Pepenasi de iulie-august 2008 (81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

uraaaaa
mada eu votez ultima varianta!!!!!!!!!!!



http://b1.lilypie.com/M20sp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

mada, si mie imi place ultima varianta, cea cu rosu si verde.

narcisa, vreau sa-ti spun ca am reincercat cu avocado si de data asta ia placut!

Multumesc fetelor pentru raspunsurile legate de sfecla! La Matei ii place foarte mult, insa uneori avem kk ala tare si banuiam a fi sfecla.

o zi buna in continuare!



Ana - mami de Stefan si Matei
Ne jucam si iar ne jucam!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

mie tot a treia varianta imi place la listuta

_

Marina de ANA SOFIA 05.08.08

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Hello,

La multi ani!:tuturor sarbatoritilor si special pt Mihaita un buchet de si un pusi!

Mada,welcome back,eu votez ultima lista!

Maytrei,foarte frumos apartamentul si mai ales camera micutei.

Nu mai stiu ce-am citit asa ca nu mai stiu nici ce sa raspund si la cine.

Noi in we asta suntem sportivi,are Bogdan un campionat aici la noi cu echipe din Buc,Cj,Bv Sm,Ar,deci o sa fim in tribune sa facem galerie.

Ne auzim mai pe deseara~

Mami de Andreea Maria 07.08.08
Mami de Bogdan 28.05.99
http://community.webshots.com/user/ladymina77
povestea mamarutei cu cifra 7, ziua joi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

Salut fetele!!

LA MULTI ANI FERICITI ATB SI TIBERICA!!!

La multe lunite sarbatoritilor de azi!!

Carmenela sper din suflet sa fie totul bine si sa va intoarceti sanatoase!

Mada bine ai revenit!!! Mie imi place lista numarul 3, aia cu rosu si verde.

maitreyi foarte frumos apartamentul! Si pictura a iesit super! Interesanta ideea cu caramida de sticla la sufragerie!

Cam atat am retinut, ca am citit pe diagonala...is franta! Noi tot asa rau dormim si in plus m-am si certat cu sotul...are asteptari prea mari de la mine, iar eu nu vreau decat sa zac si sa dorm la cat is de obosita...si mai nou flamanda, ca am inceput si eu o cura de slabire...

Sper sa-mi reintru in forma si sa recuperez!


Dia - I'd like mornings better, if they started later!
si bebe
Miruna (15.07.2008) - Love me, feed me, never leave me!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madina71 spune:

mada, bine ai revenit!

la multi ani pepenasilor care sunt nascuti pe 30 si mamicilor care implinesc astazi ani!

Eu sunt cam ingrijorata fiindca Adrian are niste chisturi pe pleoapa sup si inf, am urmat tratament cu diverse picaturi si unguente insa dr mi-a zis ca mai mult ca sigur ajungem la interventie chirurgicala care nu este complicata, insa trebuie anestezie generala si asta ma cam ingrijoreaza. Voi ce ziceti de asta?
Acuma nu stiu da cred ca am luat-o razna, i-am mai pus mana la inimioara si mi se pare ca ii bate inima cam tare... N-am gasit pe nicaieri frecventa cardiaca la copii de 2 ani, stiu ca la sugari si copii mici e mai mare si ca pe masura ce cresc scade... Stie cineva ceva legat de asta?
O sa incerc sa ii masor cate batai de inima are intr-un minut...

Si colac peste pupaza luni imi fac si eu cauterizare ca am o rana pe col, am mai cauterizat-o inainte de a naste a doua oara dar se pare ca din cauza ca am nascut tot natural s-a facut iarasi, asa ca o luam de la capat...

Pupici!

mami de Lucian (05.07.2008) si Adrian (20.01.2007)

http://picasaweb.google.com/iulie.august/Madina71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

ATB-ule La multi ani iubita!!!Sa fii sanatoasa, fericita si sa-ti implineasca Dumnezeu toate visele bune!!

Tiberica, puiule, La multi ani din tarile calde!!!!!Multa sanatate, multa multa liniste si muuuuuuuult succes in afaceri!!!Pupaaammm

Mada, mie imi place lista in ultima varianta...Uite ca am gasit ceva pentru Flo si pentru toti taticii de printzese

[red]8 Reguli de a te purta cu fata mea
1. Iti folosesti miinile sa-mi atingi fata, le vei pierde imediat dupa aceea.
2. O faci sa plinga, te fac sa plingi.
3. Sex protejat este un mit. Orice ai incerca va fi periculos pentru tine.
4. O aduci acasa tirziu, nu va mai exista data viitoare.
5. Numai vagabonzii claxoneaza. Barbatii adevarati suna la usa. O singura data.
6. Nu te plinge cind trebuie sa astepti dupa ea. Daca te plictisesti, poti sa-mi schimbi uleiul la masina.
7. Daca iti cad pantalonii de pe tine, ti-i voi prinde cu bucurie cu capsatorul.
8. Intilnirile trebuie sa fie in locuri publice. Vrei romantism? Citeste o carte![red]

Blogul meu - artizanat pentru copii - www.artizababy.blogspot.com


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Ana, puiule, ma bucur ca i-a placut...Eu sunt la faza la care o bazai avem pe Boti in ale diversiicarii si experimentez retete...Cum aflu ceva, mai pun...

Eu n-am citit din urma ca suntem implicate in 3 proiecte maricele si nu prea avem vreme dar suntem prin zona, nu am abandonat batalia.
Deci sa inteleg ca Carmenela a plecat in Elvetia la operatie cu regina in devenire?Dumnezeu sa-si trimita ingerasii sa fie langa ele si sa aibe grija de mana doctorilor care fac operatia...Si sa se intoarca sanatoase acasa

Blogul meu - artizanat pentru copii - www.artizababy.blogspot.com


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Madina, eu zic sa stai linistita cu anestezia generala...Uite cred ca Miruna a lui Tecky a facut cand i-a facut operatia de desfundare de canale si a fost totul in regula.Si mai vreo doua fete parca.La oftalmolog ai fost cu bb?Zic ceri si a doua opinie daca n-ai cerut-o...Si cu inimioara cred ca iti faci griji degeaba dar daca vrei sa te linistesti du-te la dr sau suna dr

Blogul meu - artizanat pentru copii - www.artizababy.blogspot.com


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Dia...relax.E pe fond nervos.Poate e si el agitat si tu agitata...Nu va certati ca nu rezolvati nimic...

Poate sa-mi spuna si mie cineva daca stiti ceva de procesul lui A.Cicel?Cum s-a terminat?

Blogul meu - artizanat pentru copii - www.artizababy.blogspot.com


Mergi la inceput