Sezatoarea Canadiana (128)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Salina spune:

Roxana - La multi ani, sa-ti traiasca Isa, sa creasca mare si sa va aduca multe bucurii!!!!
Simonna-,felicitari!

Va doresc tuturor o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Nelia bagat la cap
Mai eu sunt mai grea de cap care-i treaba cu Simonna, tre sa mai citesc o data cu atentie. Gata facut...deci, daca inteleg eu bine....e rost de , atunci pupici si felicitari
O la toata lumea, o sterg la munca.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Aspiranta la titlul de mamica

http://tt.lilypie.com/87KXm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

fetelor, nu m-am suparat..doar am constatat cu amaraciune ca nu pot impaca si capra si varza...si pe voi ..dar daca s-a lasat cu astfel de marturisiri ( Simonna ) ma mobilizez si poate ajung.

pitilache, e ziua Isabellei deja?? vai ce trece vremea...LA MULTI ANI ISA !!! sa fi sanatoasa si fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Simonna,
Banuiam io ceva.

Roxana, "La Multi Ani" ptr. Isa.
Sa creasca mare, sanatoasa si sa va asculte si pe voi si pe Seba.

Dragaica, noi am fost marti la Physimed, clinica data de Oana.
Si ne-au analizat si pe stanga si pe dreapta, multe analize ni le-am facut ptr. prima data in viata.
E drept ca si costa, dar mai asteptam si ceva rambursare de la asigurare.

Cred ca asta e smecheria, trebuie sa fie 'medici de familie' si nu generalisti.

O zi buna,


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Salina, Ktrinel, cge multumim de urari!!!!!
Nici eu nu stiu cand au zburat 2 ani... ce sa mai zic de cei 9.5 ai lui Seba...

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

simo,iote na!moi cu toi ne sicanam?!?! e sfarsitul lumii frate!
te tzuc dulce colega.imi pare rau daca am fost intepata cu tine.Am vrut doar sa-i transmit lui Katrinel ca daca merge cu fetita nu deranjeaza pe nimeni.E clar si de la sine inteles ca ea alearga dupa plodul ei si e clar ca terapia va fi "altfel" pt ea dar decat sa nu vina deloc sa va vada,mai bine vine cu capisi?
Eu nu ajung pt ca am sedinta cu biroul daca oi reusi sa fug mai devreme poate-mi inchiriez un supersonic si vin macar la cafea.Nu promit nimic.Nu-mi rezervati scaun,stau in capul mesei si evident dau darul
Auzi,ori vine barza sau iarasi o iau pe aratura?

katrinel,sia cum pe bune.de ce te-ai necajit?chiar crezi ca-i nevoie sa ceri permisiunea sa mergi cu copila? chiar crezi ca-i va sta vreuneia cartoful in gat daca mergi cu Julia? eu nu cred.De fapt nici tu nu crezi ca doar cunosti fetele si stii cat de doamne sunt.
Mergi la intalnire.am curaj sa jur pe ce vrei tu ca fetelor le va face o deosebita placere sa te revada.Pui pariu,ai curaj?

revin,merg sa-mi deschid pravalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

ange, am zis ca nu m-am suparat...doar eram amarata ca io vreau sa fie multumita toata lumea , inclusiv eu daca se poate...si tot nu reusesc..

apropo, la cat se sparge gasca de-obicei ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

roxana,sa-ti traiasca copila si sa fie sanatoasa tun.La multi ani!
dar chiar asa,nu dai nimic de baut?

katrinel, acum incep sa te recunosc.ti-am vazut zambetul ala cuceritor.Daca eram barbat (ti-am mai spus parca) ma dadeam la tine.sau daca eram pe invers tot aia faceam
Gasca se sparge cand incep ospatarii sa bata step pe langa masa.Cere un celular si suna-le.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicutza_bb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simonna
Si, Ktrinel, secret de stat, nu spunem la nimeni, ssst, da` fix in situatia ta in fo doi ani de-acum daca DD tine cu mine?


Simo tinem pumnii si ne rugam la Doamne-Doamne sa fie asa cum zici tu aveti grija de voi Dar sssttt... sa tinem secret

'Neata fetelor. Asa as bea o dar nu am ca nu am oprit pe drum ca eram in intarziere.

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13


Monica + printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) + nazdravan de Alex (18 iunie 2006) + tati

"Happiness is nothing more than good health and a bad memory" - Albert Schweitzer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Simonaaaa!!!!

CORNELIA, mami de AGATA, TUDORA si LISANDRU

Simplitatea in viata este adevarata libertate. (George Enescu)

Mergi la inceput