Ingineri fosti, viitori...(27)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Cristina acum am realizat ca se apropie weekendul. Drum bun si vacanta cat mai placuta.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Poze in concurs Clipe de viata 2008 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=18" target="_blank">nm1 si nm2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Helou.
Nico, si eu fac la fel cu hainele. E pacat de ele sa le arunc la ghena.
cristina, drum bun!!!!!! Si da, probabil de-aia ma dor umerii...de cat ii car pe altii in spate.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
Pana vine Pisi cu bunatati fac eu o cu lapte.
Azi am mult de lucru asa ca trebuie sa ma apuc de treaba.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Poze in concurs Clipe de viata 2008 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=18" target="_blank">nm1 si nm2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineta dragele mele!
Ultima zi in campul muncii!!!! YEY!!!!
Am de lucriu de nu se poate asa ca de final dar nu ma plang ca maine PLEC ACASAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aici ninge incetisor si trag sperante sa se opreasca ca mai stiu eu ce probleme sa nu mai am.
O sa lipsesc dupa cum bine stiti toata perioada asta pentru ca deobicei nu am timp nici sa respir nici acasa pentru ca toate lumile vor sa vada specimenul.
Eu va doresc sa aveti un inceput de primavara linistit si de ziua femeilor sa fiti sanatoase si fericite.
Va pupic!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Cristina, drum bun! Te asteptam sa intri din Ro.

Tare rau cand tu si Pisi sunteti in concediu.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor!
Otilia sarut mana de urari. Pacat ca nu ne putem vedea in Romania dar poate data viitoare.
Promit ca o sa mai araunc cate o ochiada pe aici!
Va pup!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Salutare!!!!!!! Sunt rupta de oboseala, am ajuns acasa la 8 fara ceva si primul lucru mi-am pus vopseaua in cap. Mi-am luat o culoare imposibila, sa vedem ce-o iesi...asta asa, ca m-am vopsit acum 2 saptamani si nu mi-a placut ce a iesit . Sper ca daca apuc batranetile sa mai am si ceva par pe cap.
CRISTINAAAAAAAA, drum bun draga mea, sa ai un zbor usor si fara probleme!!!!!!! Hai, ca mai e putin!!!!!!
Nico, ce-ti mai face gatul? La ce mai lucrezi? Ieri am fost la Romtherm si la un stand era un afis mare cu EURO...N si am tulit-o cat am vazut cu ochii sa nu ma intalnesc cu vreo persoana cunoscuta.
Oti, iarta-ma daca-s picata din luna dar trebuie sa te intreb: tu cat mai stai prin RO? Nu de alta, dar poate reusim totusi sa ne intalnim! Ca mult timp a trecut de cand nu ne-am vazut (iaca, furai si putin din Eminescu).
Hai va pup ca poate ies albastra la par!


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Buna dimineata!
Cum a iesit culoarea parului, Anca?

Elena, mamica lui Razvan-Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


O sa pun o poza mai tarziu. A iesit intai un blond cenusiu superb si apoi m-a ros pe mine sa imi fac si cateva suvite saten inchis asa ca in final a iesit o culoare interesanta...asa in suvite. Nu arata rau.Oricum sunt incantata ca am descoperit o vopsea care imi place foarte mult si are foarte multe culori frumoase. Nu irita si in plus nu e nici scumpa.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
Cristina drum bun!
Elena nu spui nimic de voi?
Anca lucrez la un spatiu comercial. Domnul P..A vrea sa ne intalnim joi la Bucuresti. El nu se poate deplasa in Vl. Mie iar mi-a gresit adresa de mail asa ca fac pe prostul si luni sun sa aflu ultimele vesti. E dezastu omul asta. Sigur o sa ne certam.
Ieri am vrut si eu sa ma vopsesc dar nu am gasit nuanta dorita asa ca am renuntat. Acum o astept pe fata de la cosmetica.
Peste cateva ore imi vin socrii si nu am curatenie si mancare. M-am apucat de la ora 7 de bucatarit.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Poze in concurs Clipe de viata 2008 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=18" target="_blank">nm1 si nm2

Mergi la inceput