Prietenie la plesneala*23*-Alaturi de Gabitza

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui devoska

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

[quote]citat din mesajul lui devoska

'Neata, fetelor! Hai la cafea Omuletu asta-i vanat, dar nu de la cafeaua mea...
Ieri am zis ca incepem capitol nou. Nu asa de repede cum am zis, dar vad ca s-a trecut la capitol nou. Ati terminat de impartit frumosii?

Hai, sa aveti o saptamana frumoasa si usoara la servici!


'neata,ma bag si eu la o cafea ca-s chiauna...daca nu era terapia lui mihaitza as fi dormit pana la zece...
dev,a terminat cu barbatii ca s-a terminat ziua,dar azi destrabalatele o vor lua de la capat...
eu macar le-am sugerat cu autohtoni,dar ele nimic....vor numa'straini
,toata mahalaua stilata!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


'Neata, umflatel! Ce face Mihaita? la copii... si la mamica. Te pregatesti pentru diseara?

Eu la impartit barbati... nu ma bag! Abia ii fac fata la al meu. Inca unu... si ma duc. Da singura

Dodo la copii si mamici cu burtici? Cum te mai simti?
[/quote

mihaitza face terapie...are zilnic cate 4 ore
eu cam da,ma pregatesc pt diseara,cred ca pe la 7-8 seara ajunge si sotul meu...de epilat alte chestii cosmeticale,le-am fcaut saptamana trecuta,ca aflasem deja ca vine,doar sa ii mai fac ceva bun de papa...ca s-o fi saturat de mancaruri de la altii...

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

Neatzaaa si de la mine...

A adus al meu acu cateva zile un teanc de DVD-uri, nu stiu de unde le-a furat, da le-am bagat la sertarul deja mult prea plin de filme, si ne uitam in fiecare seara la unu... aseara in plan a fost The Curious Case of Benjamin Button... da la 9 dormea dus, asa ca l-am reprogramat pt diseara... sa vedem ce succesuri avem...

Va si va doresc sa aveti o zi minunata !

p.s. a scapat Sonia in DVD-uri, le face varza

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


mare pt soso,cea harnicuta!
si mihaitza are placerea asta....

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorana

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Io imi iau concediu, insa voi www.peteava.ro/imagini/arataOriginalul/2008-2-249-2eb10c9db735474f7dbcfcd9bdabc2925773574f/jpg" target="_blank">aveti grija ce faceti miine seara





****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



Astia erau vecinii lu' Tantza!

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein


nu sorana,asta era cu dedicatie pt mine...da'eu m-am facut ca ...
mishulete prind eu la cotitura...

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

dev, the curious case... am vazut un trailer si discutia cu principalul la Oprah, si parea interesanta treaba. am vrut sa mergem sa il vedem, da nu am reusit din cauza de jet lag...

tocmai am citit ceva de rau, pe blogul lui zoso, da nu mi se deschide deci mie nu-mi merge blogul lui zoso

culmea, e ca Al a adus filme rusesti si d`astea nu cred ca vrei. Slumdog millionaire. e tot un film nou si bun. o sa ma mai uit. acum copil, mancare.

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

s-a dus draq distractia mea de diseara...
paul e blocat pe aeroportul din londra,acolo au avut escala..cica are stratu de zapada 10-15 cm..si astia au inchis aeroportul pana diseara la 5....si dupa 5 nu se stie cand...era rupt de oboseala saracul

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Io imi iau concediu, insa voi www.peteava.ro/imagini/arataOriginalul/2008-2-249-2eb10c9db735474f7dbcfcd9bdabc2925773574f/jpg" target="_blank">aveti grija ce faceti miine seara



Mai, sa stii ca ... nu e exclus!! Avand in vedere ca la un moment dat ne-a apucat pe la 01:00 sau cat naiba era ceasul. Ma simt ATAT de prost pentru ca deranjez vecinii de nu pot sa va explic!

