Alma, ingeras la ceruri

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cand subiectul se va inchide, si noi te vom inchide in inimile noastre. Dar nu cu lacat, ci cu mult drag.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Somn lin inger scump!

Vegheaza in continuoare asupra celor dragi tie si da le puterea de a stii ca tu esti bine acolo unde esti!





Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

am stat cu pagina deschisa...minute in sir....si...gandindu-ma ce sa scriu...si..iar mi-au dat lacrimile..ca de multele ori cand eu am fost "cauza lacrimilor mamei tale.."....
iti dedic tie..si ei...o melodie..sa o linisteasca...
http://www.youtube.com/watch?v=7gA9G7AVH1s
Multe florisi pace...liniste...



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Monica, sper...din suflet...ca durerea si dorul sa se estompeze si sa lase loc bucuriilor legate de Luana. Ma rog ca sufletul tau sa nu mai stea impartit in doua, ca ziua de 30 sa fie o zi impacata si nu dureroasa pentru tine.Nu stiu ce as putea sa spun mai mult, de altfel chiar tu ai spus ca nu ajuta la nimic cuvintele...ajutorul trebuie sa vina din interiorul tau.Noi, cei din exterior, ne gandim la tine. Am facut-o si pe 28 (cu bucurie), si pe 29 (cu tristete), si astazi (cu amaraciune). Daca avem cum ajuta, altfel decat prin cuvinte, stii ca o vom face, e suficient doar sa spui.Te pup si te imbratisez cu drag si iti ofer, virtual, umarul meu sa plangi, daca asa simti ca mai alungi din tristete si dor.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

am impartit - intr-un spatiu virtual - durerea imensa a pierderii unui copil. recunosc, de atatea ori m-am gandit "dar daca eram eu? daca mi se intampla mie?"... mi se termina puterile numai incercand sa imi inchipui. imi dau lacrimile, numai amintindu-mi, imi tremura sufletul incercand sa scriu despre Alma...

imi doresc sa iti gasesti linistea, Monica! pentru ca fericirea, e langa tine!

Alma mica... te purtam in gand. inchis sau nu, acest subiect ramane in mintea si sufletul meu. mereu...

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Monica, desi nu ti-am spus f des cred....ma gandesc f mult la tine, si mai ales la Alma.

Mami de fetita si de baietel

Noi, 2 minuni:

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdyi2001 spune:

Eu nu pot scrie decat atat:

Sunt plecata in camera de alaturi...
Ceea ce am fost pentru voi, sunt inca mereu
Spuneti-mi pe numele pe care mi l-ati dat deja
Vorbiti cu mine asa cum ati facut intotdeauna.
Rugati-va, radeti, ganditi-va la mine...
De ce nu as mai fi in gandurile voastre?
Deoarece nu mai sunt in fata voastra?
Eu nu sunt departe
Sunt numai de cealalta parte a Drumului...
NU CAUTATI CEEA CE AVETI!!!



Acesta este un paragraf care s-a citit la slujba de inmormantare a Theodorei. Mie mi-a placut foarte mult. Ti-l daruiesc tie poate te va ajuta sa incetezi CAUTARILE si sa te linistesti.

Te pup si te imbratisez cu drag!

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Acum un an ingerii te-au luat de mana si te-au urcat cu ei in Cer. Acum, tu veghezi asupra familiei tale de acolo. Si ii trimiti mamicii tale greu incercate o sarutare pe o pala de vant, in speranta ca ii va aduce linistea de care are nevoie.

Somn lin ingeras dulce

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsuzsu spune:

dormi in Pace! ingeras scump si mult iubit!
ne vom ruga mereu pt tine si vei fi mereu in sufletul nostru!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

Alma Iubirea sa te inconjoare acolo Sus si pe familia ta aici, pe pamant Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toti

-----

Are mami o MINUNE DE LA DOAMNE-DOAMNE

-----

Ruby eekyaa.
Ehla xana, ehla xana kondamou
Ehla bruwee, maydeenabee
Seesu samee ahkeeraa
Ruby ruby kree

Mergi la inceput