Nou stil de viata (250)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata Gabi,

si voi aveti conf call-uri din astea de 2-3 ori? Eu le urasc...

O saptamana minunata si tie.
Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Carmen nici o sansa sa ma fac bine peste noapte ,dar sper sa imi treaca ca nici cu somnul nu stau prea bine.

Miha stiu ce zici cu desenele si la noi asa sta si ea cuminte si pot sa beau si eu o cafea fara sa stau cu ochi ca pe butelie.

Si eu va doresc o saptamana cat mai buna.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Neata si o saptamana frumoasa va doresc. Fara stres si nervi.

Zuzulici tare scumpa e printesa ta. Dar sa stii ca e normal. Copilul meu desi e baiat mi-ar umbla zilnic in geanta daca i-as lasa-o pe mana. Si trage si la cosmetice . Cat despre pacalit, asa e, e din ce in ce mai greu sa-i pacalesti si sa le distragi atentia. Eu am inceput sa-l las acasa cu ta'su sa pot sa termin si repede si eficient.

Tzuni, Puskin si Gusta sanatate multa
Lai ce wk plin ai avut. Eu am uitat cum e
Mephala am citit despre Iustin. Offf saracutul. Si noua ne-a dat sa facem aerosoli, dar de data asta le-am sarit. Era o simpla raceala, si i-a trecut asa. puiului frumos. si celalat pui la fel de frumos.
Delia, Violeta, Louisea, Mihaser, Tumpi, Hcclara, Happy








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Buna dimineata,

Lou, multumim de tratatie.

Mihaser, la mine nu a mers cartea, am descarcat-o defapt,dar imi apar numai heroglife, de ce oare?

Lai, pacat ca nu ati gasit la ce va asteptati sa gasiti, dar las ca va satisfaceti poftele in vacanta.

Eu imi beau a doua cafeluta azi.Am sa incerc incepand de azi sa scriu meniul, sper sa si reusesc sa ma tin de el.

Asadar:

MD 1(ora 6.00) o cafea cu 5 biscuiti integrali
MD 2(ora 9.00) o cafea, 3 biscuiti integrali cu putin gem, un cubulet de branza cu nuci
Pranz: piept de curcan cu legume in wok cu putin ulei de soia
Cina: supa crema de linte si o salata

Pana in momentul de fata asta este meniul, sper sa nu existe modificari.

Multa sanatate la toti bolnaviorii.O zi minunata si o saptamana excelenta va doresc.

Revin....

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Zuzi vroiam sa iti raspund despre ce ai intrebat.Mara mea aceleasi cumparaturi la face si mai nou le si foloseste.Cauta oriunde nu exista sa nu vada ea cu ochi ei chiar daca le vazuse dimineata trebuie si la pranz ,ruju nu a atrage dar pe la ochi ii trebuie.Cosmeticile mele sunt folosite mai mult de copil.Stai sa vezi cand nu o sa iasa din casa ca nu e asortata ,ca nu e imbracata in rochita(cu care neaparat trebuie sa se invarte) si daca se poate sa fie si roz si mai nou mov.Iar cizmele lungi pana sub genunchi.A stai ca noi acuma suntem la bratari si inele .Asa ca stai linistita ca se poate si mai rau si noi avem numai 3 ani si 9 luni ,ma intreb uneori ce mai urmeaza.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Lai, nu ai pierdut nimic cu mancarea ceheasca. Este grea si cu sosuri gretoase, mie nu imi place deloc. Berea in schimb e buna...

Gusta, eu ma simt mai bine azi...sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

, mi-e frigggg!

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Tumpi chiar nu stiu...daca vrei da-mi id-ul de mess si cand esti online ti-o trimit....Tu ai Adobe reader instalat? Poate de aia nu vezi fisierul...

Puskin sanatate maxima! Urasc durerile de gat...sper sa poti merge maine la lucru!

Gusta...ce mame denaturate suntem!

Va pup!

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Carmen . De ce ti-e frig?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Ruxi, Gusta, sanatate multaaa! Ruxi, pentru gat poti sa incerci si gargara cu apa de gura - eu o folosesc in scopul asta de cativa ani si functioneaza foarte bine.

Gabi, pentru pm. Spor la sedinta telefonica!

Carmen, iti trimit un ceai fierbinte sau un vin fiert, dupa cum preferi



Lai

Mergi la inceput