Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80


Mai fetelor, ma tot uit la puiul meu asta mic cum a crescut si alearga pe aici prin casa si parca mai ieri veneam cu el d ela maternitate. In fiecare zi invata lucruri noi si este scump de tot. Incerc sa va pun si eu poze cu puiul meu mai tarziu.

Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o tare emotionata 6+



Asa e, Roxxy, stiu exact ce simti, si eu ma minunez in fiecare zi de sufletelul meu mic. Deja imi e dor de ea bebelus, asa ca am apelat la solutia perfecta: copilul nr 2 .

Panda, fudula mamica a domnitei www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007 si cu DPN 23.09.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Cand ma gandesc ca si bb2 va creste imediat, oare la ce solutie mai apelam atunci? Ca bb3 se exclude (il fac doar daca castig la 6 din 49 ).



Citat:
citat din mesajul lui panda77

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80


Mai fetelor, ma tot uit la puiul meu asta mic cum a crescut si alearga pe aici prin casa si parca mai ieri veneam cu el d ela maternitate. In fiecare zi invata lucruri noi si este scump de tot. Incerc sa va pun si eu poze cu puiul meu mai tarziu.

Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o tare emotionata 6+



Asa e, Roxxy, stiu exact ce simti, si eu ma minunez in fiecare zi de sufletelul meu mic. Deja imi e dor de ea bebelus, asa ca am apelat la solutia perfecta: copilul nr 2 .

Panda, fudula mamica a domnitei www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007 si cu DPN 23.09.2009


Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o tare emotionata 6+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Va pun un link cu poze cu Matei, dar mai tarziu o sa-l sterg

O sa gasiti in album mai toate etapele de pana acum.

Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o tare emotionata 6+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80

Cand ma gandesc ca si bb2 va creste imediat, oare la ce solutie mai apelam atunci? Ca bb3 se exclude (il fac doar daca castig la 6 din 49 ).




Cred ca atunci ne vom resemna sa asteptam nepotii.

Panda, fudula mamica a domnitei www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007 si cu DPN 23.09.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:


Corect !!!


Citat:
citat din mesajul lui panda77

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80

Cand ma gandesc ca si bb2 va creste imediat, oare la ce solutie mai apelam atunci? Ca bb3 se exclude (il fac doar daca castig la 6 din 49 ).




Cred ca atunci ne vom resemna sa asteptam nepotii.

Panda, fudula mamica a domnitei www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007 si cu DPN 23.09.2009


Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o tare emotionata 6+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80

Va pun un link cu poze cu Matei, dar mai tarziu o sa-l sterg
http://picasaweb.google.com/roxanavelcea/AlDoileaCraciun?feat=directlink
O sa gasiti in album mai toate etapele de pana acum.

Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o tare emotionata 6+




Vai, ce scump e Matei, sa-l mananci si alta nu! Cred ca esti tare mandra...Sa-ti traiasca, sa fie sanatos si sa te bucuri de el alaturi de urmatorul mostenitor!

Panda, fudula mamica a domnitei www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007 si cu DPN 23.09.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

panda77 eu ma refeream in cazul celor vor naste pana sa implineasca bb1 , 2 ani (cum e si cazul meu)..Dupa ce voi naste..voi beneficia de acele 42 de zile si apoi sa intru pt cei 2 ani de cresterea copilului?
roxxy80 multumim, ca ne-ai vizionat pozele. si eu am vizionat pozele cu Matei, tare dragut e.. si mamica la fel..


ALBUM

Primul incisiv central de sus - 18.01.2009
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Buna seara,

Nu mai stiu ce am vrut sa scriu ca intre timp m-am dus sa fac mancare. REcitesc si revin



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mamica de INGERAS in ceruri
Minunea din burtica
6+ Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
Uite asa cresc eu la mami in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Va multumim pentru cuvintele frumoase. Sunt cea mai mandra mamica din lume, pentru mine Matei e cel mai frumos, cel mai destept, cel mai cel mai. Mi-a dat Dzeu un copil perfect. Si uite asa isi lauda cioara.....

Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o tare emotionata 6+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Monica, nu trebuia sa te duci azi la dr? Ai dat deja raportul si mi-a scapat mie? Te rog mult, da-ne si noua de veste.

Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput