Nou stil de viata (250)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Pt Mephala, sa se incalzeasca:



Eu acum am ajuns acasa de la munca. sunt ceva mai bine, desi ma doare tare capul si-mi vine sa vomez. Dar trecem noi peste piticii astia ingrozitori!

Fetelor, la o asa mama...asa fiica! Meri a mea, cat e ziua de lunga, ma pupa! Ei bine, cand sunt la baie si ma machiez, vine pe la spate si ma pupa pe...fund. Peste halatul de baie. Ei bine, intr-o zi am fost cu ea la cumparaturi. Si aveam ambele maini incarcate cu plase. Si o tineam si pe ea de-o aripa. Ne-am oprit la un mom dat pe strada, sa-mi aranjez eu plasele. Cand sa plecam, ia-o pe Meri de unde nu-i! Ce facea ea? Era la spatele meu si in timp ce eu aplecata aranjam plasele, ea ma...pupa pe fund! Ma intreb ce-or fi zis oamenii care-au trecut pe langa noi! Sper ac nu ne-a fotografiat careva cu telefonul, ca banuiesc ca eram un spectacol!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Lai, asa am facut, gargara cu apa cu sare si ma simt mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Tzuni mi-ai smuls un zambet nu gluma.Copilul iti arata cat de mult te iubeste.

Multumesc de urarile de sanatate sper maine sa fie mai bine.

Mi-am lasat copilul plangand la gradi si eu tot drumul am plans astept sa se faca ora sa ma duc sa o iau.Poate trebuia sa o iau cu mine dar nu inteleg ce are ca ei ii place acolo la copii,sper diseara sa discutam si sa intelegem care e problema ca eu nu pot sa plec si sa o vad cum plange.

Zuzi acuma zi tu cine se plange cel mai mult.

Miha eu chiar sustin ca sunt mama denaturata.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Tzuni, . E dulce tare Meri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Puskin, a fost o defectiune la tevi, am stat cu cojocelul in cancelarie, . Am ajuns acasa inghetata complet. Preventiv, am luat un paracetamol.

Lai, multumesc de ceai.

Gusta, va trece si perioada asta. Chiar, de ce a plans azi?

Bianca.
Anky, petrecere frumoasa si tot ce e mai bun pentru puiul tau.
Ne e dor de tine, .

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salut!
Anky, sa va traiasca Bianca, la multi ani si numai bine! si ma alatur si eu celor zise de Carmen, si mie mi-e dor de tine!
si petrecere frumoasa!

Tzuni tare dulce Meri a ta! sa stii ca m-am gandit azi la tine, mi se facu o pofta pe dulce si am deschis esenta, nu stiu daca e adevarat acum, dar sa stii ca mi-a trecut mai apoi pofta pe cioco!
Tumpi multumim, sa stii ca am tot vrut sa te intreb si am uitat...te-ai obisnuit in K? iti place?
lai ce fain we ati avut!
Zuzi eu zic ca e fain ca are procupari din astea, cred ca au in sange fetele cosmeticalele, baietii masinile!!! sa vezi mai tarziu ce ai sa te bucuri ca ai cu cine sa-ti imparti bijuteriile...

pup fetele, nu mai pot scrie ca ma calareste Luca acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Ruxi, ma refeream la apa de gura (Listerine etc.), antibacteriana, care de obicei are culoare albastra sau verde si gust intens cu care se face gargara in gura pentru gingii etc. Eu o folosesc cu succes si pentru gargara in gat. Dar banuiesc ca are proprietati similare cu apa cu sare, ca si sarea bacteriile.

Tzuni Meri scumpa si pe tine, sa te simti mai bine.

Io-st cam ametita azi, ar fi prins bine inca o zi de weekend cu program de relaxare totala.

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Am reusit sa recuperez din urma cu cititul.

Cami, felicitari!! Sanatate, noroc si multe bucurii lui bebe mic si scump, si voua la fel alaturi de el!

Ruxi, astept si eu pozele de la party

Tumpi, mult noroc sa rezolvati cu fostul sef cu bataie minima de cap.

Vik, cum a fost la karaoke? Noi mergeam in Los Angeles cu grupul de nebunatici de-acolo, distractie la maxim. Si la petrecerea burlacitelor tot la karaoke am incheiat seara. Aici inca nu am fost, dar e pe lista

Zuzi, cum mai e mama ta?

Delia, super cu baia, dar ai grija cu facutul rau

Roxa, succes cu planul de bataie!

Dordia, ce frumos ca ati fost la teatru de papusi

Donna, nu stiam ca si voi lucrati la proiectul bebe. Mult succes, sa fie cu ochisori cat de curand

Violeta, spor la munca si cu facultatea!

Marilena, sper ca ziua de azi sa se transforme intr-o zi mai buna

Mihaela, pumnii stransi sa scapi repede de pb si sa mergi la cioco!

Hopes, a fost plin si frumos, intr-adevar, dar acum ar merge si o zi de odihna

Anky, La multi ani Biancai si multe, multe bucurii!!

toata gasca.

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Lai, nu am inca pozele, le pun cum pun mana pe ele. Ce weekend frumos ai avut...ai citit ce ti-am scris despre mancarea ceheasca?

Carmen, cum te simti? Eu urasc frigul...

Gusta, Tzuni
, cum sunteti?

Ce liniste pe subiect azi....

Ma duc la baie, fac o baita fierbinte si ma bag in pat. Sper sa pot sa dorm si maine sa ma trezesc ca noua.

Sunt in zona...dupa baie adica .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare,

Bianca, fericire si sanatate!

M-am uitat la Australia, mi-a placut foarte mult, cum sa nu-mi placa daca filmul asta are 2 din ingredientele mele favorite: Hugh Jackman si caii...

Puskin, da, cam liniste, ca inainte de raport.

Vreau sa vina primavaraaaaa!

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput