Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009 (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

nu pot sa mi imaginez cum propria mama imi uraste copilul.... poate k nu e vb d ura nici nu stiu ce sa cred k ar gandii acum.. poate o fi socul in orice caz abia vb c mine.......intradevar nu sunt cununata... dar eu si iubi stam impreuna d un an d zile si in vara oricum vroiam sa ne cnunam cvil...dar acum vom grabii cununia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

mentionez k atat iubi cat si eu muncim.. si eu in vara dau si licenta knd voi fii in 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

kred k v-am zapacit dar trebuie sa fac repede 12 msg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

dupa calculele mele ar trebui sa fie 12 msg.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex1405 spune:

Am scapat de moderare!!! Dupa ce ieri am scris pe la 8 un mesaj si la 3 nu aparuse inca, m-au apucat si am "plecat" pe la alte topicuri sa postez aiurea, numa' sa scap odata de nr. asta - 12. Acum am intrat si am constatat cu satisfactie ca am 13 mesaje postate...
Asa ca revin cu mesaje pe care cred ca nu le-a vazut nimeni, ca deja se scrisesera 5-6 pagini pana au apartut

Citat:
Am avut si eu ceva timp in dimineata asta, asa ca m-am uitat prin link-urile voastre.

Cristina ana - maaaare strengar e Andrei al tau. Se vede de pe acum ca va rupe ceva inimi cand va veni vremea
Raluca - ai o gogosica tare draguta si bucalata. Ptiu la buric sa nu se deoache
Claucia - Imi place tare mult de Alessia ta. Este si un nume special pentru mine si probabil daca bibicu' va fi o bibica, asa o va chema
Monica - am citit povestea ta si m-a impresionat puterea pe care ai reusit sa o gasesti pentru a depesi momentul. Abia astept sa ne mandrim cu pozele bebeilor nostri peste cca opt luni

Din pacate mesajele mele inca asteapta moderare, asa ca mai uitati-va in spate cand si cand dupa mine...


Citat:
Eu n-am disparut, dar "vorbesc" in reluare...

Monica, cand si daca mai ai timp sa modifici, la mine UM e 13.12.2008. Pe DPN nu sunt prea sigura, pentru ca am o menstruatie mai ciudata (adica aveam :) ). Dar UM e sigur 13.12. Se pare ca ziua de 13 mi-a fost cu noroc.

Am incercat sa-ti trimit MP, dar nu primesti. Cred ca nu ai activata mesageria privata...


Ioanact, si eu cred ca am insomnii, ca ma trezesc de doua-trei ori pe noapte...iar de dimineata m-am trezit la 6 si nu am mai putut sa dorm. In plus, am observat ca si transpir mai mult ca de obicei (de obicei nu transpir). Asta chiar e ceva nou si exasperant!!

Si nu in ultimul rand, bun venit si o sarcina usoara celor care s-au alturat odiseei!

Uffff gata! Aveam de recuperat!

Bibicu' mik
www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbums.do?ownerId=14507677" target="_blank">Noi - momente frumoase din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

bun venit alex si sarcina usoara si un bebic frm si sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

am scapat si eu de moderareeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

eu d c nu sunt pe listuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex1405 spune:

Aleesicoo, probabil mama ta crede ca nu asta e lucrul cel mai bun care ti se poate intampla la varsta ta. Deocamdata gandeste doar ca mama, nu si ca bunica. Asta nu inseamna ca n-o sa intre in pielea unei bunici si n-o sa-ti iubeasca copilul.
Tu simti cel mai bine ce-ti doresti, iar daca doresti sa fii mamica si va vedea ca lupta e pierduta, se impaca si ea cu ideea, stai linistita.
Sa ai o sarcina usoara si bebelul sanatos!

Bibicu' mik
www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbums.do?ownerId=14507677" target="_blank">Noi - momente frumoase din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

kestia k imi este si ff frik.. k nu stiu ce sa i fac la un bebelus.. aolo d c plange.. aolo d c nu doarme.. aolo dak ii rup manutele la baie si tot felul de kestii din astea

Mergi la inceput