Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

fetelor eu ma apucai sa ii caut carut lui fiemeo...am gasit 2 care ma tenteaza,si nu stiu la care sa ma opresc...problema e k unul e de 2 ori mai scump k celalalt,dar totusi parca imi place mai mult

Nikoleta 20 35+Mario Andrei


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mommy&year=2009&month=2&day=26&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Nikoleta mai mamica de noapte, nici tu nu ai somn? Ca si eu tot pe la 2 noaptea ma bag!!! Baietii mei dorm si acum profit si eu, ca este mai liniste.


Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Codrin - 28+
Poze la albumul dc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Adica profit de timp si mai citesc, mai caut pe net, mai fac o baita cu apa calda. Ehei...rasfat de pupaza de noapte

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Codrin - 28+
Poze la albumul dc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Am schimbat si semnatura!!!!!

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Codrin - 29+
Poze la albumul dc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

SHASA ai 2 baieti superbi zici k sunt din reclame,nici acolo nu sunt asa perfecti...si cand ma gandesc ca mai vine unul la fel,cred k o sa ai coada la usa de domnisoare...o sa fii soacra cu 3 nurori...sau mai multe

Nikoleta 20 35+Mario Andrei


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mommy&year=2009&month=2&day=26&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

dap...pai dk piciorush numai noaptea e activ...si nu ma lasa sa dorm...
mi-a ramas gandul la carliontatii tai...sa iti traiasca,ca tare frumosi baieti ai...

Nikoleta 20 35+Mario Andrei


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mommy&year=2009&month=2&day=26&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash78 spune:

Buna dimineatza, fetelor!
Revin shi eu dupa mult timp ...deshi in fiecare zi v-am citit !
Monnvas,intrebai care e diferentza intre circulara shi esharfa: circulara e:cordonul infashurat pe gat, picior sau mana, iar esharfa de obicei e pe gat...fara a fi infashurat!
Bblushul meu are circulara pe picior...shi esharfa pe gat...plus nod adevarat de cordon!

ppv 33+ shi Sara Ioana (7 octombrie 2004)
http://www.flickr.com/photos/27728467@N06/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plici plici spune:

neata fetelor...
am mai scapat de o noapte cu 7 drumuri la pipi si durerile de rigoare de spate, solduri si alte oase din dotare

aris vazusi cata burtoiu am? si sa vezi ce manute si picioruse delicioase am...un fel de cartabosi de diverse marimi hihihi o adevarat placere sa ma privesc....oare ma desumflu repede dupa ce nasc?

nikoleta ce variante de carucioare ai? intreb si eu de curiozitate ca al meu e luat de ceva vreme...eu sunt in pauza de cumparaturi cica...ca o luasem razna si sunt sigura ca am luat multe pe care nici n-o sa le desfac...asa ca ma "alimentez" cu ce cumprati voi :) (sunt cu capu, stiu)

greieras ce copil frumos ai...de fapt toti copii deja existenti la noi in odisee mi se par extrem de reusiti...absolut toti...si cata gasca vom mai produce

pupicii multi

corina 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragele mele,
o zi frumoasa va doresc si numai bine.

Noi suntem ok ceea ce va dorim si voua

Plici sigur vei reveni repede la formele vechi,stai linistita



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza!

Monnvas, esarfa de cordon nu e neaparat in jurul gatului. La noi l-a avut odata pe piept, ca o chestie din aia de primar, de ziceam ca se face primarita. Acuma nu retin daca e in jurul gatului sau nu, o sa ma uit

Gigelica, eu nu stiu exact ce simptome ai tu, dar eu ma confrunt cam de vreo 1luna jumate-doua cu niste scurgeri f abundente, tot ca un soi de incontinenta. Mie mi se intampla dupa pisu, ma imbrac frumos si ma mai "trezesc" ca imi curge ceva, fara sa pot controla E f neplacut. Dar fisura de membrane nu am, ca s-ar fi vazut la eco, la analiza de secretie am stat f bine, iar lichidul e in cantitati normale. Asa ca o iau ca atare si nu ma mai ingrijorez

Niko, poate pui aici un link la carucioare sa ne dam si noi cu presupusu

Plici, dar tu ce ai mai luat pt bebe de zici ca ai fost asa apucata? Mai zi-ne si noua, ca nu esti singura care se alimenteaza din povesti

Fetelor, noi suntem cu capu. Ne-am hotarat sa mergem pana in Brasov si sa venim diseara. Nu stiu cat suntem de sanatosi, dar am zis ca nu am reusit sa respairam si noi aer de munte anu asta, cazare nu am gasit ca ne-a incurcat cineva in ultimul moment, asa ca am zis sa comitem o ultima nebunie. M-am dotat cu perne si paturi pt stat in spate, sper sa fie ok.

Pupici pe burtici






32+ Ana Bianca

Mergi la inceput