Dev, daca mai vrei desene - Wall-E (m-am indragostit de asta ) Bolt, Madagascar 1 si 2, Igor. Sunt dragutele. Apoi "the duchess", "milk" (e politic si cu homosexuali, dar Sean Penn e foarte bun ); aseara am vazut "the wrestler" - e mai sangeros asa, dar mie mi-a placut extrem de mult, mi se pare foarte bun; "in the land of women" (dragutel), "the reader" - o drama cu Kate Winslet care mi-a placut mult; "seven pounds" am inteles ca e iarasi foarte bun... Comedii bune nu prea am mai vazut in ultima vreme. Adica ... sa si rad la ele, nu doar sa zambesc pe alocuri . Ma mai gandesc si-ti mai zic daca mai vrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Bau-wow ...dupa atata destrabalare bag o tura de spalat covoare

you all ...ne auzim dupa trei ,daca ma mai tin destele

****************************
Si Mihaita,are nevoie de voi!

Alaturi de Sonia!
****************************

Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

dev, the curious case... am vazut un trailer si discutia cu principalul la Oprah, si parea interesanta treaba. am vrut sa mergem sa il vedem, da nu am reusit din cauza de jet lag...

tocmai am citit ceva de rau, pe blogul lui zoso, da nu mi se deschide deci mie nu-mi merge blogul lui zoso

culmea, e ca Al a adus filme rusesti si d`astea nu cred ca vrei. Slumdog millionaire. e tot un film nou si bun. o sa ma mai uit. acum copil, mancare.


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


Multam! Si mie mi-a parut filmul interesant si m-am amuzat cand te-am auzit pe tine zicand de el tot azi. Partea proasta ca cei care il aveau au inchis calculatorul si nu stiu daca mai reusesc sa-l descarc pana diseara. Filme rusesti o sa razi dar am descarcat de pe net Ostrovul si inca cateva. Daca-s bune, de ce nu? Slumdog millionaire nu am vazut. O sa-l caut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Io imi iau concediu, insa voi www.peteava.ro/imagini/arataOriginalul/2008-2-249-2eb10c9db735474f7dbcfcd9bdabc2925773574f/jpg" target="_blank">aveti grija ce faceti miine seara



Mai, sa stii ca ... nu e exclus!! Avand in vedere ca la un moment dat ne-a apucat pe la 01:00 sau cat naiba era ceasul. Ma simt ATAT de prost pentru ca deranjez vecinii de nu pot sa va explic!

Dev, daca mai vrei desene - Wall-E (m-am indragostit de asta ) Bolt, Madagascar 1 si 2, Igor. Sunt dragutele. Apoi "the duchess", "milk" (e politic si cu homosexuali, dar Sean Penn e foarte bun ); aseara am vazut "the wrestler" - e mai sangeros asa, dar mie mi-a placut extrem de mult, mi se pare foarte bun; "in the land of women" (dragutel), "the reader" - o drama cu Kate Winslet care mi-a placut mult; "seven pounds" am inteles ca e iarasi foarte bun... Comedii bune nu prea am mai vazut in ultima vreme. Adica ... sa si rad la ele, nu doar sa zambesc pe alocuri . Ma mai gandesc si-ti mai zic daca mai vrei.


I love you in the way I understand love.
I love you in my own peculiar way


Wall-E - avem
Madagascar 1 si 2 - avem
Igor -avem
The Duchess - avem
Milk - nu
The Wrestler - poate sa fie frumosu' pamantului, daca e sangeros sa se uite cei care stau bine cu nervii
In the Land of Women - nu l-am vazut
The Reader - imi suna cunoscut dar nu sunt sigura ca l-am vazut
Seven Pounds -nu

Multam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Dev, eu habar n-am sa descarc filme... prefer sa le cumpar sau sa rog pe cineva sa mi le dea... acasa era simplu, ca avea frati-miu instalat DC++ si le dadeam jos... da asa? n-am nici cea mai vaga idee de unde sa le iau, cum sa fac... la fel si cu Photoshop... la mama era altceva, il aveam instalat. aici nici nu ma obosesc sa-l caut, ca nu stiu daca il gasesc in 3 zile . Io-s mai antitalent la chestii cu calculator, net etc...

umflatel, imi pare rau ca nu ajunge sotul stiu cum e cu londra, am injurat si eu muuuult aeroportul ala nenorocit... lasa ca vine el ! acu ma uit prin mail, sa vad ce si cum


eu ma lupt cu o bila de mozzarella, nu o dovedesc de nici un fel...


mareeee !!!

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput