Preturi developat poze digitale

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Citat:
citat din mesajul lui grati.ela

eu am scos pe hartie mata


super grati.ela, la acelasi pret?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

e ok, e de incredere sa le trimiti online???cum se procedeaza?? alegi magazinul de unde sa mergi sa le scoti sau cum e??



_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianka spune:

eu neavant auchan in zona... am facut comanda online pe domo.ro, au venit pozele in 3 zile lucratoare, sunt super multumita. am dat pe 76 de poze in jur de 30 de lei cu tot cu transportul, ti le aduc ei in magazinul cel mai apropiat de tine.. domo evident. in luna februarie a fost oferta si la ei cu 0,19 la formatul 10x13 la peste 75 de bucati, dar nu am mai prins-o asa ca am scos cu 0.35 parca.. oricum e putin fata de centrele de developare din zona.. unde sunt cu 0,60 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Si eu tot la Auchan le fac. Sunt fff multumita. De fiecare data strang peste 200 de poze. Si acum vreau sa mai scot, dar astept sa vina luna aprilie, cand vor face din nou promotie cu 0,19 lei poza, cu ocazia Pastelui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am trimis si eu pozele online, in 2-3 zile au fost gata, au fost superrrr ieftine dar am fost "putin necajita" ca mai mult de jumatate erau netaiate si a trebuit sa le tai eu... cam stramb evident... dar la pretul care au fost e ok. am sa mai repet operatiunea..

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Stiti vreun centru de developare care are ACUM oferta de Pasti (cum a fost in februarie, cu 0,19 poza???)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Ah, ma intereseaza si pe mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Stiu ca e tarziu, dar acum are Carrefour-ul oferta 0,19 lei poza 10x13.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deanny

Stiu ca e tarziu, dar acum are Carrefour-ul oferta 0,19 lei poza 10x13.

Deanny


oferta este valabila pana pe 31 mai !!!

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Iar s-au strans cateva sute de poze, deh, vacanta, inceput de scoala...

Mai stiti vreo oferta de pret tentanta? Ceva macar sub 0,5 lei pt 10x13...

Si unde anume se developeaza poze in Carrefour, ca eu nu am vazut in Orhideea vreun centru de developare.

Mergi la inceput