Gravidute prin FIV (32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rami 73 spune:

Amzu, da, se pare ca eu urmez.

Bianca, inca nu mi s-a facut programarea la cezariana, o voi face pe 4 feb. cand merg la consultatie la dr. meu. Tu te-ai hotarat pana la urma cum nasti ? Eu una vreau sa ma programeze cat mai repede, chiar daca bubulina o fi mai mica, dar sa scap de stresul cordonului...

Nusy, ce ti-am zis eu, eu zic sa nu mizezi 100% nici pe ultima eco. Se pare ca bb-le tau se tine de sotii, e smecher de mic.

Chiar, fetelor, nu stie nimeni nimic de Cami ? Nu are nimeni telefonul ei ?



pozici

rami 36+ Ilinca Maria

"Dream as if you have forever. Live as if you only have today."
James Dean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

Mickiink nu stiu nk,despre sexul bebeilor,sincera sa fiu nu prea ma intereseaza,doar sa fie sanatosi si sa se nasca la termen,ce mi-a spus Marinescu ultima data este ca ar fi un baietel,si parea sigur,iar la al doilea nu a vazut,acum nu stiu ce sa spun de ecograful obosit 2D din spital,pana la 3D parca nu cred nk.In orice caz ce o vrea Dumnezeu,mi-as dori si o fetita,intotdeauna am avut o slabiciune pt fete,cand merg in oras(de cand ma stiu) trag numai spre raioanele cu imbracaminte de fete,dar ce o vrea Dumnezeu sa fie sanatosi amandoi. IN Februarie botez un baietel(pe sora lui am botezat-o acum 4 ani),si am fost sa-i cumpar hainute,si parca a inceput sa-mi placa si shopingul pt baieti. VA anunt cand aflu,te . DARIA LA MULTI ANICU sanatate si sarcina usoara. Nusypresimt ca pana la sfarsit se va mai schimba sexul dar sa fie sanatos ca numai conteaza

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Elenada- multumesc, si tie bebei sanatosi si frumosi !
Kineta- mersi si multi pupici !

bafta si pupici tuturor!




Asteptand a doua binecuvantare de la Tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

La multi ani, Daria! Sa fii sanatoasa si ai parte numai de bucurii!

Pupicei,

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

edit: mesaj de la zisaCami
Presupun ca ati inteles deja, dar m-am fastacit cand am primit vestea!

"Azi la ora 12.00 a venit pe lume minunea noastra RADU COSTIN, 3030 gr, 47cm, apgar 10, prin cezariana. Nu am dureri deloc! Suntem tare fericiti, bebe e un scump!"


Felicitari MAMI! Sa fiti sanatosi si fericiti! Bine-ai venit bebe RADU, sa ai o viata frumoasa, lunga si fericita!



Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Sarbatorile de Iarna 2008/2009, Filip la 1an
Asa cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Bine ai venit pe lume Raducu!

Of cat am mai asteptat azi cu emotii...

Cami 35+ Luca
http://community.webshots.com/user/amzulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca B spune:

Felicitari mami Cami si bun venit voinicului, sa fiti cu totii sanatosi, voiosi si fara colici
Rami aici se face cezariana doar in caz de necesitate majora, deci singura varianta e natural. Vreau sa nasc in apa si eventual fara epidulara caci mi-e groaza de tot ce-mi atinge coloana. Vom vedea cat de viteaza sunt Sper sa nasc usor ca mama, in 40 min eram la lumina zilei!

Ieri seara si astazi de doua ori am avut dureri de burta ca la CM, au tinut doar 2-3 min. Oare ce-o fi?

Bianca 36+ AMR 4 sapt!!!
Daca vreodata nu primesti zambetul pe care il astepti, fii generos si daruieste persoanei respective un zambet. Deoarece nimeni nu are mai mare nevoie de un zambet decat persoana care nu stie sa zambeasca celorlalti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

FELICITARI CAMI !!!!!!!!SA VA TRAIASCA RADUCU SI SA VA BUCURATI DE EL PANA LA ADANCI BATRANETI!
TE PUPIK DULCE AI GRIJA DE TINE SI BEBE!De abia astept sa ne spui cum e cu bebe acasa....desi banuiesc ca o sa fie dificil sa ai timp sa ne scrii!
Pup toate burticile fara exceptie si asteptam in continuare numai vesti bune!

Cecilia in sfarsit graviduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Raducu, bine ai venit pe lume!!!!!!
Felicitari Cami! in sfarsit visul realizat! Bravo!!!!

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Felicitari Cami, sa va traiasca baietelul si sa aveti numai bucurii impreuna!

Raluca

Mergi la inceput