceva.

Aici se anunta o simbata frumoasa...
Weekend placut!


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna dimineata,

Claudia, la asta ma gandeam si eu. E foarte bine ca este bine. Imi dau seama prin ce ai/ati trecut.

puskin, nu am auzit niciodata de asa ceva, dar sper sa scapi repede. In cat timp ti-a zis doctorul ca esti ca noua?


Citat:
citat din mesajul lui tumpi

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Buna dimineata!

La multi ani Lolita! Cu mare intarziere, imi pare rau, dar nici nu m-am prins care e nick-ul tau, ca nu prea am citit din urma.


scuza-ma da nu m-am putut abtine.
Lola e pisica lui Tzuni


Ha... ha... ce tare. Si eu care ma gandeam ca e cineva nou venit pe care tot il alintati, sau un nick mai ascuns...


Citat:
citat din mesajul lui carolinah
Sa traiti am inteles d-na comandant... da' mai tarziu cand am chef si timp!

Caro


carolinah, pe noi poti sa ne si sari, ca nu-i nici o problema.
De altfel vad ca ai si facut-o.
Nu ma supar, nu suntem apropiate. Dar, acum am sa ma supar daca ai sa treci pe lista fata mea... ziua ei si ea sunt mult prea importante pentru mine ca sa te las pe tine sa faci hocus-pocus cu ea.
Cred ca am facut rau ca m-am reinscris aici, nu mai reusesc sa gasesc vechea... poezie, ca sa zic asa. Dar o sa treaca si am sa plec. In perioada asta sunt un pic dezamagita de forumuri, asa ca probabil ca ma voi retrage.
Dar asta e problema mea si sper sa ma intelegeti.

Citat:
citat din mesajul lui vikinga
Chiar asa la voi care e fixatia tipic feminina care primeaza?


sa cumpar jucarii.

Mi-a placut cum ai spus tu vikinga de faza cu corpul, am incercat si eu nu am fixatia asta deloc. Cea cu cremele pe fata nici atat, le urasc.

Eu de fapt intrasem sa va urez week-end placut, si sa va spun ca abia astept sa termin concursul, ca nu mai pot inghiti deloc meniul dat de nutritionista (acelasi in fiecare zi!). Sunt asa de satula ca prefer sa nu mananc...

Edit: am uitat sa spun buna dimineata.
si :)

Mergi la inceput