FIV in Ungaria 50

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

dent fiecare FIV are costul intreg. Dar oricum este mult mai mic decat la noi.
dalena eu nu stiu sa iti raspund la intrebare. Poate stiu fetele. Ma gandesc ca din cauza congelarii, scade calitatea.
criss merci pentru carucioare.
sandica


Micky 22+ +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Gata am revenit!
Tia si eu ma bucur nespus ca s-a inviorat subiectul si ca au reinceput sa scrie si fetele mai "vechi". Sunt atatea lucruri de invatat de a ele.
Luck ma bucur ca esti aici cu noi !
Miha3 secretoasa, nesecretoasa cum te simti tu mai bine sa fi, numai cu bebe in brate sa te vad cat mai curand .
Daniela2 noi nu am uitat de tine. Tu ai uitat de noi?
Liana felicitari pentru . Sa creasca mare, sa fie sanatoasa si norocoasa.
Micky, Sandica
tamaryllis cand vrei tu te trec pe listuta si sper sa te trec cat mai repede pe cea de .

Revin la pagina 1. Sugestii, modificari, ceva???



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Liana, felicitari pt bb fetita

tuturor "unguroaicelor"



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Liana, felicitarile mele pentru fetita! Cred ca sinteti foarte fericiti! (pentu mine e clar o surpriza, dupa cum te cunosteam eu de pe forum eram 100% sigura ca vei avea baiat )
Dent, imi pare rau, nu pot sa te ajut cu problema ta cu trompele. Eu il stiu pe Dr Craina, e un dr tanar, dar nu stiu pe nimeni sa fi fost la el cu problema asta. Sorry...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Buna fetele,

Liana, felicitari pentru caruciorul roz!

Tamy, sunt p-aci si eu, citesc din umbra, deocamdata nu am noutati, astept sau mai bine zis, NU astept, sa-mi vina ciclu ca sa pot face analizele de Z2 si histero.

Crisis, trece-ma te rog si pe mine pe prima pagina: laparo ok, 2 IA nereusite, urmeaza prima vizita la Zadori. Mersic

O sugestie: criza asta a afectat preturile la Szeged? Daca da, poate ne spune si noua o fata care merge acum pe acolo.

Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

crisis, cand ai timp trece-ma si pe mine la , te rogggg ...

liana,felicitari pentru , luptatoare ca mama ei ...

Multa bafta celor in focuri, numai reusite va doresc !!!

pe toate !!!

Klu.11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Am nevoie de ajutor: uitati-va si voi in urma, vedeti unde ati scris voi sau altcineva pareri despre cazare, tradus, etc si spuneti-mi si mie va rog, capitolul si pagina. Va multumesc!

Rasfoind capitolul anterios am constatat cu parere de rau ca au aparut unele fete noi care au avut nevoie de un sfat sau altceva si absolut nimeni nu le-a raspuns. Mesaj pentru ele: cititi cu atentie prima pagina si daca raspunsul vostru nu se regaseste acolo va rog sa mai intrebati o data ca vi se va raspunde cu siguranta. Va asteptam sa va impartasiti emotiile bucuriile si framantarile cu noi.

felix76 se rezolva




"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Liane aparusi, unde ai disparut ?
Buluna nu mai sunt stresata dupa ce am vorbit cu tine, ce o vrea DD, nu ma pot pune cu el. Sper numai sa fie bine acum marti cand ma duc in ungaria. Sper ca anul asta sa ma pot numara si eu printre mamicile bucuroase de bebeii lor.
Am fost un pic stresata ca a trebuit sa refac toate analizele si am alergat sa le termin cat mai repede, pe unele le-am repetat ca au iesit nu prea bine. Acum sa vedem ce zice doctorul.
Va pe toate.

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Liana iubita sarcina usoara fara probleme si la termen si fetita sa fi sanatosa si frumoasa.Pentru mamaicasi pentru fetita

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si al Maicutii Domnului voi reusi sa ma si eu copilasul meu mult dorit si iubit







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

crisis, uite, aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=129435 spune Gyongyi de neprofesionalismul anumitor translatoare.

Felix

Mergi la inceput