Alma, ingeras la ceruri

Raspunsuri - Pagina 55

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Teoretic si rational, perioada de doliu ar trebui sa ia sfarsit.
Din pacate nu acelasi lucru probabil se va intampla cu ceea ce simte in suflet o mama...de inger.
Multumesc din toata inima celor care mi-au fost alaturi in acest an, celor care m-au sustinut si s-au gandit la noi, la mine, si mai ales la Alma. Multumesc pt ca m-ati ajutat sa-i pastrez memoria vie.
Doresc inchiderea acestui subiect, chiar daca este doar un subiect virtual, si chiar daca odata cu el, nu voi putea inchide in inima mea si tristetea. E greu sa spun ca voi putea...mai ales azi.
Voi incerca sa ma gandesc mai rar si mai putin, si sa nu mai scriu aici.
Atunci cand veti avea un gand de spus, ramane pagina web creata in memoria www.my-angel-alma.piczo.com" target="_blank">Almei care are guestbook, si de asemenea, cand va amintiti puteti aprinde o lumanare virtuala.
O iubesc pe Alma, a fost si va ramane parte din mine. Dar viata trebuie sa mearga inainte!
Te rog Doamne da-mi putere, si tu, ingerasul meu, vegheaza-ma de acolo de sus.
Te voi iubi mereu!



www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God - Photo & Video
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Atata timp cat soarele va straluci, aievea sau doar in gand,
Atata timp cat inima va bate, aievea sau doar simtind,
Atata timp ca dragostea va exista, rostita sau simtita,
Tot atata timp sa va inconjoare iubirea voastra pentru altii.
Drum bun si Dumnezeu sa va aiba-n preajma!

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput