Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (261)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Am ramas singurica vad. Noapte buna in cazul asta
Eu m-am delectat cu o portie zdravana de tiramisu productie proprie. Am simtit ca ma ia cu slabiciune si m-am inzdravenit acum Azi au fost bunicii la Rares si a fost foarte incantat. Actor se face, ii place la nebunie sa se dea in spectacol

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Vazut papanshi si dulcetici dragalasi...nu-i enumar ca mie tare frica sa nu uit pe cineva

Papanashi nu-mi mai "trimite" piscine din alea...la Roma am fost in interes de familie(ptr pasaport mama), am plecat de la 4 de acasa, tati a ramas cu pitica ( a urmat cursuri intensive seara de schimbat, dat lapte si mancare), iar juniorul la scoala (sta pana la 16
Apropo , nu sant superstitioasa ...ca ex azi chiar am serbat ziua baiatului implinea 9 ani luni, dar luni prieteni nu puteau sta mai mult cu el (acasa si in pizzerie)

Tomasa ma bucur ca mai vi si pe la noi...toate avem probleme

Bikmaria

Rox mai mult tie frica de sotul vecinei sau de al tau

Fetelor nu ve-ti slabi prin greva foamei fara sport si miscare e greu, dar nu imposbil






Ali , Sonia 1 an si Enrico 8 ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Rox am facut si eu cursurile de pictura acolo, dupa Tonitza...mai este prof Zaica pe acolo??

Uitasem sa va spun ca pitica mea ma innebunit cu animalele, pasarile...bau ,bau si miauuuuuuu, piuuuuu...are deja o colectie intreaga (de plus), dar cred ca in scurt timp voi avea zoo in casa
De papat, mancam singurele cu mana sau cu se nimereste si chiar mancaruri omenesti ,nu bebelicesti

Papanash si eu le-am facut alor mei toate tipurile de vaccinuri...nu am avut probleme




Ali , Sonia 1 an si Enrico 8 ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

Erina - multumesc mult e tot. AM vrut sa o fac de aseara ca eram treaza, dar se tot trezea Tudor ca il deranja monitorul + dintii.

Sa stiti ca sunt bune prafurile astea http://www.expresschemist.co.uk/product_2029_ashton-and-parsons-infants--powders-20x.html, daca are cine sa vi le cumpere/trimita din Anglia,eu zic sa incercati. Tudor a fost agitat si a plans si i-am dat un plic din asta si a tacut si nu s-a mai trezit deloc pana acum.

In alta ordine de idei: filmul"the curious case of benjamin button" este un film de mare exceptie, nu stiu cand/daca am vazut un film mai bun.

Am vazut bebei frumosi si animale bete si tare mult m-am bucurat de amandoua. Acum ma imbrac sa ma duc la cumparaturi, sper sa am noroc. Mi-as dori o pereche de adidasi frumosi. Sa vedem. Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Urmy, La multi, multi ani sanatosi si voiosi!!!Spor la cumparaturi, incearca sa-ti iei si altceva in afara de adidasi

Roxali, felicitari micutei iubitoare de animale care papa singura (mancare omeneasca, nu animalute ). La multi ani baiatului tau care deja este mare. Uau! 9 ani! Sa-ti traiasca!

Si in incheiere, cafea la toata lumea.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

La multi ani Urmy!cu bucurie,sanatate si belsug!!

Deci cred ca azi tb sa vad si eu filmul asta cu Pitt ca prea l-ati laudat.

Roxana ,abia astept sa pot merge si eu cu a mea pe la ce activitati propui tu pe-aici..Cam de cand se incepe?cu teatru de papusi etc..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Bebeka, 'neatza buna! Si eu trebuie sa vad filmul asta, o sa-l caut azi. Iar cu teatrul de papusi si alte activitati, cred ca depinde de copil. Eu de exemplu am vrut sa-l duc pe Rares, si cred ca i-ar fi placut, dar am zis ca sa evit perioada asta de viroze, asa ca il duc din primavara. Baiatul prietenilor mei de 2 ani jumate (baiatul, nu prietenii ) n-a vrut sa stea la Punguta cu 2 bani, i-a fost frica, de asta zic ca depinde de copil (daca este sperios, sociabil, rabdator, jucaus, etc)

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Sa maresc doza de cafea?

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Cre'ca fetele lenevesc cu sotii in pat ,inca...

Al meu cu tot cu boala dar la partida de fotbal n-a renuntat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebeka

Cre'ca fetele lenevesc cu sotii in pat ,inca...

Al meu cu tot cu boala dar la partida de fotbal n-a renuntat.

Bebeka,mamica de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Pai io inteleg ca lenevesc, dar le este posibil??? N-au copii mici??

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput