Alma, ingeras la ceruri

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

www.youtube.com/watch?v=zs45RtHxTmg" target="_blank">Despre tine cant a fost si este una din melodiile mele de suflet.
Cand ploaie va fi pe pamant
Tu vei stii ca despre tine cant
Cand soare va fi pe pamant
Tu vei stii ca despre tine cant

...Si se spune ca "Snowflakes are kisses sent from angels"

Dar, voi v-ati gandit vreodata ca poate iarna, sus in cer ingerii fac oameni de zapada?
Am zambit la gandul acesta, apoi...am lacrimat.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu doar lacrimez.
Inseamna ca azi, toti ingerasii au facut oameni de zapada si ne-au trimis kisses prin miile de fulgi de nea
Alma va ramane fiecare fluturas, iar acum fiecare fulg usor si alb

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
BOGDAN

si
DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:



Vine, vine Mos Craciun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

voiam sa-ti las si tie Monica un gand bun acum...stiu ca este greu dar trebuie sa ne gandim ca ingerasii nostrii sunt alaturi de Dumnezeu...si nu cred ca ne-am putea macar imagina aici pe pamant vreun Craciun asa frumos cum au ingerasii nostrii...

Te pup!

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Singurul lucru pe care as vrea sa mi-l puna Mosul sub brad...esti tu, ingerasul meu.
Atunci cand te-ai nascut, era departe Craciunul. Nu imi imaginam cum va fi primul vostru Craciun. Acum e aici...dar tu nu esti.
Primul tau Craciun. Heavenly Christmas...
Esti in ingerasul din brad, in globul argintiu care poarta numele tau, in coltul decorat pentru tine de Craciun, esti in inima si in gandul meu...si totusi, unde esti? Unde esti de primul tau Craciun?
Sper ca esti iubita si fericita...acolo. Pt ca aici cu siguranta esti iubita.
Mi-e tare dor de tine, azi, imi lipsesti atat de mult.

www.rockyou.com/show_my_gallery.php?source=ppsl&instanceid=155635897" target="_blank">The Christmas Story
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Monica, am zis ca iti scriu si tie doua vorbe dar.....dupa cele ce ai scris, nu prea stiu ce as putea scrie frumos ca sa-ti abat gandul.va doresc si tie si lui Alex sa aveti putere sa va linistiti, stiu ca e greu, dar trebuie sa va bucurati acum de Luana si de Claudiu, si bineinteles sa va ganditi si la ingerasi, dar cu drag, fara tristete.


CRACIUN LINISTIT

Cristina, mamica lui Denis Mare
ne mai ajutati si pe noi un pic? http://www.laferma.eu/denis_420.html multumim


DONATI 2 EURO PRINTR-UN SMS LA 879 PT ALINA DONESCU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Cristina, Camy multumim!
Cristina, copilasii mei chiar au un Craciun frumos. Doar ca in sufletul meu este inca un gol...oricat de perfect ar fi totul, lipseste ceva. Si simt atat de intens azi, acest lucru.
Craciun fericit si voua!

www.rockyou.com/show_my_gallery.php?source=ppsl&instanceid=155635897" target="_blank">The Christmas Story
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si eu m-am gandit la Alma, la Emma, la ceilalti ingerasi, cand am pus ingerasii pe pom

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
BOGDAN

si
DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

of ayla scumpa nu pot decat sa plang

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:



Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput