Preturi developat poze digitale

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Am verificat pe linkul dat de Grati pe prima pg si vad ca au pt mai mult de 300 de poze la 10x13 un pret bunisor - 0,39 plus transferul.

Stiti in alta parte mai ieftin???

M-am lamurit si cu centrul de developare, am reperat magazinul din Carrefour.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

mai ieftin ca in careffour nu cred ca gasesti.

a fost promotie cu 0,19 ron/poza 10x13 pana pe 14 septembrie

cel mai simplu e sa accesati site-ul carrefour si la sectiunea foto verificati din cand in cand preturile, cand apare din nou promotia este postat anuntul.

atentie insa la urmatorul aspect : am descarcat la ei poze de pe cd sau stick. ultima data am incarcat 180 poze pe stick, fara sa sterg pozele comandate anterior. din acest motiv, la descarcare, mi-a afisat toate pozele (chiar daca erau salvate in foldere distincte), a trebuit sa fac selectie manual, iar cand am vrut sa finalizez comanda imi tot cerea"introduceti cd", asa ca a trb sa apelez la cineva de la casa foto, sa-mi dea un cd pe care am salvat doar pozele comandate, nu tot ce aveam pe stick.

in aprox 10 zile sosesc si pozele, depinde si cat de multe comenzi au, mai pot intarzia uneori plicurile cu poze

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

pana pe 14 sept, of.
Oare pana in decembrie o mai aparea vreo oferta? Cam cat de des fac reducerile astea?

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Saru mana!!! Acu fug

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

atentie,promotia e numai la Auchan titan, eu am fost intai in Militari si nu e asa ceva...am sunat in magazinul din Titan si acolo e valabila inca oferta.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

si eu astept sa mai apara oferte ca in timisoara nu au mai prea fost in ultimul timp. peste 50 de buc e 0.52 poza, destul de mult....

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Si eu am luat plasa in Militari...ca am fugit prea repede si nu am vazut mesajul papanashului
Am rezolvat apoi in Titan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

mey fetelor, 2 sfaturi:
1. incarcati pozele on-line si alegeti magazinul din care doriti sa ridicati pozele. in felul asta faceti doar un drum (sa ridicati pozele), si nici nu trebuie sa fiti conditionate de a merge la anume magazin impus.
2. ca sa stiti cand sunt poze ieftine la auchan, carrefour, say, domo, flanco, flamingo, diverta, cora, dm, ...ca toate lucreaza cu cewe si au aceste promotii periodic, inscrieti-va la newsletter si primiti pe mail oferta atunci cand e cazul.

eu asa procedez de cca 3 ani si fac cate 200-300 poze la fiecare promotie....cred ca de vreo 5-6 ori pe an, cel putin.

*******************************************************
raluca mami fericita de alexia (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns costin1000 spune:

incercati si aici: www.deimagini.ro
eu am facut la ei si mi-a placut site-ul, are multe servicii, se misca repede ca sunt din bucuresti.

Mergi la inceput