Ingineri fosti, viitori...(27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Cristina bafta la interviu.
Aveam si eu un stomatolog bun dar e in Cluj. Tot ce mi-a facut acum 10 ani e ok. Era scump dar a meritat toti banii. Aici merg la o tipa cu care mai suntem si prieteni. desi i-am spus sa folosesca tot ce e mai bun (la mine nu conteaza pretul cand e vorba de dinti) tot am probleme. M-asi duce la alt medic dar nu stiu nici unul bun aici. Dupa ce m-am mutat in Vl 3 ani l-am batut pe sot la cap ca eu merg la stomatolog doar in Cluj.
Cu mancarea stiu ca nu e ok dar asa stau si eu pe forum. Dimineata m-am obisnuit sa mananc la calculator.
Nu iti mai strica nervii pe studenti. Sunt tineri si cu capul in nori.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

buna fetele
Ma primiti si pe mine la voi? Sunt si eu un pui de inginer,, am terminat in 2005 Facultatea de Inginerie chimica si protectia mediului din cadrul Universitatii tehnice Gh Asachi Iasi,la sectia de Protectie a mediului si de 4 luni am in viata mea cel mai minunat dar,pe baietelul meu Robert Matei,care este un delfinas mult iubit.
Sper sa ne primiti si pe noi la voi si sa stam la palavre! Va dorim o zi cat mai buna si bafta multa in tot ceea ce intreprindeti!

Aurora si delfinas mult iubit Robert Matei.


http://b1.lilypie.com/Eh0Wp3.png

http://community.webshots.com/album/569890343KhDpmP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Bine ai venit, Aurora!

Elena, mamica lui Razvan Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Anca, parca la capitolul trecut am citit de masinuta, am vazut si poza cu ea, sa o conduci sanatoasa si far'de probleme si nervi. Mai stii cand scriam noi la subiectul cu N-am curaj sa conduc. Acum eu am scapat de stres si sunt convinsa ca si tu esti deja experta. Cu parcatul tot asa nasol este in zona ta?
Nico, ce ma topesc dupa fetite, parca nu as avea doua . Tare bine ii sta motatei tale in rochita viu colorata.
Nu stim cand va fi botezul, sper ca pe 22 Februarie dar inca nu am fost la biserica, nu am cautat un restaurant, in schimb am sperante .
Ioana, ti-am zis eu ca pofta vine mai incolo cand bb se face mare, nu mai vrea sa fie pupat si alintat deci e nevoie de unul mic si scumpic. Daca deja faceti planuri nu mai este mult pana treceti la actiune , oricum sa fie cum va doriti.
Aurorra bine ai venit! Ai nascut la Brasov cred, in apa, nu-i asa?

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

buna,
multumim de primire
Otiliav,da am nascut in apa la Bv,cum ai intuit?Urmaresti subiectul?
Vad ca ai si tu o printesa mica,sa-ti traiasca amandoua si sa fie sanatoase.

Aurora si delfinas mult iubit Robert Matei

http://b1.lilypie.com/Eh0Wp3.png

http://community.webshots.com/album/569890343KhDpmP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Aurora bine ai venit. Te asteptam cu multe povesti despre tine si delfinas. Pe el deja l-am cunoscut din poze. Tu ai reusit sa te ascunzi bine.Imediat te trec in listuta.
Otilia sper sa iasa totul asa cum va doriti.
Mie imim plac si fetele si baietii dar trebuie sa recunosc ca hainute frumoase gasesti mai usor pt fetite. Si e greu sa iesi din magazin fara sa cumperi nimic. Eu incerc sa le cumpar la amandoi cate ceva sa nu se supere Alex. Si tare imi plac rochitele colorate.


Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Bine ai venit printre noi Aurora! Te astept si eu cu povesti despre voi!
Otilia lasa ca le rezolvi tu pe toate: restaurant, biserica. Cu invitatii va fi problema sa-i multumesti pe toti. - gluma!
Nico sarut mana ca mi-ai tinut pumnii! Totul a fost OK. La final zice seful: si acum observatiile ... deja imi intrase un fier rosu in inima... NICI O OBSERVATIE! Am zis sarutmana lui Dumnezeu de 1000 de ori!
Pisi mai traiesti?
La noi ninge foarte tare. Toata marea Britanie este paralizata. Eu am noroc ca merg pe jos nu de lata dar sa-mi mentin tonusul!
Va pupic si sa aveti o zi minunata!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Aurora, dupa denumirea de delfinas mi-am dat seama, nu citesc subiectul dar am bagat nasul pe acolo intamplator.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare! ce faceti?
Anca sa stapanesti sanatoasa masina!
Nico dragalasa Andra !
Aurorra bun venit si spor la povesti! l-am vazut si pe bebeul tau dulce!
Pisine-ai uitat de tot???

eu ma pregatesc de chefuri, trebuie sa merg in oras sa caut cadouri si n-am nici chef, nici idei!
Marc e azi la bunici, eu sunt singura cu Luca, el a dormit deja, asa ca nu mai sunt sanse de somn, de calcat nu am nimica, de aspirat, am aspirat aseara, asa ca cred ca dau o tura prin oras...da mi-e tare greu cu Luca, ca fug numai dupa el!
Oti cum e acasa?

sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Claudia, multumesc de urari.
Cris, mi-a zis tata ca sunt innebuniti toti cu zapada si se distra copios, ca cica e 1mm de zapada si ei sunt toti stresati ca de bau-bau.
Aurorra, ne pove si noua despre nasterea in apa???


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput