FIV in Ungaria 50

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Hello!
Stau cam prost cu timpul, am inceput sa lucrez la prima pagina, dar mai am o gramada. Aseara nu am mai facut nimic ca am stat cu sotul pana la 2 noaptea ca pe urma plecat din oras.
Astept in continuare idei, sugestii pentru ca imi doresc sa fie toata lumea multumita.

revin un pic mai tarziu!



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Ioana, multumesc pt raspuns!
Voi cate luni stiti ca trebuie sa treaca dupa laparo pt scoaterea trompelor? Cand ma pot apuca de FIV? 2 luni ar fi suficiente?
Cert e ca nu imi imaginam niciodata ca as putea face si a doua laparo!
Crisis, dupa ce vin de la Zadori, o sa te rog sa ma treci si pe mine pe lista de aspirante. Sa vedem intai ce spune!
Felixuco, iesi din barlog si zi-ne ce mai faci!
Noi sambata mergem sa refacem spermograma! Sper sa fie mai bine!
La ce valori ale spermogramei recmanda Zadori ICSI?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

David bine ai venit pe lume, Simo felicitari, sa-ti traiasca comoara, sa te bucuri de ea
Criss am crezut ca am gresit adresa cand am intrat aici si am vazut atata activitate, cum ai reusit tu sa scoti unele " vechituri" din umbra? mai striga putin poate apare si PIS, sau Crinuta. Te pupam
Mi-ka ma bucur ca esti bine, ce face Ale???
Adela
Liana poate totusi mai scrii ceva inainte sa nasti, mai ai putin de asteptat
Daria sarcina usoara in continuare
Bafta la toate viitoarele mamici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

Fetelor,aveti careva programare pe 30 ianarie la Szeged? La fiecare FIV costul e intreg sau fac reducere? Am auzit ca fetele din Hu au dreptul la 5 FIV-uri gratuite,ei stiu sa aiba grija de cresterea natalitatii. Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalena spune:

buna fetelor,intai FELICITARI mamicilor si MULT NOROC aspirantelor, acum am si eu o intrebare, daca imi poate raspunde cineva: am avut 2embrioni ramasi pentru congelare de cate 6 celule, fiecare si nu a putut sa-i congeleze, nu sau dezvoltat suficient.Poate sa-mi spuna cineva care este cauza?Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

Mi-ka,ai facut FIV si ulterior ai ramas insarcinata natural? Super!Sanatate si noroc la bebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

tamarillys eu am facut laparoscopie pt scoaterea trompelor in iunie iar in septembrie am inceput inhibarea pt fiv. Dr. mi-a recomandat 3 luni de pauza ca sa se refaca organismul
Pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dent spune:

ZAPP,dr Craina Marius din TM m-a operat impreuna cu alti doi chirurgi de la judetean,pt dezlegare de trompe in 2006.Dupa 3 luni erau infundate si dinsul mi-a recomandat laparascopie.Ai auzit despre dinsul sau despre reusite in asa ceva.Multumesc!

Care dintre voi sunteti cu trompe obstruate? A dat vreun tratam rezultat pozitiv sau FIV-ul e ultima solutie? Va rog raspuns dc se poate,multumsc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:


Fetelor, tocmai am vorbit cu Liana, miine implineste bebelina 22 de saptamini, se simte bine doar ca nu-i functioneaza net-ul si tocmai astazi a aflat ca vor avea o fetita
Sarcina usoara Liana si sa va dea Dumnezeu o fetita sanatoasa

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Mara, .
Pai dupa calculele mele, ma apuc prin iulie-august de fiv.

Mergi la inceput