**LMA!!**Puiuti de Randunici 2008!! (202)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

S-a trezit si flacaul meu! A dormit o ora. Sper sa fie de ajuns pt cele 2-3 ore de dazmat

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Tuchi, asa e mah, isi ia si el premiul! Daca am avut nopti asa de grele cu Rebe pana de curand nu-mi mai ardea si de asta si m-a inteles in aceasta privinta si nu a insistat! Dar acum ca a vazut ca ma odihnesc ma inghesuie pe unde ma prinde! Nu ca asta mi-ar displacea!

Luny, o sa va puteti odihni doar dupa ce scapati de alaptat, la un moment dat o sa se poata o sa vezi! Si cum a zis si Ioana , intervine uitarea...eu deja am uitat noptile grele pe care le-am avut...

Plecam la cumparaturi...



mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Sufletica si Gurita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Ioana, si noi avem petrecere saptamana viitoare la un loc de joaca! De fapt Ilinca are!
Si tot la ora 14, oar la care de obicei Ilinca doarme! Pot sa-i zic sa nu se duca? Nu, insa eu voi trage ponoasele o seara intreaga!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Clau, spor la cumparaturi!
ce-as iesi si eu undeva numai ca mi-e teama din cauza lui Seb....mi-a zis doctorul sa fac tot posibilul ca macar 2 saptamanai sa nu raceasca...ar fi prea riscant sa-l bag in aglomeratie!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Cuscra, cred ca s-au vorbit copiii nostri (sper ca nu si-au dat intalnire pe ascuns!) ca nici Iulia nu vrea sa doarma...Moaaama, pai daca Seb a urlat la 9 persoane, io cu fata ce ma fac...ca, prin bunavointa mea, a randunoiului si a lui taica-miu se strang 24 de persoane
Normal ca zaiafetul nu va fi la noi, unde si 1 om daca vine deja e inghesuiala . Facem la ai mei.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata si de prin cartierul asta!
Trag de randunoi sa aspire casa si el zice ca am ceva cu el,iar eu tind sa-l determin sa-i intre bine in cap ca asta-i treaba lui de sambata dimineata...asta,dupa ce a facut omleta,deja obisnuinta a diminetii de sambata.
Cuscra,of,imi pare asa rau ca esti trista...ai incredere ca vor trece si astea.icei de la noi pentru intarire.
Naty,abia astept sa vad ce obiecte alege Iulia,ce manageritza va fi si ea!Petrecere frumoasa!
Cristina,bravo pt gradinita descoperita!!!
Cata,lasa mami sotul in pace,ca eu ma refeream ca doar in Romanik mai exista diskete..de aia ziceam ce-o cauta disketa in vest unde va fi Suru?Nu-i puneai si tu un stick.Si am auzit si eu ca inapoiatii de pe la administratii mai folosesc diskete la rablele lor de pc-uri.Cat priveste barbieritul,eu am noroc ca al meu ma intreaba in mod frecvent "Ma barbieresc?"Problema se pune ca din cauza asta intarzie tot timpul..
Olga
Clau,bv Rebecai.
Zozeeeeeeee?
Cat am scris eu mesajul,a luat Tea o cazatura cu capul de masuta,tot incercand sa-mi fure mouse-ul,cocotata pe masa in sus!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Naty Si noi tot atatia vom avea la mot, dar mergem la restaurant. N-am chef de dezordine, aglomeratie si vase de spalat.

Cata, help! Mucii grosi, galbeni-verzui sunt de bine sau de rau? Ce-as putea sa-i dau? Exista ceva minune ca sa dispara mucii? In afara de picaturi. Parca zicei ca Colargolul mere la muci grosi. Ii pun deja. Un siropel ceva? Nu de alta, dar peste o luna mergem la vaccin...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Baaaai, sunt de groaza!!! Am facut economie la chestiile astea de blocat sertare si dulapuri si am luat de la Primii pasi. F bune, intr-adevar, dar atat de bune incat le-am lipit pe dulapuri si nici randunoiul nu le mai poate deschide clema aia!! Asa de greu se desfac!! Am zis sa nu iau de la Chicco, din alea cu floricica, ca e 18 Ron una si mie imi trebuie vreo 12! Asa ca am luat de la Primii pasi cu 7 Ron -doua si desi sunt gandite bine se desfac super greu. Ce ma fac acum??

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Ioana, Colargolul e bun la mucii grosi, plus aspirat! Nu apa de mare sau ser!
Si Pivalone spray nazal!

ca sirop Nurofen, chiar daca n-are febra ca e antiinflamator!

Nici noi n-am facut vaccinul de 1 an, cred ca o sa-l facem peste 2 saptamani, sa fiu sigura ca e bine cu urechile!


Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Stela, da-i un pupic Teodorei sa-i treaca!

Voi ma credeti ca eu n-am cumparat niciodata nici inchizatoare de sertare nici protectie la colturi??
S-a mai intamplat cate un accident, dar amandoi au invatat ca sertarele"musca"!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput