Alma, ingeras la ceruri

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Ayla - stiu ca nu exista cuvinte sa iti aline durerea....iti sunt alaturi iar daca ai nevoie de mine iti stau la dispozitie din tot sufletul. Asa cum tu m-ai ajutat de fiecare data cand am trecut prin asta lasa-ma sa o fac si eu.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

! Cuvintele sint sarace ... nu stiu ce as putea spune ca sa iti aline durerea ! O imbratisare calda pentru tine, draga mea !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:



-------


mamica fericita de Alexandra


-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Monica sigur nici un cuvant nu te poate mangaia acum. si o imbratisare calda din partea mea. Esti in gandurile mele.

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

off, monica ... te-am sunat, dar acum am vazut ca nu vrei sa vorbesti ... ti-am scris un mesaj, ti-am scris si pe mess... vorbim cand poti si vrei... of, ce trista sunt...

ai grija de tine, draga mea .

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=www.dictionarenglezroman.ro/dictionar/shout" target="_blank">chiot, strigat, tipat, aclamatie) ."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

AYLA E greu uneori sa nu te revolti, multe lucruri eu nu am sa le inteleg niciodata, ce ti s-a intamplat tie e unul dintre ele... Te imbratisez si ma gandesc la tine!

Monica, mami de Luca si 9+
Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

moni, de data asta nu mai am cuvinte; iarta-ma, mai mult nu pot sa-ti scriu... nu stiu ce... , pot doar sa ma rog la Doamne Doamne sa va ocroteasca .

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 6 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Monica sunt fara glas. Scriu si sterg de 10 minute pentru ca nu imi vine sa cred. Nu inteleg, nu e drept, nu tot voua!!!


Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Alta incercare groaznica pentru voi, nu e drept! Suntem alaturi de tine iar eu una ma simt neputincioasa in fatza atator suferinte indurate de tine...dar tu va trebui sa fii puternica pentru ca esti un stalp de sustinere pentru alte 3 persoane si sunt convinsa ca nu vei ceda

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Ne rugam deci pentru inca un inger...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput