Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea1608 spune:

Annkkaa, maria_bunica, va multumesc pentru raspunsuri, m-am mai linistit. Si eu m-am gandit ca pana sapt trecuta am purtat pantaloni de dinainte de a ramane gravida, si ma tineau un pic la burtica, iar acum mi-am luat pantaloni de gravidutza si probabil sta si el mai lejer acum si din cauza asta nu il mai simt.

A, si am uitat....felicitaricelor care au aflat ce ascunde burtica lor. De abia astept sa aflu si eu, dar pana pe 20 feb cred ca o iau razna.


18+


http://picasaweb.google.com/AndreeaBizadea/PozeDiverse03#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mh spune:

Nemo, si la mine e cam la fel.....
Acu' vin si eu cu o intrebare delicata pentru mamicile care au nascut naturel:
Dupa ce au trecut 3 kg pe ''acolo'' mai e totul la fel? isi revine hai sa-i zic canalul de nastere la forma si propietetile initiale?
Eu dupa cezariana am ramas cu o lipsa de lubrefire in zona catva timp..nu stiu la nasterea naturala cum e...


Mihaela 24+ & Irina (nov 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

Citat:
citat din mesajul lui mh

Gasii ceva si in romana, are si poza

http://www.sarcina-nasterea.ro/sanatatea-gravidei/masajul-perineului-in-sarcina.html




Mihaela 24+ & Irina ( nov 2005)

mh




ioi.....ca si nemora....la cum n-am eu voie sa mai fac si asa ceva, vrei sa mor?

22 + minune de Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!
binecuvantarea si minunea noastra
www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" si burticutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mh spune:


Nemo, Laura, fetelor sunteti mortale acu m-am prins..




Mihaela 24+ & Irina ( nov 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemora spune:

ma la mine fu putin mai larga, dar cred ca era si din cauza ca...faceam rar si ma lubrifiam foarte abundent
am facut gimnastica si pot sa zic ca dupa vreo cateva luni m-am simtit exact ca inainte
deci cu gimnastica isi revine la forma de domnitza.

Perlutele mele: Karolina (10.06.2007) si Eszter (DPN: 14.05.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mh spune:

Nemo, am mai luat o piatra de pe suflet.



Mihaela 24+ & Irina ( nov 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemora spune:

emhash, vorba maica-mii
"pe masura ce se micsoreaza p...tza, se stramteaza p.sarica"

Perlutele mele: Karolina (10.06.2007) si Eszter (DPN: 14.05.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Nemora,Mh,Laura..sunteti tari!!
Clodyac..hai cu vesti...ca nici somnul nu ma ia,ma gandesc numai la tine,sincer!!


22+ Razvan Nicholas sau Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mh spune:


mortala Nemo!!!!!!!!!!!!!!




Mihaela 24+ & Irina ( nov 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mh spune:

daca tot am ras asa bine azi, pana vine Clody, dau copy paste la un banc pe care il citii azi pe alta odisee:

REPRODUCEREA
Compunere unui baiat de 9 ani despre Reproducere

"Pentru ca se tot intimpla ca oamenii pur si simplu sa moara, trebuie sa apara altii. Asta este co****tia. Insa oamenii nu dorm ci lucreaza cu inima, penisul si vaginul din greu. Eu i-am vazut pe parintzii mei in camera de zi cind co****u. Tata icnea ingrozitor si mama a urlat, insa deocamdata nici unul dintre noi n-a murit. Insa poate ca doar au exersat fiindca bunica e deja destul de batrina. Am observat ca ei exerseaza cam de trei ori pe saptamina, cred ca bunica va muri curind. In noptiera mamei am gasit niste pastile. Tata o tot intreaba daca si-a luat deja pilula.
Precis e si ea bolnava, insa nu merge la doctor. Insa daca ei continua sa exerseze asa de mult, sigur va aparea o noua fiinta pe lume. Eu mi-as dori un iepuras.
Reproducerea la oameni se intimpla prin seminte. Florile si tufisurile si pomii trebuie udati des si mama face dus in fiecare zi. Poate atunci creste totul mai repede.
Noua fiinta creste in burta, insa fiindca mami e bolnava, o face de data asta poate tati. I-a crescut deja burta insa nu ne-a spus inca nimic.

Cind noua fiinta apare pe lume, trebuie sa iasa mai intii prin vagin si e foarte mica si alba. Negrii ies cu siguranta prin fund.

EDUARD"



Mihaela 24+ & Irina ( nov 2005)

Mergi la inceput