Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (261)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

La multi ani Urmy!Multa sanatate si numai bucurii!

De unde leneveala mai..am vrea noi..Miru a mea mai nou se trezeste noaptea,azi noapte de la 1,30 la 2,30 n-a mai dormit,iar dimineata la 8 era fresh...cred ca-i de vina maseaua nr. 3 care trebuie sa iasa.
A adormit iar acum la 11,plec langa ea poate recuperez si eu ceva,ca-mi pica okii in gura..

Pupici si o zi faina sa aveti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

fetelor e promotie la domo.ro cu 0.19 lei poza.

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Urmy LA MULTI ANI!!!! Sa fi sanatoasa si fericita, sa ai o viata plina de impliniri si realizari, iar Tudor sa va aduca numai bucurii.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diwana

Betty, doamne ajuta! Sper ca de acum sa nu mai intervina nimic care sa intarzie proiectul BB2 . Noapte buna si linistita, iar de maine tinem pumnii stransi, stransi. Un pupic pe burtica

filmulete Rares


Multumesc mult; e foarte important pentru mine cand vad ca oamenii ma sustin. Vreau sa spun ca pentru mine tratamentul asta reprezinta o tortura fizica dar si psihica in primul rand. Deja am inceput injectiile, de fapt prima injectie care am facut-o in burta si m-a usturat oribil si cum baga serul simteam ca ma apuca ameteala. Nu stiu daca e vorba de vreun efect advers sau pur si simplu reactia mea psihica la tratament. Si asta e prima ca mai am inca alte 31 de intepaturi

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

La teatrul Ion Creanga au spectacole pt 0-3 ani ,vinerea de la ora 4.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Betty tinem pumnii sa treci cat mai lin peste aceste interventii si sa ne anunti ca a aparut liniuta 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebeka

La teatrul Ion Creanga au spectacole pt 0-3 ani ,vinerea de la ora 4.

Bebeka,mamica de REBECA-MARIA(15.09.2007)






dar pe site-ul lor la program nu apare ca au un astfel de spectacol vineri; am vazut in schimb ca au programe pentru copii de 2-3 ani, dar nu apareau in program. Ai sunat tu la ei....ca mi se pare super interesant si eu chiar as vrea sa il duc pe Mario.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna ziulica, abia acum au plecat patinatorii mei si respir si eu linistita cat doarme Bubu. Dar nu am prea mult timp de tras sufletul ca trebuie sa ma apuc sa pregatesc pranzul. In plus vin socrii mei in vizita, asa ca mai strang pe ici si colo.

Ali, sa stii ca sotul meu a fost minunat, nu numai ca nu m-a certat, dar s-a straduit sa ma linisteasca in privinta masinii. Vecinul nu o sa imi ia capul, dar sincera sa fiu urasc situatiile conflictuale. Cat despre Muzeul de arta, cursurile pentru copii nu se mai tin pentru ca fac nu stiu ce renovari, au numai aceste programe de weekend. Nu as putea sa iti zic nici un nume de acolo, acum am mers prima data. Dar va incepe cursurile de pictura la Basil. Sau tu de Basil ziceai? Acolo e o singura tipa, Luminita Vasile.

Bebeka, mai e mult pana sa inceapa si cei mici asemenea activitati. Sigur ca mamicile pot incerca, dar atomicii mei nu au stare. Abia dupa 4 ani am reusit sa o duc pe Alex la sport, inot, balet si pictura. Insa mai sunt colege de la 3 ani si un pic in sus. De regula nu prea vor sa primeasca mai mici. La teatru si la circ au dus-o cu gradi de la 2 ani, nu stiu cata rabdare a avut. Eu nu am mers niciodata cu ea, a mers fie cu finii nostri, fie cu tati, asa ca nu pot sa spun. Bubu nu cred ca pupa vreun spectacol pana la 2 ani.



Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebeka

La teatrul Ion Creanga au spectacole pt 0-3 ani ,vinerea de la ora 4.

Bebeka,mamica de REBECA-MARIA(15.09.2007)






Cred ca Bubu demoleaza sala, dar merita incercat!

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Cam atat de la noi, am lasat la urma urarile pentru Urmy:

Urmy , la multi ani cu sanatate si fericire, sa ai parte numai de bucurii, realizari si noroc, sa ti implineasca toate dorintele!

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput