Prietenie la plesneala*23*-Alaturi de Gabitza

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Poftiti la si ...

Vo fi foame dupa o noapte de





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

cristi_2003, abia acum am ascultat piesa trimisa de tine. Chiar ca-mi aduce aminte de tinerete... Paradise City. Acum inteleg si de ce pletosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui devoska

'Neata, fetelor! Hai la cafea Omuletu asta-i vanat, dar nu de la cafeaua mea...
Ieri am zis ca incepem capitol nou. Nu asa de repede cum am zis, dar vad ca s-a trecut la capitol nou. Ati terminat de impartit frumosii?

Hai, sa aveti o saptamana frumoasa si usoara la servici!


'neata,ma bag si eu la o cafea ca-s chiauna...daca nu era terapia lui mihaitza as fi dormit pana la zece...
dev,a terminat cu barbatii ca s-a terminat ziua,dar azi destrabalatele o vor lua de la capat...
eu macar le-am sugerat cu autohtoni,dar ele nimic....vor numa'straini
,toata mahalaua stilata!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

Citat:
citat din mesajul lui devoska

'Neata, fetelor! Hai la cafea Omuletu asta-i vanat, dar nu de la cafeaua mea...
Ieri am zis ca incepem capitol nou. Nu asa de repede cum am zis, dar vad ca s-a trecut la capitol nou. Ati terminat de impartit frumosii?

Hai, sa aveti o saptamana frumoasa si usoara la servici!


'neata,ma bag si eu la o cafea ca-s chiauna...daca nu era terapia lui mihaitza as fi dormit pana la zece...
dev,a terminat cu barbatii ca s-a terminat ziua,dar azi destrabalatele o vor lua de la capat...
eu macar le-am sugerat cu autohtoni,dar ele nimic....vor numa'straini
,toata mahalaua stilata!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!
A&M


'Neata, umflatel! Ce face Mihaita? la copii... si la mamica. Te pregatesti pentru diseara?

Eu la impartit barbati... nu ma bag! Abia ii fac fata la al meu. Inca unu... si ma duc. Da singura

Dodo la copii si mamici cu burtici? Cum te mai simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Neatzaaa si de la mine...

A adus al meu acu cateva zile un teanc de DVD-uri, nu stiu de unde le-a furat, da le-am bagat la sertarul deja mult prea plin de filme, si ne uitam in fiecare seara la unu... aseara in plan a fost The Curious Case of Benjamin Button... da la 9 dormea dus, asa ca l-am reprogramat pt diseara... sa vedem ce succesuri avem...

Va si va doresc sa aveti o zi minunata !

p.s. a scapat Sonia in DVD-uri, le face varza

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

Neatzaaa si de la mine...

A adus al meu acu cateva zile un teanc de DVD-uri, nu stiu de unde le-a furat, da le-am bagat la sertarul deja mult prea plin de filme, si ne uitam in fiecare seara la unu... aseara in plan a fost The Curious Case of Benjamin Button... da la 9 dormea dus, asa ca l-am reprogramat pt diseara... sa vedem ce succesuri avem...

Va si va doresc sa aveti o zi minunata !

p.s. a scapat Sonia in DVD-uri, le face varza

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


Exact filmul asta l-am pregatit si eu pentru diseara. Ca ieri ne-am uitat cu Sara la Open Season. Eu le descarc de pe Torrents. Daca mai ai titluri de filme bune si ai timp de scris... iti sunt recunoscatoare. Deci Soso face curat la DVD-uri? Ce fetita harnica .

La noi ninge incetisor. E asa frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Noi acum ne uitam la The Smurfs .

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Dev, vrei filme mai noi sau filme mai vechi ?

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

Dev, vrei filme mai noi sau filme mai vechi ?

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


Nu prea vechi ca le descarc greu. Se descarca mai usor filmele ceva mai noi. De preferat comedii, romance, drama, family, cartoons. Fara batai, crime... banuiesc ca nu sunt nici genul vostru. Eu ma mai uit la filme gen "Psi factor", dar mai greu, din cauza Sarei care vrea si ea si apoi viseaza noaptea . The Smurfs nu-l am. O sa ma uit dupa el. Dar The Curious Case of Benjamin Button am citi ca este un film de Oscar. Acum, astept sa-l vad ca sa-mi fac o parere proprie, ca am mai descarcat un film, dupa ce am citit cateva comentarii cum ca ar fi comedia anului... You don't mess with the Zohan. Imi venea sa mor ca mi-am stricat ratia pentru filmul asta, dar macar nu m-am plictisit cat am calcat niste camasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Io imi iau concediu, insa voi www.peteava.ro/imagini/arataOriginalul/2008-2-249-2eb10c9db735474f7dbcfcd9bdabc2925773574f/jpg" target="_blank">aveti grija ce faceti miine seara





****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



Astia erau vecinii lu' Tantza!

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput